IZLASCI U NOVOM SADU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
Ajmo za one koji su iz N.Sad da malo prodiskutujemo o mestima za izlaske u N.Sadu, a za one koji nisu tek da znaju sta ih gde ocekuje.

Koje je mesto dobro za izlaske?
Gde izlazite?
Gde se krecu najbolje devojke?
Gde najbolji momci?

Modena? MK Fashion ?
Soba? Verige? La chanse ?
 
DOKONI UM:
Ajmo za one koji su iz N.Sad da malo prodiskutujemo o mestima za izlaske u N.Sadu, a za one koji nisu tek da znaju sta ih gde ocekuje.

Koje je mesto dobro za izlaske?
Gde izlazite?
Gde se krecu najbolje devojke?
Gde najbolji momci?

Modena? MK Fashion ?
Soba? Verige? La chanse ?
Istina da neslusam nista od Dance-a i sl. muzike ali cuo sam da "Soba" nije losa. I koliko sam video ima ljudi i u onom "NS Sport" ili tako nesto (na bulevaru Oslobodjenja prekoputa onih banki).
Ali mene ako pitas toplo ti preporucujem da odes na ugao Zeleznice i Bul. Oslobodjenja i nadjes drakstor "Nesa" i tamo ce ti biti fino. Tj. zna da bude fino.
 
Truo nam je NS po tom pitanju u poslednje vreme, inace kad nema bolje, dobar je Ritmo Latino, Macchiato, Soba (posebno sredom, opet su pocele svirke), mnogi odlaze na grajdevinu kod filozofskog (EXIT Bar), a ako si raspolozen za dobre tamburase, idi petkom ili subotom u Maderu na Futoskom putu kod Socijalnog, sviraju deronjski Cigani, najbolji tamburasi u Vojvodini.
 
izlasci u ns su ocajni posebno od kad su napaljene klonirane klinke porasle dovoljno da ih pustaju u izlazak a kafe modena kao i celu istoimenu ulicu treba da izbegavaju svi punoletni
 
Mozda bi najbolje bilo da ostanemo svi pored kompijutera, na chatu... da niko ne sazna kakvi smo debili. Sta mislite o tome?
Sta kazete? Necete?
Mislim ljudi, radite sta vam se radi. Samo nemojte da se nervirate, to skodi lepoti...
 
Becarac je mama. na ona dva kafica sto su sad tamo sam najtripoznije stvari doziveo. Sad ko voli tako nesto. Ne mozes tamo da se pojavis a da neupadnes u neko drustvo. uvek ima dobrih ekipa.
ja sam malo stariji pa modenu izbegavam i uopste taj fensi elemenat. soba ima svirke sredom ( bar je imala ) pa odem i tamo. ostalo sve blaah.
 
[ne bi moj momak bio srecan sa takvima jer on gleda devojke izbliza i u toku dana. pazite, to su sve mlade devojke koje izgledaju dosta staro za svoje godine. cuvajte se takvog izgleda na ulici kada budete birali devojku koju cete morati da vidite i u tangama i bez sminke
 
e sinoc , odem do Ns na kafu , odemo do makijata , unutra guzva , sednemo u onu "staklenu" bastu i odvalim se od hladnoce , mada oko mene xxx devojaka , u Systemu je posle bilo Ok , u Sobi ... ima lepih mesta za izlazak ... bolje nego u ovom mom "selu"
 
VERUJ MI NAJBOLJE JE U KISS-U JA SAM IZ BEOGRADA I IDEM RELATIVNO CESTO U KISS, ALI BEZ 70 EURA SE TAMO NE IDE,ODE NAS ODABRANO DRUSTVO OKO TROJE CETVORO I ODLICNO BUDE, MALO CIRKE ONDA EXTRA RIBA KOJU NARAVNO PLATIS I TO JE TO!!! :lol:
 
Istina je da u novome sadu ima malo mesta za izlazak i da gde god se okrenes klinci su tu.Svi su kao nesto FANCY,ali kad bolje pogledas kad vidis ribu u tom fazonu kazes da je ruzna?Zar ne? :shock: A svi vi muskarci bi voleli da imate takvu jednu.Uglavnom se izlazi u Sobu,Latino,SPORT I Times na bul.gde sve vrbi od dece,Rene i okolina spensa za Fensere.Za narodnjake:verige,zam i 2 galeba,madera.A za one koji vole Tehno muziku tu je Gradiliste koje se polako puni sa klincima kao i paradizo,a tunel je pretvoren u fegget place!!!!!!!Najbolji izlazak je da idete u Rumu u najvecu diskoteku na balkanu NARCIS provod zagarantovan,niske cene i sve vrste muzike :D
 
Ne znam koja je svrha odlaska u Sobu, NS Times, Latino, Piping i slicna mesta gde se pusta muzika uz koju bi trebalo da se covek otkine od djuskanja, a u stvari ne moze da se mrdne od mase koja se tiska oko njega.
 
DOKONI UM:
Ajmo za one koji su iz N.Sad da malo prodiskutujemo o mestima za izlaske u N.Sadu, a za one koji nisu tek da znaju sta ih gde ocekuje.

Koje je mesto dobro za izlaske?
Gde izlazite?
Gde se krecu najbolje devojke?
Gde najbolji momci?

Modena? MK Fashion ?
Soba? Verige? La chanse ?
E ovako...Zavisi shta hoces...Ako trazis dobre ribe
(plave, zgodne, lepo obucene, sve se providi, rado ti se daju) idi u club M, modenu i te koje si gore ispisao...platis im pice, provozas ih dobrim kolicima, nabacis neki masivan lancic i za 60 min. su tvoje....e sad mesta na koja ja izlazim: Irish, Dvoriste, Gradiliste, Bik, Big MUmmy...Tamo se pushta rock & har rock, metal,ska, reagge stim sto na gradilishtu imash svirke & techno parties....Tako da je to prilichno super....Najbolji momci zavisi opet sta ti treba...Ko voli kajlu, rolku, koznu jaknu, lovu i dobra kola, moze da poseti one prve kafice, a ko voli ono sto ja volim...
A to je neki totalno opaljen fazon, skroz opushteni i pozitivni ljudi moze posetiti ove druge kafice gde ja izlazim :)
A nisam uobrazena, al nemoze se reci da sam losa riba :))
Pozdrav :))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top