PS3 ili XBOX 360

HiFi

Početnik
Poruka
12
Pitao sam na jedan forum, kao, sta je bolje ps3 il` 360-ica.

Oni kao svi kazu da je bolja trojka, i ja sam ubedjen da jeste, ali mene interesuje sta kaze domaca publika o tim konzolama???? :|:confused:
 
pa trojka je hardverski snazhnija, a njeno PRAVO vreme tek dolazi, a X360 je tu duzhe vreme, pa ima MNOGO vishe igara za njega, e a i josh za PS3 morash da kupujesh orginale !!!
 
PS3 je izvisio .... sve igre koje je trebala da nasledi od PS2 (sillent hill ,resident evil,metal gear..itd) dosle su i na xb0x360
tako da se neces mnogo naigrati ako cekas PS3,dotle pichi xb0x360,a sony neka razmislja o PS4 da ne bude posleeeeee......
 
Mozda bi cak uzeo ps3 samo zbog Gran Turismo 5 koji tek treba da izadje. Obozavam Gran Turismoe najrealisticniji su. A da uzimam Xbox, za njega bi nabavio Forzu 2.

Ipak PS3 je zakon!!!
proverite ovaj vid:
----kako se xboxi lako kvare.. :\
 
kompjuteri stvarno su losi u gejmingu...

no comment :roll:

Verovatno zato sto su losiji PS3 ubacuje opcionog misa za FPS i strategije
Verovatno zato sto su losiji igre za konzole se proizvode svega par godina.
Verovatno zato sto su losiji grafika na konzoli dve godine po izlasku konzole postane ocajno slabija u odnosu na istu igru na PC-u
Verovatbo zato sto su losiji na PC-u mozes da snimis poziciju gde god pozelis
ma vise necu ni da nabrajam.
Svako ima prava na svoje misljenje pa i pogresno :P
 
Prvo da kazem da X360 ima bolji hardware oni koji malo prate ove stvari znaju o cemu govorim.X360 ima par hitova u rukavu npr. Gears of War ili Halo, ali ja cu radije da glasam za PS3 Sony je majka a i ima licencu na God of War,brda naslova su ekskluziva za ovu konzolu.Volim Sony postujem Sony jedini zal je sto se jos uvek igram na PS2.Mada ima matori jos sta za ponuditi velika je baza od 8000 igrica.Ostaje stednja ili cekanje drzavnih akcija
 
***OBRATI PAZNJU NA RECNIK, NEZADOVOLJSTVO MOZES DA ISKAZES I NA KULTURNIJI NACIN***za koju godinu PC kao platforma za igre se nece ni koristiti.Uvek cu radije odigrati God of War ili Onimushu nego tamo neke sims i buraniju.Cast izuzecima na PC - ju kojih je malo.Play Rulez
 
Aj Ssashaa ne pricaj gluposti Metal Gear je jos uvek ekskluzivan naslov a Silent Hill i Resident Evil su jos davnih dana postale vise platformske igre.Toliko o tome sto se razumes.A de je tu Final Fantasy koji ce pojesti svaki X-360 naslov.Svaka Playstation konzola ima dusu za razliku od X-boxa i ovih decijih nintendo konzola.
 
Ne budi smesan sam Microsoft ce unistiti PC.Idi igraj nesto evo ja sam bas ovih dana skino Duke Nukem Manhattan Project mnogo dobar naslov.Uhvatila me nostalgija.Ne kazem ja nista postujem ja mnoge igre koje su izasle za PC pre svih Thief Deus Ex Fallout Disciples Baldurs Gate Max Payne-a ali opet konzola mi je nekako shmekerska,uz pivo i pljuge.Ima taj duh kontas?Opet sa druge strane ja sam sa igrackim hardware-om dobro opremljen PS2 Dreamcast PC tako da se nesto i ne bunim.Long Live Playstation
 
Aj Ssashaa ne pricaj gluposti Metal Gear je jos uvek ekskluzivan naslov a Silent Hill i Resident Evil su jos davnih dana postale vise platformske igre.Toliko o tome sto se razumes.A de je tu Final Fantasy koji ce pojesti svaki X-360 naslov.Svaka Playstation konzola ima dusu za razliku od X-boxa i ovih decijih nintendo konzola.

druze nemas t pojma koliko se ja razumem :D
ako qpujete konzole zbog jedne igre onda sta retji ... a softverske firme se netje bas obogatiti jer blu ray jos uvek nie standard pa imamo prelaz skoro svih naslova koji su bili reklama Sonya ... haha ako izbace Final na japanskom igraj ga do mile volje ko t brani
prvi sony je uneo evolutziju ,sve dobre igree su prvo izasle za njega pa tek za pc jer je imao mocan hardware i tadasnji geforce je jedva gurao i trebao ti je komp od 2000dm tadasnjih ...danas je obratno
microsoft i nvidia kontrolisu trziste i ne cudi me sto e PS3 puko

uvek komp naravno ,najisplativije + mogucnost za nadogradnju,na konzolama se necete naigrati bez HDTVa = skupo
dok dochekate Vi te JAKE igre sa PS3 ........
 
Haha, videcemo kad izadje DirectX 11, jer ce to baciti konzole u senku.
Hail PC.

To me nervira kod PC-a!!! Stalno moras da ih upgradeujes!!! Bolje valjda kupis jednom ps3 i nema da se brines!
Kada budem kupio PS3 ima da izbrisem sve igrice iz kompa da oslobodim prostor, i cu ga koristim samo za internet.
i ps3 ima net browser, i on je kao mali PC, mozes da gledas filmove, slusas muziku, skidas stvari sa interneta.
I nemojte vise da diskusirate o PC-ima nego pstrojki i 360ici!
 
Sony je pukao?Daj ne budi smesan druze.Znas kako mi u Srbiji smo malo osakaceni sto se tice finansija tako da malo ima onih koji mogu da priuste sebi sve.Ali na zapadu je drugacija situacija.Skoro svaka kuca ima i PC i bar jednu konzolu.A DA BIH JA UZIVAO U IGRI ZAISTA MI NIJE POTREBNA VISOKA REZOLUCIJA I DOBRA GRAFIKA to je za pacenike koji se loze na to kakva je grafika a ne kakva je igra
 

Back
Top