programerska zajednica

programiranje

Početnik
Poruka
7
Dakle resih da otpocnem neshto zanimljivo :D Tj nekom mozda i nije no dobro...
Daklem wako :D pocheo sam da se bajem sa nekim nazovimo ih glupostima (za nekoga mozda i nisu) ali to cu ostaviti vama na odluku...Necu nista da reklamiram niti bilo sta drugo sto ce narusiti pravila koriscenja ovog foruma...

Prica pocinje ovako...Resio sam da pokrenem zanimljiv projekat...O cemu se dakle radi...
Poceo sam sa razvojom jedog sajta koji ce biti vezan za programiranje kako web tako i win i linux aplikacija...

Naravno prica nece biti tu zavrsena...Nastavk price je da ce sajt sadrzati i tutorijale vezane za web dizajn...Pored toga programeri i web dizajneri ce u datim sekcijama moci da kace svoje demo radove dok svoje gotove radove mogu stavljati na prodaju...Pored toga bice i sekcije u kojoj ce oglasivaci moci da oglase svoje potrebe za izradom web-a ili neke win aplikacije kao i budzet koji je odvojen za iste...

Sajt se nece bazirati samo na tome...Kako cemo pruzati pomoc ljudima vezano za web dizajn kao i programiranje tako i iz oblati vezane za sam dizajn (Coral Photoshop ..)
Kako ce se sajt krenuti i ka ovoj temi nadam se da cemo imati u ponudi i izradu logo-a pripreme za stampu itd...

Pa ko zeli da se pridruzi ovoj zajednici neka mi pise na pvt...
Zajedno mozemo sve
pomozimo drugima
usavrsavajmo sebe
ZAJEDNO NAPRAVIMO ZAJEDNICU !
 

Back
Top