Preljuba,a zasto?

gresnazena

Početnik
Poruka
21
U braku sam vise od decenije.Normalan brak,bez mnogo strasti ali i bez problema.
Situirani,zdravi,deca dobra,niko nam se ne mesa u zivot...
Suprug lep,privlacan,karakteran,pleni paznju i mnogo mladjih i lepsih od mene.
Upoznam kretena mladjeg od mene,bez veze,nezanimljivog,pomalo ruznog...Zaljubim se do ludila kao devojcica,prevarim muza,rizikujem sve.A zasto?Da, vise me zanima sada zasto mi je to trebalo nego kako da se izvucem iz svega ovoga...I sto je najgore od svega opet bih uradila isto samo da mi nije poverovao da je greska i da se ponoviti nece pa otisao.Imate li slicna iskustva???Koji djavo je vas ili nekog od vasih poznanika naterao na slicnu glupost.
 
Koji djavo tera? ;) djavo nikada ne spava...a budi se iznenada..
eto kao i u skladnom i dugotrajnom braku..nema razloga..a opet bi neka strast
da se oseti..ništa neobično..ako niko nije povredjen i ne zna što da ne? :cool:
 
U braku sam vise od decenije.Normalan brak,bez mnogo strasti ali i bez problema.
Situirani,zdravi,deca dobra,niko nam se ne mesa u zivot...
Suprug lep,privlacan,karakteran,pleni paznju i mnogo mladjih i lepsih od mene.
Upoznam kretena mladjeg od mene,bez veze,nezanimljivog,pomalo ruznog...Zaljubim se do ludila kao devojcica,prevarim muza,rizikujem sve.A zasto?Da, vise me zanima sada zasto mi je to trebalo nego kako da se izvucem iz svega ovoga...I sto je najgore od svega opet bih uradila isto samo da mi nije poverovao da je greska i da se ponoviti nece pa otisao.Imate li slicna iskustva???Koji djavo je vas ili nekog od vasih poznanika naterao na slicnu glupost.

Ma sve te razumem, samo ne onaj deo koji je boldovan.
Ok i monotonija, ok i dosada, ok sve, ali što sa gorim od tvog muža.
Jedino to ne razumem.
I ne bih razumeo da se desi i mojoj ženi.
 
U braku sam vise od decenije.Normalan brak,bez mnogo strasti ali i bez problema.
Situirani,zdravi,deca dobra,niko nam se ne mesa u zivot...
Suprug lep,privlacan,karakteran,pleni paznju i mnogo mladjih i lepsih od mene.
Upoznam kretena mladjeg od mene,bez veze,nezanimljivog,pomalo ruznog...Zaljubim se do ludila kao devojcica,prevarim muza,rizikujem sve.A zasto?Da, vise me zanima sada zasto mi je to trebalo nego kako da se izvucem iz svega ovoga...I sto je najgore od svega opet bih uradila isto samo da mi nije poverovao da je greska i da se ponoviti nece pa otisao.Imate li slicna iskustva???Koji djavo je vas ili nekog od vasih poznanika naterao na slicnu glupost.

Valjda zbog toga...
 
...pa jednog dana, kad reshish da osnujesh porodicu, stavish na tas...

1.da li zzelish muzza koji ti po karakteru odgovara i uliva ti sigurnost, a uz to imate vrlo prosechan ili ispod proseka seks ili...

2.zzelish muzza kojeg obozzavash, koji te razvaljuje u krevetu, ali ne mozzesh da pohvatash ni njegova kretanja, ni njegov karakter, a o sigurnosti i da ne govorimo....?

ne kazzem da nije moguce spojiti sve u 1 komad mushkarca, ali ovih dana, zzene kad reshe da imaju porodicu, retko imaju vishe vremena za trazzenje.
 
Ih bre maslacak sad ispade da ruzni znaju da hebu, a lepi ne....:lol:

:lol: :lol: :lol:
ma jok.
samo stvarno... to nema veze sa ruzznocom tj. lepotom ili vekichinom kite... pa dobro, ipak ima malo veze sa velichinom kite, ali ti nije bitno... :D
`ebo ga bog... najvecu seksualnu privlacnost sam dozzivela sa tipom koga ne bih u zzivotu pogledala na ulici, ali tek kad sam ga onjushila i prozborila koju, shvatila sam... pricham i ja gluposti, nisam shvatala nishta....

ja, trenutno, pored sebe imam choveka kojeg stvarno volim i koji me voli. koji mi pruzza sigurnost i postojanost, a u 7 od 10 puta i vrlo kvalitetan seks. ja sam tim postotkom zadovoljna. :D

to, dodushe, uopshte ne znachi da ga nekad u buducnosti necu prevariti, ali mislim da se to nece desiti relativno skoro.
 
A sto sa kretenom....:shock: Ne verujem da je momak kreten,vec da je tvoj stepen samopostovanja i postovanja drugih negde pri dnu..a ako sama ne znas zasto si se j.ebala sa drugim..niko ti ovde to nece moci reci. to sto si zelela da nas impresioniras prevarom u tvojoj verziji ostalo je bez ovacija kao sto vidis..skakanje na drugu kitu osim muzevljeve( u tvom slucaju) je deza vi..nijanse su stilu i odabiru sa kim ..
 
a jel znate sta mi nije jasno? ako neko voli nekoga... i ako mu je taj neko dobar... i ima jedan sasvim lep zivot sa tom osobom... sta prvu osobu navede da uradi neku takvu glupost? mislim... sta treba ljudima to? jos, prevariti je sa nekim ko je gori od osobe sa kojom su... ili.... ostaviti... kao... ti si super, ali... mislim... sta to ljudi traze? kako to da nikad nisu zadovoljni onim sto imaju? i najgore od svega je sto osobe koje prevare u stvari posle samo traze razlog da sebe opravdaju... nema strasti... ugasila se ljubav... i te gluposti... a nema strasti samo zato sto im vise nije stalo... pa nece da razgrnu pepeo i nadju zar... nece da se potrude vise... i sasvim su smisleno prevarili... ostavili... povredili... sta god... i glume da se kaju... a ponovo ce to, pre ili kasnije, uraditi... samo ako im se pruzi dovoljno dobra prilika...
 
Ne znam sta vam je tu cudno? Kompleksi ne daju coveku mira. "On je bolji od mene, ja ne valjam. Njega gledaju mladje i bolje od mene. Mozda me prevari jednog dana, a sto ne bi kad sam ja nistavilo. I onda jednog dana pruzi se prilika, strah je jaci. Bolje prva ja, nego on mene. I dokazem lepo da sam nistavilo...."
 
Као што рече лион, како неко може да буде с горим од свог партнера?
Где је ту поштовање и самопоштовање?
Никад не бих старовао жену која не може да парира мојој...
 
Na forumu? Mozzda...muzz divan a shvaler kreten a ona ga prevarila...a nema nervnog rastrojstva...ne znam.

Nisam bas napisala da je divan samo karakteran a to se odnosilo da je kao covek od reci,posten u poslu i odnosu sa radnicima i partnerima,jak kao licnost.A kao muz...
Nema smisla da se pravdam nabrajajuci sve ono sto mi smeta kod njega ali da kazem kada sam mu pokusala da mu ispricam (onako kao kroz salu) samo je rekao"Kao da bi ti to smela" i svaki dalji pokusaj razgovora na tu temu bio bi uzaludan.
 

Back
Top