Sta zene zadrzava u vezi?

divIja u srcu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.447
Jeste malo izraz "zadrzati" grozan, al' su teme nastale kao dopuna na temu - da li se muskarac moze zadrzati sexom...
Sad pitam zene sta je to kod njihovih muskaraca sto ih cvrsto drzi uz njih.
Apstraktni odgovori tipa "ljubav", "zato sto je pravi" ne dolaze u obzir, nego konkretno. :-P
 
Joooj srce, citas mi misli. :lol:
Evo ja cu sve da priznam. Njegov zdrav razum koji ponekad meni nedostaje. Postojanost, sigurnost koju mi uliva, a s druge strane me ne sputava. Sto me trpi i kad me ne razume i kad predjem sve granice normalnog. I sto je dobar, najdobriji. I sto ne mogu da ga iskuliram dva dana za sex, a "zavetovala sam se". :lol:
 
Joooj srce, citas mi misli. :lol:
Evo ja cu sve da priznam. Njegov zdrav razum koji ponekad meni nedostaje. Postojanost, sigurnost koju mi uliva, a s druge strane me ne sputava. Sto me trpi i kad me ne razume i kad predjem sve granice normalnog. I sto je dobar, najdobriji. I sto ne mogu da ga iskuliram dva dana za sex, a "zavetovala sam se". :lol:

mislim da je to... :D

a shta je toliko strashno u kuliranju seksa dva dana?
 
Hmmmm.... i sama se cesto to pitam.....
Zadrzava me ljubav, hemija, dobar sex, sto me kapira, sto je pazljiv, nezan, voli da putujemo, da planiramo sledece korake zajedno... sve to kad se sklopi u jednu celinu - to je to!
I dokle god bude ostao ovakav, bice super.....
 
Joooj srce, citas mi misli. :lol:
Evo ja cu sve da priznam. Njegov zdrav razum koji ponekad meni nedostaje. Postojanost, sigurnost koju mi uliva, a s druge strane me ne sputava. Sto me trpi i kad me ne razume i kad predjem sve granice normalnog. I sto je dobar, najdobriji. I sto ne mogu da ga iskuliram dva dana za sex, a "zavetovala sam se". :lol:

rekao sam ti da nema shanse da iskulirash sex nedelju dana !!! :D
 
ja znam sta me odbija pretpostavljam da me sve suprotno od toga zadrzava...pa da,nema sta drugo da bude
nda a toliko mi je nesto i mucno kad pomislim na vezu :neutral: pa sve iz pocetka i to kako ce da ispadne i jel vredno truda...:neutral:

e mini bas je zakon ta bakuta sto mijesa :)
 
Sex,kesh...cek...paznja,dobro,to moze parama...suma sumarum-sex&pare.

ja znam sta me odbija pretpostavljam da me sve suprotno od toga zadrzava...pa da,nema sta drugo da bude
nda a toliko mi je nesto i mucno kad pomislim na vezu :neutral: pa sve iz pocetka i to kako ce da ispadne i jel vredno truda...:neutral:

e mini bas je zakon ta bakuta sto mijesa :)

Keš:?:
Lenjost:?:
 
ja znam sta me odbija pretpostavljam da me sve suprotno od toga zadrzava...pa da,nema sta drugo da bude
nda a toliko mi je nesto i mucno kad pomislim na vezu :neutral: pa sve iz pocetka i to kako ce da ispadne i jel vredno truda...:neutral:

e mini bas je zakon ta bakuta sto mijesa :)

;-) jes,sve smo mi bakute...

btw-a toliko mi je nesto i mucno kad pomislim na vezu :neutral: pa sve iz pocetka i to kako ce da ispadne i jel vredno truda I meni...Kad bih trebala sve iz pocetka,pa mislim da bi se upucala.
 
Banshee,evo ti avatar na poklon pa ti biraj koji chesh da stavish. Nije red da idesh tako gola.
women-1.gif

thfunkk.gif
 

Back
Top