Izgubljen original dejtonskog sporazuma

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić rekao je da je izgubljen originalni dokument Dejtonskog sporazuma iz arhive Predsedništva BiH.

'Ne znam da li je ta vest više tužna ili smešna. Ali, znam da se još jedan original Dejtonskog sporazuma nalazi u Parizu', rekao je visoki predstavnik u BiH Miroslav Lajčak za TV Federcije BiH.

Dejtonskim sporazumom okončan je troipogodišnji rat u BiH. Taj sporazum je dogovoren u vojnoj bazi Rajt Peterson u blizini Dajtona u američkoj državi Ohajo 21. novembra, a zvanično potpisan u Parizu 14. decembra 1995. godine.

Potpisnici Dejtonskog sporazuma bili su tadašnji predsednici BiH Alija Izetbegović, Srbije Slobodan Milošević i Hrvatske Franjo Tuđman.

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=214460
 
Predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić rekao je da je izgubljen originalni dokument Dejtonskog sporazuma iz arhive Predsedništva BiH.

'Ne znam da li je ta vest više tužna ili smešna. Ali, znam da se još jedan original Dejtonskog sporazuma nalazi u Parizu', rekao je visoki predstavnik u BiH Miroslav Lajčak za TV Federcije BiH.

Dejtonskim sporazumom okončan je troipogodišnji rat u BiH. Taj sporazum je dogovoren u vojnoj bazi Rajt Peterson u blizini Dajtona u američkoj državi Ohajo 21. novembra, a zvanično potpisan u Parizu 14. decembra 1995. godine.

Potpisnici Dejtonskog sporazuma bili su tadašnji predsednici BiH Alija Izetbegović, Srbije Slobodan Milošević i Hrvatske Franjo Tuđman.

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=214460

Vest je smešna do bolova u stomaku :lol: :lol: :lol:. Na šta li će se sad pozivati Dodik i kompanija kada više nema sporazuma :lol:

Malom Radojici - Jel može proći tema da neko od vas klinaca ne poziva na džihad? Onako, čisto informativno :lol:
 
Vest je smešna do bolova u stomaku :lol: :lol: :lol:. Na šta li će se sad pozivati Dodik i kompanija kada više nema sporazuma :lol:

Malom Radojici - Jel može proći tema da neko od vas klinaca ne poziva na džihad? Onako, čisto informativno :lol:

Еј дете, ја нисам клинац, а не позивам на џихад ако констатујем шта нам спремају.
Да ли си ти са Пала?!
 
Samo naivni, neobavešteni, nezreli i zlonamernici mogu da smatraju da je za opstanak ovakve RS garant Daytonski sporazum!:D
Recimo, gde to ima da predsednici nekih država, Crni Sloba i Njofra, potpisuju tako važne dokumente za susednu državu...Sikter, bre sa takvim forama!

Pa kaže: Kojem moralnom đubretu je uopšte palo na pamet da angažuje Slobu nakon što je dozvolio odcepljenje RS od SRJ, uveo im blokadu i embargo, da nešto podpisuje, tj. uopšte RS predstavlja negde!?:D:D

Dosta zezancije, nisu ovo dečje igre!
 
Najnovija vest:
Tragom Lajchakove izjave da 2.original lezi negde u Parizu nezavisni novinari nevladine organizacije za shirenje mira&tolerancije&demokratije i slobodne ljubavi medju ljidima svih polova-"Sha ima BA?" doshli su do podataka da u Pariskom originalu stoji da su u stvari bosanski srbi prepisali RS porodici Izetbegovic kada ovaj umre a ne ranije od 2008.
 
Verovatno su po tvojim kriterijumima budale, čim su tamo. Šta će tamo kad je u Srbiji najbolje, najlepše, a i medju svojima su. Nema neprijatelja, sve sami prijatelji. Ti u stvari podsvesno misliš da su ipak budale. Ili ovde ne pišeš istinu. Pa sad, kako god hoćeš.

Ne,ne mislim da su budale.Verujem da su jako pametni,chim znaju da se ogradjuju ood likova i postave spram njih u odnosu na naciju.Svi ljudi su isti,treba biti otvorenog uma i slichne fore mnogo lepo zviche ali vetjina ipak ako vidi Talibana sa kalashnjikovim ili krakto oshishanog roma koji galami povuche se malo u stranu...sem vas jako prosvetjenih koji ne obratjate paznju na takve detalje nego kakav je neko u dushi.
 

Back
Top