IZLASCI U NOVOM SADU
Strana 1 od 214 123451151101 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 5336

Tema: IZLASCI U NOVOM SADU

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Exclamation IZLASCI U NOVOM SADU

Ajmo za one koji su iz N.Sad da malo prodiskutujemo o mestima za izlaske u N.Sadu, a za one koji nisu tek da znaju sta ih gde ocekuje.

Koje je mesto dobro za izlaske?
    Gde izlazite?
    Gde se krecu najbolje devojke?
    Gde najbolji momci?

Modena? MK Fashion ?
    Soba? Verige? La chanse ?

. . .
    Guest

Podrazumevano Re: IZLASCI U NOVOM SADU

Citat Original postavio DOKONI UM
    Ajmo za one koji su iz N.Sad da malo prodiskutujemo o mestima za izlaske u N.Sadu, a za one koji nisu tek da znaju sta ih gde ocekuje.

Gde izlazite?
    Gde najbolji momci?

Modena? MK Fashion ?
    Istina da neslusam nista od Dance-a i sl. muzike ali cuo sam da "Soba" nije losa. I koliko sam video ima ljudi i u onom "NS Sport" ili tako nesto (na bulevaru Oslobodjenja prekoputa onih banki).
    Ali mene ako pitas toplo ti preporucujem da odes na ugao Zeleznice i Bul. Oslobodjenja i nadjes drakstor "Nesa" i tamo ce ti biti fino. Tj. zna da bude fino.

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano NS izlasci

Truo nam je NS po tom pitanju u poslednje vreme, inace kad nema bolje, dobar je Ritmo Latino, Macchiato, Soba (posebno sredom, opet su pocele svirke), mnogi odlaze na grajdevinu kod filozofskog (EXIT Bar), a ako si raspolozen za dobre tamburase, idi petkom ili subotom u Maderu na Futoskom putu kod Socijalnog, sviraju deronjski Cigani, najbolji tamburasi u Vojvodini.

Guest

Podrazumevano

Da li odlazite u MODENU ?
    Imate li utisak da Vas okruzuje i po deset Natasi Bekvalac tj. klonova iste ?

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Bas zbog toga ne idemo u Modenu! Hoces da se "iskompleksiramo"!!!???

Nice
    Guest

Podrazumevano

ma svi kafici koji su do sada bili nabrojani su puni preteranih riba , bile one klonovi ili ne . Svako od vas prisutnih bi bio srecan sa jednom takvom , bar par sati ako ne vise.

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio Arwena
    Citat Original postavio Anonymous
    Bas zbog toga ne idemo u Modenu! Hoces da se "iskompleksiramo"!!!???
    Razumeo sam salu !
    To je zbog onoga sto sam nekog ispravio !
    Ako si Z mozemo !!!

marushka
    Guest

Podrazumevano marushka

izlasci u ns su ocajni posebno od kad su napaljene klonirane klinke porasle dovoljno da ih pustaju u izlazak a kafe modena kao i celu istoimenu ulicu treba da izbegavaju svi punoletni

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Mozda bi najbolje bilo da ostanemo svi pored kompijutera, na chatu... da niko ne sazna kakvi smo debili. Sta mislite o tome?
    Sta kazete? Necete?
    Mislim ljudi, radite sta vam se radi. Samo nemojte da se nervirate, to skodi lepoti...

Početnik
    Učlanjen
    21.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Becarac je mama. na ona dva kafica sto su sad tamo sam najtripoznije stvari doziveo. Sad ko voli tako nesto. Ne mozes tamo da se pojavis a da neupadnes u neko drustvo. uvek ima dobrih ekipa.
    ja sam malo stariji pa modenu izbegavam i uopste taj fensi elemenat. soba ima svirke sredom ( bar je imala ) pa odem i tamo. ostalo sve blaah.

Guest

Podrazumevano

[ne bi moj momak bio srecan sa takvima jer on gleda devojke izbliza i u toku dana. pazite, to su sve mlade devojke koje izgledaju dosta staro za svoje godine. cuvajte se takvog izgleda na ulici kada budete birali devojku koju cete morati da vidite i u tangama i bez sminke

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

e sinoc , odem do Ns na kafu , odemo do makijata , unutra guzva , sednemo u onu "staklenu" bastu i odvalim se od hladnoce , mada oko mene xxx devojaka , u Systemu je posle bilo Ok , u Sobi ... ima lepih mesta za izlazak ... bolje nego u ovom mom "selu"

Obećava Firmas (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

BISTRO,BISTRO I SAMO BISTRO

Početnik
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dva galeba

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KISS

VERUJ MI NAJBOLJE JE U KISS-U JA SAM IZ BEOGRADA I IDEM RELATIVNO CESTO U KISS, ALI BEZ 70 EURA SE TAMO NE IDE,ODE NAS ODABRANO DRUSTVO OKO TROJE CETVORO I ODLICNO BUDE, MALO CIRKE ONDA EXTRA RIBA KOJU NARAVNO PLATIS I TO JE TO!!!

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano modena

A MOZE I MODENA I SOBA!!! ALI TO PRE KISS-A, JER AKO TU NE USPES STO JE VRLO TESKO ONDA PRAVAC NA MOLDAVKE RUSKINJE I TAKO TO!!!

jfnj
    Guest

Podrazumevano Nafurane ribe

Istina je da u novome sadu ima malo mesta za izlazak i da gde god se okrenes klinci su tu.Svi su kao nesto FANCY,ali kad bolje pogledas kad vidis ribu u tom fazonu kazes da je ruzna?Zar ne? :shock: A svi vi muskarci bi voleli da imate takvu jednu.Uglavnom se izlazi u Sobu,Latino,SPORT I Times na bul.gde sve vrbi od dece,Rene i okolina spensa za Fensere.Za narodnjake:verige,zam i 2 galeba,madera.A za one koji vole Tehno muziku tu je Gradiliste koje se polako puni sa klincima kao i paradizo,a tunel je pretvoren u fegget place!!!!!!!Najbolji izlazak je da idete u Rumu u najvecu diskoteku na balkanu NARCIS provod zagarantovan,niske cene i sve vrste muzike

Guest

Podrazumevano

Ne znam koja je svrha odlaska u Sobu, NS Times, Latino, Piping i slicna mesta gde se pusta muzika uz koju bi trebalo da se covek otkine od djuskanja, a u stvari ne moze da se mrdne od mase koja se tiska oko njega.

Početnik
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hajmo iskreno!

Da li vam se svidja da u guzvi potrosite neku kolicinu kinte, kada se moze napraviti neka privatna ultra dobra zurka za iste pare sa mnogo vecim iskoriscenjem resursa???

ispala iz tokova
    Guest

Podrazumevano pitam

gde sviraju Pero i Kino?[/b]

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: pitam

Citat Original postavio ispala iz tokova
    gde sviraju Pero i Kino?[/b]
    Pero i Kino ne postoje!!! Postoje Pera i Kina, isti oni sto sviraju u bendu "Apsolutno Romanticno", i oni sviraju u klubu "Orion". Ili da tebi jednostavnije objasnim pored "kluba B"...

ninica
    Guest

Podrazumevano dobra mesta

Citat Original postavio DOKONI UM

Gde izlazite?
    Gde najbolji momci?

Modena? MK Fashion ?
    E ovako...Zavisi shta hoces...Ako trazis dobre ribe
    (plave, zgodne, lepo obucene, sve se providi, rado ti se daju) idi u club M, modenu i te koje si gore ispisao...platis im pice, provozas ih dobrim kolicima, nabacis neki masivan lancic i za 60 min. su tvoje....e sad mesta na koja ja izlazim: Irish, Dvoriste, Gradiliste, Bik, Big MUmmy...Tamo se pushta rock & har rock, metal,ska, reagge stim sto na gradilishtu imash svirke & techno parties....Tako da je to prilichno super....Najbolji momci zavisi opet sta ti treba...Ko voli kajlu, rolku, koznu jaknu, lovu i dobra kola, moze da poseti one prve kafice, a ko voli ono sto ja volim...
    A to je neki totalno opaljen fazon, skroz opushteni i pozitivni ljudi moze posetiti ove druge kafice gde ja izlazim
    A nisam uobrazena, al nemoze se reci da sam losa riba )
    Pozdrav )

Dragisha 33
    Guest

Podrazumevano Svirke

Ima li u Jazu neka svirka?

MinicaNSSSSSS
    Guest

Podrazumevano

Ninice, ondak smo se sigurno srele!
    U Irishu je ono crno toceno pivo grozno! Otrov, bljak!

Obećava
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Svirke

Jel bila neka svirka skoro u Dvoristu? Jel Flega jos uvek DJ ili je Grk? Ima li dosta napaljenih klinaca? Ajd odgovori dugo nisam bio tamo

Slične teme

1. IZLASCI U NOVOM SADU
    Autor Peta W. u forumu Srbija
    Odgovora: 1294
    Poslednja poruka: 23.11.2017., 21:39
  2. Izlasci u Novom Sadu za +40
    Autor meteor u forumu Srbija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 04.12.2013., 04:48
  3. DIF u Novom Sadu
    Autor taekwondozr u forumu Arhiva
    Odgovora: 0