IZGUBLJENI / NADJENI LJUBIMCI

"Izgubljen zlatni retriver kod sportskog terena Kosutnjak jos pre 5 nedelja. Star je 5 godina. Cipovan je. Imao je i ogrlicu. Mozdra sad nema. Ocajni smo. I dalje ga trazimo. Velik pas. Bio je krupan. Odaziva se na Badi!
Ljupka - 063 364 886
Predpostavljam da bi mogao da bude bilo gde... "


post-2-1173911616.jpg
 
Pudlu molim vas uzmite ako je opet vidite jer one su navikle na lagodan zivot u stanu i potpunu zavisnost o vlasniku, nikako se nece snaci na ulici. Moze nesto da je zgazi, psi da je napadnu, nece moci hranu da nadje... Ako je problem cuvanje, ja cu je cuvati do udomljavanja, samo nemojte da je pustite samu. A jos i ova kisa danas, ko zna sta je sa jadnickom...
 
Na keju sam danas videla nekoliko oglasa da je neko pronasao muzjaka boxera. Slikao ga je i ostavio telefon. Posto su papiri bili samo pinovani za drvo prepisala sam broj telefona, tako da vlasnice ako citas, neko dobar ga je spasio i moli te da mu se javis :-)
Telefon necu javno ostaviti, dobicete ga cim mi posaljete pp sa kratkim opisom lepe kuce.
 
NIN
Ovo sam nasla na zivotinjsko-carstvo sajtu:
pronadjen beli retriver kod topciderske zvezde. rekla bih da nema vise od 2-3 god. ima braon ogrlicu. nije cipovan - tj veterinar ga nije nasao. objasnjeno mi je da je moguce da se desi da cip ode na neko mesto - tu sraste i ne bude vidljiv, ali ima istetoviran broj u uvetu - nazalost ne vidi se dobro. bio je uplasen. sad je kod nas, okupan, nahranjen i trenutno srecan. ima beleg. ljupka- 063 364 886
NIN OVO JE VAS PAS 100%!!!!!!!!
ZOVITE SUTRA ODMAH!!
 
sinoc sam iz kola videla belog tj.zutog labradora sa braon ogrlicom ,koznom,srednje debelom sa velikim krugovima(nitnama)kroz koje se provlaci ona igla...
(jbt,al sam ga banalizovala)luta ulicom ali izgleda super.
u okolini su kuce,pa je moguce da je izasao iz nekog dvorista ali opet razmisljam da bi ga bolje cuvali pogotovo nocu..
tako da ako je neko izgubio neka se javi da mu objasnim gde sam ga videla
 
Moje komsije su izgubile muzjaka labradora, ima nekih par nedelja kako ga nema. oni misle da ga je neko ukrao, ali nije iskljucivo da je i sam otisao jer je nestao iz dvorista kuce dok oni nisu bili tu. E sad ne znam zaista nista o psu, osim da se zove Cezar i da ima 15 meseci, ali znam da je cipovan i da je zut. To mi je sve ispricala majka tog decka ciji je pas, a koja zivi u mojoj zgradi, a on sa suprugom zivi u nekom naselju blizu mirijeva, zaboravila sam kako se zove, neka suma se spominje ili tako nesto, mada verujem da pas moze da bude bilo gde.
 
PRENOSIM SA DRUGOG FORUMA:
Da li neko zna nekoga ko je, skoro, izgubio Sibirskog Haskija, muzijaka, sivo - bele boje, bikolor ociju. Danas je pronadjen u blizini auto puta i doveden u moje naselje. Niko iz naselja ne moze da ga pricuva dok mu se ne pronadje vlasnik, tako da je on ostao napolju. Izgubljeno luta po naselju i sigurno ce otici dalje. Molim vas ukoliko je neko video ili cuo za nekog izgubljenog haskija nek ostavi poruku. On sigurno nece ostati u naselju jos dugo, a i plasim se da ne izadje na neku vecu ulicu i da mu se nesto ne desi.
 
Moja mama je predvece, u utorak, 7. avgusta setala Mashu na Medaku III (a mi smo na Medaku II, odmah preko puta - deli ih ulica Vojislava Ilica).




I kao sto smo to i mnogo puta do sada radile, pustila ju je sa povoca. Da se istrci i da se izigra (a ko zna Mashu - zna kakav je vrag i vrtirep, vizljica ...)!!

I odjurila je. I nije se odazivala. I izgubila se.

Ocajna sam :cry:

Trazim je uzaludno svih ovih dana ... :shock:

Tamo su ljudi OK, vole zivotinje. Brinu o lokalnim psima i mackama, maze ih i paze, donose im hranu i vodu. Ne verujem da bi joj iko naudio - nasuprot!

Masha je meshanac vucjaka i snaucera, crna, srednje velicine, mekane i kudrave dlake ... Sapice su joj smedje, a na grudima i guzi ima bele mrljice. Ima 4,5 meseca. Na njoj je ostala crvena ogrlica. Platnena, sa crnom plasticnom kopcom i metalnom alkom za povodac.

Samo da nisu naisli shinteri ili da nije izletela pod kola ...

Ne znam koliko je daleko mogla da ode ... I pretpostavljam da postoje 2 varijante: Nekome se dopala i uzeo ju je ili se desilo nesto lose :confused:

Pls, zovite, javite ... ako nesto znate: 397-47-46 i 064/2300-221
 
nema nikakvih novosti o Mashi ...
cula sam samo na drugom forumu da su sinoc ili jutros, sinteri "posetili" Medak III!

A telefonom se ne da nista saznati. Moram do Ovche.

I tek da najavim da su me aktivisti NOE sms-om obavestili da ocekujem sudsku tuzbu. Oni "znaju" da lazem, da sam "negde" izbacila, ostavila Mashu ... a sve to po mom "ponasanju i pokretima". Bravo za njih - vas, ako se to naziva briga o zivotinjama. I da parafraziram "onaj ko ne voli i ne razume ljude, taj ne voli ni zivotinje". :idea:

:arrow: Ocigledno da je u pitanju pored brige i zelja za promocijom :evil:

Masha je nestala tamo gde sam i napisala; pobegla i izgubila se. A da je i ranije bezala, imam i svedoke medju komsijama. Sto kaze moja mama, beze i gube se i deca i starci, a ne male kuce.

Sutra, preksutra cu do Ovche, koja mi nije bas iza ugla, kao sto ni ja nisam 24 casa slobodna. I da polepim jos glupih plakata - glupih - jer se na njima Masha jedva razaznaje.

Vesna Radovanovic 064/2300-221
 
Catgirl - ReaL!:
I tek da najavim da su me aktivisti NOE sms-om obavestili da ocekujem sudsku tuzbu. Oni "znaju" da lazem, da sam "negde" izbacila, ostavila Mashu ... a sve to po mom "ponasanju i pokretima". Bravo za njih - vas, ako se to naziva briga o zivotinjama. I da parafraziram "onaj ko ne voli i ne razume ljude, taj ne voli ni zivotinje". :idea:

Ne mogu da verujem u ovo :shock: Pored toliko slucajeva koji VAPE za tuzbama a za koje organizacije "nista ne mogu da urade", oni napadaju i prete nekom ko svog psa TRAZI :shock: :shock: :shock:
:roll:
 

Back
Top