Potrebna mi je ideja...

-Air Stefan-

Aktivan član
Poruka
1.895
Pocheo sam da pravim mod za GTA: San Andreas, GTA: Crna Gora(Montenegro)...
Vec sam sve ljude stavio da budu belci ubacio auta i radio stanice... planiram da na kraju ispane neshto slichno GTA: Srbiji...
Takodje poshto znate da u Crnoj Gori ima skoro jednako Srba i Crnogoraca glavni lik ce biti Srbin...:)
E sad nemam ideju ,kako da podelim bande? Kakve grafite da stavim?...
Zato pitam vas, da mi pomogne... :mrgreen: Bilo kakva ideja je dobro doshla...
 
znas sta bi bila dobra ideja. Jedan radio nazovi antenaM i stavi da ide na njoj dobar rock(oko ovoga bi bas morao da se potrudis da bude kako treba) i naravno ubaci emisije booksovaca. I onda se fino parkiras, Je8es gta, daj da slusamo one kraljeve! To bi ti dalo ogroman smek modu.
 
stavi neka dobra kolica ( golf , shkoda , mercedes , pasat , hammer , audi ... ) onda bande nek budu ...
pa sad ne znam za bande ... onda stavi neke dobre tinejdzerke :) ... shta josh ... pa ne znam tachno ..
nadam se da sam ti bar malo pomogo ..
 
shto ???
e , aj MOLIM te od kola ubaci u ovu novu ShKODINU OCTAVIU ( ja se przhim na ta kola :) ) ...
I kazhi mi ocel' to biti expanzija za San ANdreas ili Vice City ???
Meni je iskreno mnogo bolji Vice City , al ok ...
 
Pravim za San Andreas i ubacio sam shkodu i mnogo drugih auta... I bilborde sam takodje danas ubacio...

e pa extra ...
stavi neke nike prodavnitze ... onda mozhesh isto da stavish onaj novi hotel ROYAL il kako vetj ( znash shto se otvorio u Bechitjima ... ) !
Onda isto mozhesh da stavish da se ljudi shetaju sa kutjnim ljubimtzima :D ...
a shto se tiche policije , stavi da se policija zove JSO , PLEASE :) ...
 

Back
Top