Sta zene zadrzava u vezi?

Mislim da i mushkarce i zzene zadrzzava u vezi osim ljubavi i sexa josh i strah od samoche, od pada vrednosti na trzzishtu slobodnih, od nepoznatog i nepoznatih, od ponovnog neuspeha, od neizvesnosti, od nepoznavanja samog sebe, od nedostatka planova, buduchnosti, ideja i vizija.

e o ovome sam pisala :|.....puno ljudi nema hrabrosti za promene :rolleyes:...cak mislim da tu muskarci prednjace....kad se upuste u duzu vezu, ulenje se i mrsko im je da se porenu....znam mnoge koji su bili nezadovoljni sa vezom a ipak su tu zenu ozenili....
 
Kada smo u guzvi, gdje svi negdje jure, a on me uhvati za ruku i krene prvi, pa se okrece da vidi da li je sve ok...............
Kada se cimne bus, jer vozac nenormalno koci, a on me uhvati oko struka i kaze 'Drzim te bebo!'...............pozelim da me nikada ne pusti, i tada se osjetim kao da mi niko nista ne moze, jer me on cuva!
Kada se privije uz mene cim se probudi, kada tokom noci osjetim kako me pokriva i ljubi, sapuce mi...............

Joooooooooooooj, 'oću i ja tako! Jel' takvih još ima, uopšte? :roll:
 
Kada smo u guzvi, gdje svi negdje jure, a on me uhvati za ruku i krene prvi, pa se okrece da vidi da li je sve ok...............
Kada se cimne bus, jer vozac nenormalno koci, a on me uhvati oko struka i kaze 'Drzim te bebo!'...............pozelim da me nikada ne pusti, i tada se osjetim kao da mi niko nista ne moze, jer me on cuva!
Kada se privije uz mene cim se probudi, kada tokom noci osjetim kako me pokriva i ljubi, sapuce mi...............
Kada mu nije problem da nam spremi veceru, jer je bolji kuvar od mene.............
Kada mi nedvosmisleno da na znanje da je ljut, nervozan i da ne cackam mecku.............pa cemo posle da razgovaramo, bez svadja........
........
To su neke sitnice koje mene oduseve.........i ima ih jos, nebrojeno!


E, има ли још који комад од те феле на лагеру?
 
sve to dolazi iz glave - ako se samoubedi iz samo sebi znanog razloga da ostane - ostaće
ali će isto tako i izaći iz neke naizgled "dobre" veze iz samo njoj znanih razloga

..."ženska ćud je voćka čudnovata"...
 
pa jeste mozda samo trazim razlog lol
ali meni je ovako uglavnom lepo
mislim ako cu da se smaram bolje da se smaram sama nego da me nego drugi smara ili ja da smaram nekog drugog ili ne daj boze da pokusavamo da menjamo osobine jedno drugog pa to bi bilo krajnje traumaticno i ruzno iskustvo,a pre svega nepotrebno


eto sad mi je sinulo zadrzava me u vezi kad me neko ne smara kad me ne zivka telefonom i ne salje poruke ljubavno-opsesivnog tipa kad me ne zapitkuje gde sta kako i ne proverava svaki cas i ne zamera sto necu stalno da pricam o glupostima i sve u svemu kad je slican meni i kada imamo sto manje povoda da se svadjamo.i ne privlace me suprotnosti.ne volim da se svadjam mnogo me opterecuje to sve i remeti mi ravnotezu

Prava lavica.. sve isto *** :rolleyes::-P
 
Jeste malo izraz "zadrzati" grozan, al' su teme nastale kao dopuna na temu - da li se muskarac moze zadrzati sexom...
Sad pitam zene sta je to kod njihovih muskaraca sto ih cvrsto drzi uz njih.
Apstraktni odgovori tipa "ljubav", "zato sto je pravi" ne dolaze u obzir, nego konkretno. :-P

prvo sam pomislila, vise i ne znam sta me drzi, ima toliko kredita da bi samo tesko sra,n,je moglo da sve rasparca, a onda sam malo premotala film, dobro ne malo, mnogo i skapirala da je bio (i ostao) jednostavno za mene potpuno drugaciji od drugih. poseban. nije idealan, pun je mana, kao i ja uostalom, ali je drugaciji.

i da udarim malo kontru onom "fabrickom" primerku: zato sto zna da cu da se ispovracam ako mi se obrati sa "bebo" i zato sto mu tako nesto nikada ne bi ni palo na pamet, zato sto se brine ali ocekuje da umem sama da se brinem o sebi bilo to u guzvi ili autobusu ili u zivotu i ako nije tako dupe ce mi pomeriti jer ne koristim svoje kapacitete, zato sto sklanja puzeve sa puta da ih drugi ne zgaze, zato sto ne podnosi leopardovu zensku, prenemaganje i sladunjavost... zato sto je za razliku od vecine karakter.
 

Back
Top