Хоћу и ја у Скупштину!!!

OrthodoxCelt

Primećen član
Poruka
638
немам коментара, слика све говори :)

8237913_0a1ec5921202568684_m.jpg
 
ma ko god da je ovo je sramota. al sta da se radi. to su nase demokrate. zaveli sebi plate od 1500 eura i cene iz slobinog vremena , kafa 10 dinara, hleb 3, vesalica 50 dinara, corba 20 i tako dalje.
aha samo sto je povecanje poslanickih plate jedina stavka za koju slozno i jednoglasno glasaju i svi poslanici i vlast i opozicija cak je tu vece jedinstvo nego o Kosovu kad se raspravlja , a ja bas mislio da ce posteni radikali biti protiv povecanja plata a ukoliko ih ipak preglasaju da ce razliku dati u dobrotvorne srhve , kad sipak oni jedva docekase da se ogrebu za jos para iz budzeta :cry:
 
P naravno da su krvi isto kao i oni na vlasti jer su i oni podrzali tu odluku o povecanju plata sta znaci da se slazu sa njom i da je podrzavaju te samim tim i snose deo odgovornosti za istu , a mogli su jednostavno glasati protiv kao sto rade u 99% slucajeva kad vlast nesto predlozi ,a oni gle cuda bas za povecanje plata jedino glasali ZA .:lol:
 
Ajde zayebi te kafe i kole ,daj ti da mi vidimo posto je vinjak ,rakija i skivi ?
Što kupiš 1l vatrene vodice u spoljnjem svetu, ovamo možeš za iste pare 5l. Lepota za dokazane ljubitelje ovih tekućina. :D
A tek koliko kosta rucak....Cetvoroclana porodica moze lepo da se najede za 200 dinara..I posle neko kaze muka mu je od politike.
Nama jeste muka od politike, a oni žderu i loču - od muke....pošto je bagatela.....da se ne baci...gre'ota :confused:
ma ko god da je ovo je sramota. al sta da se radi. to su nase demokrate. zaveli sebi plate od 1500 eura i cene iz slobinog vremena , kafa 10 dinara, hleb 3, vesalica 50 dinara, corba 20 i tako dalje.
Kako ih nije sramota da se ožderavju i oblokavajuju kad su cene iz - mračnih 90-ih.
aha samo sto je povecanje poslanickih plate jedina stavka za koju slozno i jednoglasno glasaju i svi poslanici i vlast i opozicija cak je tu vece jedinstvo nego o Kosovu kad se raspravlja , a ja bas mislio da ce posteni radikali biti protiv povecanja plata a ukoliko ih ipak preglasaju da ce razliku dati u dobrotvorne srhve , kad sipak oni jedva docekase da se ogrebu za jos para iz budzeta :cry:
Svi oni zajedno su tajno - posebna masonska loža....guzičari :D
 

Back
Top