Putin: "Evropljani, stidite se!"

nedodirljivi^2

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
216
U kakvoj je tragicnoj situaciji Srbija najbolje pokazuje cinjenica da se za ocuvanje dela teritorije Srbije zustrije bori predsednik jedne druge drzave, dok se predsednik Srbije plasi da borbom za Kosovo slucajno ne ugrozi nesto tako trivijalno kao sto je ulazak Srbije u neku medjunarodnu organizaciju.

*****

"Podrška nezavisnosti nemoralna"
14. februar 2008. | 07:09 -> 14:45 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
Priština, Beograd, Ljubljana, Berlin -- Podrška jednostranom proglašenju nezavisnosti Kosova nemoralna je i protivpravna, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.

(...)

"Skoro 40 godina postoji nezavisna republika Severni Kipar. Zašto je ne priznajete, zar vas Evropljane nije sramota da sa takvim, dvostrukim standardima prilazite prema istim pitanjima u raznim delovima sveta", zapitao je Putin odgovarajući na pitanje nemačke novinarke kako će se Rusija poneti u Savetu bezbednosti UN, kada je reč o Kosovu.
 
е јок, него ће да производе наркотике испод Шварцвалда или плаћају скуп и несигуран карго из Авганистана...
A и Косовари-Албанци би требало да размисле хоће ли икада де факто заиста и бити самостални.
 
Оно што заиста детерминише Шиптаре, то је да су јединствени. Они су лепо на време побили све који не своје сународнике који не мисле као већина. Сад немају бар 5 колону. Побили су и оне који су тешње сарадјивали са Србима . Што се тиче Руса, ми тамо важимо као непоуздани.
Опште је мишљење да би могли лако да се окренемо против њих у будућности .
 
Европа не зна где удара главом.

Збрка у Бриселу, неизвесност у Приштини
Комисију ЕУ и поједине шефове дипломатија потпуно изненадило изузетно чврсто држање Војислава Коштунице, пише бечки „Стандард”

http://www.politika.co.yu/rubrike/Svet/Zbrka-u-Briselu-neizvesnost-u-Prishtini.sr.html

Шта рећи, ни наше потурице не могу правилно да процене шта Коштуница мисли, а камоли запад.... Зато му и замерају што се не појављује у јавности...:)
 
е јок, него ће да производе наркотике испод Шварцвалда или плаћају скуп и несигуран карго из Авганистана...
A и Косовари-Албанци би требало да размисле хоће ли икада де факто заиста и бити самостални.

Pa de facto mi smo vec samostalni a de jure cemo biti posle proglasenja nezavisnosti, znaci kad druge drzace priznaju nezavisnost Kosova.8)
 
de jure cete biti samostalni kad udjete u UN a to ce biti nikad siptaru. zapamti nikad.

imacete nezavisnost dok vas podrzava zapad a cim se to promeni stize srpski tornado da vas pocisti sa svete srpske zemlje i vrati u rodne vukojebine preko prokletija.
 
Prvi ministar Skotske, i lider SNP-a (Skotske Nacionalne Partije) - partije koja je prošle godine trijumfovala na izborima, onaj isti covek koji je 1999. bio među nekoliko evropskih politicara koji su sa gnusanjem osudili agresiju na Srbiju i Crnu Goru - izazvao je opet buru negodovanja, izjavivsi juče u Dablinu da „namerava da sagradi Keltskog Lava u Skotskoj po ugledu na Keltskog Lava u Irskoj - jer zelja i aspiracija skotskog naroda je jasna - NEZAVISNOST ! ”

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?view=DETAILS&grid=&xml=/news/2008/02/14/nsalmond114.xml
 
Европа не зна где удара главом.

Збрка у Бриселу, неизвесност у Приштини
Комисију ЕУ и поједине шефове дипломатија потпуно изненадило изузетно чврсто држање Војислава Коштунице, пише бечки „Стандард”

http://www.politika.co.yu/rubrike/Svet/Zbrka-u-Briselu-neizvesnost-u-Prishtini.sr.html

Шта рећи, ни наше потурице не могу правилно да процене шта Коштуница мисли, а камоли запад.... Зато му и замерају што се не појављује у јавности...:)

Neizvesnost, nego sta!
 
EUropa za još malo vremena će biti nalik pravom glasaču radikala. Mnogo će zuba izlomiti ovim što radi.
I to će u stvari biti jedina sličnost s radikalima - krezavost. :lol: Ali, poštenje, dignitet i patriotzam - to će morati genaracijama da uče.

I ne umišljam ja da ćemo ih tome mi naučiti, to će ih naučiti čike koje žive mnogo istočnije od nas ...
 
EUropa za još malo vremena će biti nalik pravom glasaču radikala. Mnogo će zuba izlomiti ovim što radi.
I to će u stvari biti jedina sličnost s radikalima - krezavost. :lol: Ali, poštenje, dignitet i patriotzam - to će morati genaracijama da uče.

I ne umišljam ja da ćemo ih tome mi naučiti, to će ih naučiti čike koje žive mnogo istočnije od nas ...

Oni, plus sopstveni separatisti, plus muslimani!
 
Pa de facto mi smo vec samostalni a de jure cemo biti posle proglasenja nezavisnosti, znaci kad druge drzace priznaju nezavisnost Kosova.8)

De fakto ja mogu da tvrdim da sam car, a de jure nemam s kim da vladam pa makar me priznali neke mutivode za cara.
Turci su severni Kipar bukvalno očistili od Grka, pa ne mogu da dobiju nezavisnost, dok je severno Kosovo još uvek puno Srba.
To što će vas neki priznati ne znači skoro ništa. Neki su priznali Tajvan pa se ne smatra državom i nije članica ni jedne međunarodne institucije. A Kinezi čekaju. A kad dočekaju neki ima da nayebu na tom Tajvanu. Samo da znaš i Srbi čekaju.
 

Back
Top