IZLASCI U NOVOM SADU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tijana Dapčević peva na otvaranju diskoteke „Točak
Muzička kuća „Mjuzik star prodakšn“ u saradnji sa prijateljima iz Novog Sada u četvrtak otvara disko klub „Točak“ koji je poslednjih nekoliko godina bio zatvoren. U klubu koji prima dve hiljade ljudi četvrtkom će biti organizovana gostovanja poznatih domaćih zvezda, a na otvaranju će pevati Tijana Dapčević. Za sledeći četvrak je najavljen Željko Samardžić, a zatim „Magazin“ i Haris Džinović. Petkom i subotom će svirati klupski bendovi.

Izvor: http://www.blic.co.yu/
 
Da ne bude da samo otpadamo po kafićima i klubovima evo jedne prave vesti i super povoda za izlazak :

11.marta (petak) u SPC Vojvodina održaće se atletski miting sa deset najboljih svetskih skakača u vis koje predvodi Štefan Holm aktuelni olimpijski šampion.
Miting je oproštaj Dragutina Topića od skokova u vis.
Promoter će biti Havijer Sotomajor svetski rekorder.
Biće to extra sportski spektakl, šou program koji će kulminirati koncertom Vlade Georgijeva.

Pa ko voli... :arrow:
 
storm cloud:
Sutra uveče, sajam: SALAJAČKO VEČE. Idem da upoznam našu Maju. :wink:

Da se još malo hvalim, prošle godine sam sedela za istim stolom sa komšijom Borom i njegovom ženom. 8)

I? Kakva mu je zena :lol:
Ne, nego daj detalje te storije. Gde nam komsija izlazi, jel imao dzemper, jel se javio i rekao dobar dan ja sam vas...
 
U subotu je u Tremi bila mnooogo dobro svirka!
29.gif
Ne znam kako se zove bend, riba i 4 tipa (zapravo, 1 tip a 3 coveka... ne znaci da onj tip nije covek nego...). Elem, treba ici u Tremu!
A 10+ dajem i kafeu Ego.
 
Ja u subotu uvece bila u Enteru (na prostosrpskom jeziku u Kapiji) na svirci Straight Jackina. Bilo je bas doooobro. Pre svirke su pustali CD nekog benda koji peva na ruskom, uspela sam da saznam ime, zove se Markscheider Kunst, pa ako neko zna nesto vise o doticnom bendu neka mi javi, ja ga molim.
Toliko...
E, da, a za reviju Verice Rakocevic... Rado bih isla, al moram jos da vidim da li cu moci vremenski to da izvedem.
 
Nisam dugo bio na jednom mestu ( LONDON ) ,tamo sam se nekoliko puta ( koliko sam i bio ) dobro proveo ! Preporucujem , iako kazu da to mesto spada u lanac kafica "poslednja sansa" ( tu sam i ja ) , ali ok. skroz . PREPORUCUJEM !
Da li to jos uvek radi ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top