Bedak

malo slatko

Zainteresovan član
Poruka
317
Ljudi,bas sam u nekom bedaku nije mi ni do cega.Hajde na ovoj temi jedni druge da tesimo:?::?::?:Jel se slazete?Meni ce biti bolje,nadam se,pa ce opet neko upasti u moju fazu?Imate neki savet kako da se oraspolozim?Jednostavno nije mi ni do cega,nista mi ne ide...
 
Pa sigurno pstoji razlog zasto se tako osecas. Pozovi drugaricu, druga, odite do parka , setaj se, ne znam , gledaj neki dobar film,,,, postoji mnogo nacina da preguras taj bedak.:):)
 
Pa sigurno pstoji razlog zasto se tako osecas. Pozovi drugaricu, druga, odite do parka , setaj se, ne znam , gledaj neki dobar film,,,, postoji mnogo nacina da preguras taj bedak.:):)

Ne bih da opterecujem drugarice sa tim,zatrpane su skolom.Pokusavala sam sve redom nista mi ne ide.Jednostavno nije mi ni docega.Treba da ucim,ali mi ni to nikako ne ide...:-(
 
Znam. I meni se nekad desi da se tako osecam. Imam utisak da nemam prijatelje, da me niko ne voli, da sam sama. Ustvari, to je samo period u zivotu, i on prodje. Tako da nemoj da se brines, proci ce.:):)
 
Ne bih da opterecujem drugarice sa tim,zatrpane su skolom.Pokusavala sam sve redom nista mi ne ide.Jednostavno nije mi ni docega.Treba da ucim,ali mi ni to nikako ne ide...:-(

kreni od nekih jednostavnih stvari, chisto da dokazesh sebi da mozesh kad hocesh... ako se recimo radi o uchenju kreni od predmeta koji trazi najmanje truda pa to odradi kako treba... nakon toga deo po deo i vishe necesh biti u "bedaku"...;)
 
Znam. I meni se nekad desi da se tako osecam. Imam utisak da nemam prijatelje, da me niko ne voli, da sam sama. Ustvari, to je samo period u zivotu, i on prodje. Tako da nemoj da se brines, proci ce.:):)

Hvala ti,svesna sam da je period koji treba da prodje,samo mi je bilo potrebno par saveta,da mi bude malo lakse....pozz
 
kreni od nekih jednostavnih stvari, chisto da dokazesh sebi da mozesh kad hocesh... ako se recimo radi o uchenju kreni od predmeta koji trazi najmanje truda pa to odradi kako treba... nakon toga deo po deo i vishe necesh biti u "bedaku"...;)

Hvala ti,razmisljla sam o tome,samo mi treba neki posticaj,ako nista da bih bila srecnija znajuci da sam bar ista uradila kako treba.Najbolje ce rak- raka posavetovati....:-Ppozz
 
A meni, kad pomislim za nesto "Bedak" u sledecoj sekundi mi se otvori pred ocima neki dogadjaj koji mi nabaci osmeh na lice, u smislu "Dala sam mu ga po bedaku", mada ja ne znam tacno zasto se to tako kaze, ali vecina zna sta se time misli.
 

Back
Top