Marko i Mira

Da li treba usloviti prodaju NIS-a Rusima izrucenjem Marka i Mire


  • Ukupno glasova
    64
  • Anketa je zatvorena .
Čudite se zašto je Rusija dala azil. Pa zašto je V.Britanija dala azil tolikim milijarderima iz bivšeg SSSR-a? Zbog love naravno.
Koliko love imaju mama i sin.....mnogo, strašno mnogo.
Kažu da (ljubi ga majka) Marko drži u Mosvi 30% pekara. A ta Moskva ima preko 10 miliona stanovnika, pa vi sad vidite koji je to biznis. Ko zna šta je još sve otvorio u međuvremenu (Madone, razne šopove....) kupio kuću na Moskovskom Dedinju.
Para vrti gde burgija neće.

Naravno. Prvo se raspitaju koliko imaju na racunu, pa onda sta su uradili, zasto su na poternici i sl
 
Da ga nije neko ubio?

DOS i Haski tribunal, da, ubili su ga!
Zapravo, da budem malo "preciznija", ovi kidnapovali i i zrucili ga na Vidovdan, posle otisli na rucak Ceda i kompanija, a tamo ga "lecili" od lepre, i zavrsio je kako je zavrsio...
Sad proteraj, ubij ovo sto je ostalo iza njega, da mu se seme zatre, a jos i malog Marka (unuka) pa i on je od te loze, trebalo bi i njega, ko zna u sta i koga moze da izraste:rolleyes:
 
pa u 1 sv. ratu Rusija je usla u rat zato sto je austrougarska nameravala da napadne Srbiju zbog atentata na FF.....danas ne bi ni postojali da nije to uradila....danas brani teritoriju Srbije od nasilnog otimanja od strane onih koje ti zoves prijateljima....nudi Srbiji ugovor koji joj omogucava energetsku samostalnost od daljih ucena tih istih prijatelja.....ajde sad ti...
Pa ne nudi ona nama ugovor zato sto nas puno vole nego iz interesa. Samo jedan primer, gde su bili kad nas je NATO bombardovao, sto nisu poslali to silno naoruzanje? Sto nisu dosli da brane Kosovo i Metohiju tada?
 
DOS i Haski tribunal, da, ubili su ga!
Zapravo, da budem malo "preciznija", ovi kidnapovali i i zrucili ga na Vidovdan, posle otisli na rucak Ceda i kompanija, a tamo ga "lecili" od lepre, i zavrsio je kako je zavrsio...
Sad proteraj, ubij ovo sto je ostalo iza njega, da mu se seme zatre, a jos i malog Marka (unuka) pa i on je od te loze, trebalo bi i njega, ko zna u sta i koga moze da izraste:rolleyes:
E rasplakacu se:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Pa ne nudi ona nama ugovor zato sto nas puno vple nego iz interesa. Samo jedan primer, gde su bili kad nas je NATO bombardovao, sto nisu poslali to silno naoruzanje? Sto nisu dosli da brane Kosovo i Metohiju tada?

oni ti DAJU nesto sto se poklapa sa njihovim interesima ali je tebi isto to INTERES..a ovi ti uzimaju nesto i to je skroz protiv tvojih interesa.....jesi li ti branio Kosovo 99te kad zameras Rusima to?Gde si bio?u podrumu i plakao?nisu mogli jer je tada Rusija bila slaba...danas nije...i niko od tebe ne trazi da ratujes...ali bar izadji iz podruma i prestani da places.....
 
Pa cekaj ko je ugurao u celu pricu i njihovog unika, da nisam mozda ja?

Ja sam!
Pa, trazite Mariju da joj sudite, MIru, Marka, Slobu ste ubili (njegovu smrt proslavili balonima) pa, k'o velim, kako ste krenuli da zatirete, bojim se da ni njega ne biste postedel...:rolleyes:

Samo nemojte da tuzite i terate NATO-zlikovce, nisu oni krivi, ma kakvi:(
 
Pa to su vase parole, pobij sve sto nije Srpsko i proteraj, ukradi odnosno "oslobodi" belu tehniku, nakit itd. kao sto ste radili u svim ratovima i na kraju ih sve izgubili.

Ne znam, rodjena sam ''77 pa racunaj sta sam ja to mogla da izgubim, ali, VI STE Srbiju dokrajcili.
Vi ste dali ono najdragocenije sto smo imali- KOSOVO!
Srbija je zbog Kosova bombardovana, to je sad jasno kao dan, i da skinu MIlosevica, da "demokrate" dovedu na vlast, i uspelo je i njima i vama:rolleyes:
 

Back
Top