IZGUBLJENI / NADJENI LJUBIMCI

da, i ovo sam oglasila na drugim forumima, a dejan, njihov predsednik mi soli pamet da ne lupam gluposti, vec da trazim psa!!! pa sta drugo i radim nego to, a sam je upotrebio rec glupost za ono sto su oni uradili - pretili mi sms-om i to bez osnova, dokaza ...
balavurdija!
 
Koliko mi se cini, u stvari i da hoce ne mogu da te krivicno gone jer nemaju nijedan dokaz da si ti zelela da izbacis psa. Cak naprotiv, oglasi da je trazis su svuda. Neko ko bi hteo da izbaci psa sigurno ga posle ne bi trazio.
Ako zelis moj savet mani njih, nek se teraju, a ti sto pre mozes idi u kafileriju, i ne zaboravi da poneses licnu kratu i neku sliku Mashe, ako imas, jer oni nikoga ne pustaju tamo gde su psi.
 
Pokusaj da obidjes lokalne parkove i mesta na kojima se skupljaju vlasnici pasa, ponesi njenu sliku sa sobom i pitaj ih da li su je videli. Ako znas da su negde neki copori lutalica pogledaj i medju njima. Tako male kuce se obicno "prikace" ili nekome ko vec ima psa ili lokalnim lunjama.
 
Vec sam to radila i radim. Naravno, u odredjenom krugu, jer ne mogu da obidjem ceo grad. A Masha je tako druzeljubiva kujica i vesela i trci prema svakome. To je radila i sa ljudima i sa decom i sa svim drugim psima. Ali je i dalje nema ...

A toliko je sarmantna, da ako cu da razmisljam o pozitivnijoj opciji - onda ju je neko prisvojio. No, samo kad bih znala i bila mirnija ...
 
Postoji indicija da je Masha vidjena kako ulece u bus 18-cu preko puta okretnice 26-ce. Jedna devojka ju je izvela na sledecoj stanici koja je nesto kultivisanija (manje pijandura, a vise parkica). Sad je trazim tamo, ali bih zamolila sve koji su tu negde u krugu 28-ce i 50-ce da obrate paznju. Crna, cupava, srednje velicine ... sad ima nesto preko 5 meseci. Sapice smedje. Usi podignute. I neverovatno je umiljata i druzeljubiva. Slika je na prvoj ili prethodnoj stranici. Ja je vec trazim tamo (Brace Jerkovic) ali svaka pomoc je dobrodosla. Thnx!
 
Catgirl - ReaL!:
da, i ovo sam oglasila na drugim forumima, a dejan, njihov predsednik mi soli pamet da ne lupam gluposti, vec da trazim psa!!! pa sta drugo i radim nego to, a sam je upotrebio rec glupost za ono sto su oni uradili - pretili mi sms-om i to bez osnova, dokaza ...
balavurdija!


Izvinjavam se sto ometam temu (znam kako je ljudima koji su izgubili ljubimca) ali me je ovo bas zainteresovalo...ko su ti ljudi, sta oni imaju sa tobom i na osnovu cega ti prete tuzbom?
 
Nismo joj pretili,vec je opomenuli da moze da ocekuje tuzbu. To je sve receno tako zbog toga sto je njena mama rekla da ce izbaciti mashu ako je vesna ne pokloni do petka,onda je prosao taj petak i par dana posle vesnina mama je setala mashu i masha je pobegla....nama je to bilo sumnjivo i bili smo ljuti....svakome bi to bilo sumnjivo...nismo sumnjali na vesnu nego na njenu mamu...
Iskreno,ja verujem da je vesni zao i da se brine za mashu,ali to nema veze sa njenom mamom,jer,da ponovim,nam je ona sumnjiva a ne vesna
I ne necemo je tuziti....verovatno shvatate zbog cega...ima zapravo vise razloga
i ne treba da nas pljujete jer niste upuceni u sve sto radimo i ne,ne mislimo da smo Bogom dani,samo se trudimo da lepo udomimo zivotinje i da one budu srecne i zdrave i sigurne.Upravo zbog toga smo poludeli kada smo chuli da je masha nestala....zbog cele te priche...DO PETKA....
 
begunac, visok oko metar, krznen, beo, sa crnom koznom ogrlicom s nitnama,
nestao juce u toku popodneva, :-(
moze biti bilo gde u gradu. Odaziva se na ime Sumo, ima tetovazu u uvetu i čipovan je.
ako ga neko spazi, neka nazove veterinarsku stanicu 021 403 402
fala



 
Ma samo se nadam da je masha dobro,gde god da je...moguce da je neko uzeo...mozda ne bi bilo loshe da stavimo u jutarnji program na stb da je nestala i da prikazu njenu sliku....mnoooogo ljudi gleda stb ujutru....mozda ako je neko uzeo ili je pazi kod svoje zgrade vidi to na tv-u pa se javi...
Sta mislite?Vesna kako ti se chini?
 

Back
Top