PLATIO BIH NEKOJ DEVOJCI ZA PAPIRE
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: PLATIO BIH NEKOJ DEVOJCI ZA PAPIRE

Početnik
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano PLATIO BIH NEKOJ DEVOJCI ZA PAPIRE

Ozbiljno bih platio za fiktivnu zenidbu. Bilo gde u svetu. Prednost ENGLESKO govorno podrucije. Moze li mi neko pomoci da nadjem takvu devojku. Ili neka se jave devojke koje su spremne za to.

Početnik
    Učlanjen
    25.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Tebra zasto bezati iz srbije evo ja sam dosao u Ameriku kao na skolovanje i pokajao sam se ovde ti ne cvetaju ruze nego radis od juta do mraka za sicu kod nas je mnogo ali ovde sica mnogo je jebano ne bi ti preporucio jedino ako si se totalno razocarao u zivot u srbiji

Početnik
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma bolje je raditi ceo dan, nego neraditi nista. Ovde nema posla za mene a u americi je moja struka dobro placena. Sigurno bih nastavio skolovanje tamo. Magistraturu ili doktorat.

ma trazim muza odje u Ame
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio GI
    Ma bolje je raditi ceo dan, nego neraditi nista. Ovde nema posla za mene a u americi je moja struka dobro placena. Sigurno bih nastavio skolovanje tamo. Magistraturu ili doktorat.
    To znaci od nase zenidbe nista!! Ti bi se bacio na skolovanje ,zenicu zapustio jadna ja[bshvati da meni treba muzok. ti bi platio za papirei to debelo [/b]

Početnik
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ma trazim muza odje u Ame
    Citat Original postavio GI
    To znaci od nase zenidbe nista!! Ti bi se bacio na skolovanje ,zenicu zapustio jadna ja[bshvati da meni treba muzok. ti bi platio za papirei to debelo [/b]
    Ma stigao bih ja i muz da ti budem nista se ti nebrini. Ne samo da nebi vikala "jos" nego mi molila da prestanem. Nista se nesekiraj uz sex se i uci bolje.

Slične teme

1. PLATIO BIH NEKOJ ZA PAPIRE
    Autor GI u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.03.2004., 01:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •