Počeh voleti,

Taisa

Domaćin
Poruka
3.239
naše susrete u prolazu, par izgovorenih reči, odlutali pogled uperen u moje oči, osmeh pun neke krivice i počeh čekati da prekratiš ćutanje, jer sve to zaista dugo, dugo traje,......, počeh te voleti.....

Znam da reći nećeš, ali da ću svaki put primati toplinu susreta u prolazu, ćuteći o tome, jer to je samo naše ćutanje.

Da li je neko doživeo nastavak i šta se desilo kada je prekraćeno ćutanje ili, šta bi se desilo?
 
Znaš, dok sam bila mlađa, ja sam još i vjerovala da se to čekanje mora isplatiti, i da će se desiti "ono nešto" pa da priča krene onako kako bih ja to htjela, a sad......težak slučaj....Od pogleda, poneke riječi i smješka, ako to traje i traje i traje, a ništa se više ne dešava - rijetko ispadne nešto konkretno! Sorry, ali tako je...sad znam :cry:
 
ne čačkaj mečku , ne gledaj ga u oči i ne traži djavola inače će ti on doći jer da nisi "oslabila" u sadašnjoj vezi ne bi ti ga on poslao da te iskuša.
ne želim da se dogadja bilo šta dalje ne dopuštam da mi pridju ako imam ono što želim
 
Taisa. Bese li ti udata.
If yes, šta ti znače ove teme u zadnje vreme

Beh i još sam udata i biću i opet ću ovoga sretati i ćutati i sa njim ništa neću imati i voleću muža najviše, uvek.
Teme su lepe, zar ne? A sve ovo je život. A i piše, osmeh pun neke krivice...
Ja često i mužu kažem da mi se neko sviđa i šta misliš, šta se desi, taj neko mi se raspline kao od sapunice. Ali to bi bila druga tema.
 
ne podnosim to cutanje i sve cu uraditi da ga prekinem...ne razumem cutanje,sta time dobijas a postoji toliko toga nedorecenog...zbog cega cutati nikad mi to nije bilo jasno?sta dobijas time?znam da cu u takvim situacija uvek dati sve od eseb da prekinem cutanje...i da,cutanje moze da me zaboli kao nista drugo...
 
Ako ne postoje objektivni razlozi za ćutanje, ni ja ga ne razumem. I što reče Divlja to može čoveka da izludi, ali ako je bolje ćutati, nego napraviti veliku nevolju, onda ćutiš.
 
Ljudi koji su sa nekim već osnovali porodicu, recimo, ili su pred udajom, ženidbom i sl.

Nemoj samo reći da je sve to licemerno, jer jeste, ali dešava se da voliš onoga sa kim živiš i da ti se dopada neko o kome ćutiš i ko ćuti.

Iskušenja su na svakom koraku, čovek pada i ustaje da bi se ipak odlučio za ono što nije prolazno.
 
ok,mislila sam na cutanje kada se nesto desi,kada pocne cutnja u sred necega...kada ti se nesto ne svidi,kada bi nesto da promenis,kada jednostavno nesto zelis ili pak ne zelis....
 
naše susrete u prolazu, par izgovorenih reči, odlutali pogled uperen u moje oči, osmeh pun neke krivice i počeh čekati da prekratiš ćutanje, jer sve to zaista dugo, dugo traje,......, počeh te voleti.....

Znam da reći nećeš, ali da ću svaki put primati toplinu susreta u prolazu, ćuteći o tome, jer to je samo naše ćutanje.

Da li je neko doživeo nastavak i šta se desilo kada je prekraćeno ćutanje ili, šta bi se desilo?

Mozes da cutis, ako si romanticna, i ako ti tiha patnja nadomescuje nekakvu hladnocu, koju donosi svakodnevica.
Mozes i da progovoris, da sve to ide do neke granice, posle koje ili gubi smisao,razvodnjava se ili naprotiv, povredjuje, tebe i onog koga stvarno volis.
 
Iako ne volim cutanje,mislim da je to nekada bolje resenje.Za one nezne,romanticne i sklone fantazijama duse bolje je da cute i mastaju,kakva je ta osoba,o cemu voli da prica,o cemu misli sada naprimer.Reci,mogu da stvore ''nastavak''naravno.Ali i razocaranje ako ti pokvare sliku koju stvoris u glavi posmatrajuci tu osobu.Naravno zivot je takav i od toga ne treba bezati.Ne zivi se od snova.U slucaju kada imas nekog pored sebe,ko ti je drag i najmanje sto zelis jeste da taj neko pati i to bas zbog tebe,onda cuti.Pusti da se ta prelepa slika jos vise ulepsava bude sve bogatija bojama i nijansama.Svaki susret,svaki razmenjeni pogled,bice novi detalj na njoj.
 
Ljudi koji su sa nekim već osnovali porodicu, recimo, ili su pred udajom, ženidbom i sl.

Nemoj samo reći da je sve to licemerno, jer jeste, ali dešava se da voliš onoga sa kim živiš i da ti se dopada neko o kome ćutiš i ko ćuti.

Iskušenja su na svakom koraku, čovek pada i ustaje da bi se ipak odlučio za ono što nije prolazno.

Kako je ovo lijepo receno...Ali ne ustaju bas svi ...I ne vole bas svi onoga s kim ostaju da zive...I neki ce da do smrti cute svoje uspomene!!!
 

Back
Top