Cyber Sex !

typhoon

Obećava
Poruka
86
Chat-ovala sam sa jednim momkom negde oko 6 meseci i naravno obradili smo sve teme na polju sex-a...dok se najzad nismo upoznali i ponovili gradivo u raznim pozama! Tip zivi preko tako da kad god navrati u Jugu desava se naravno...sex i to mnogo dobar,i vise nego sto sam i mogla ocekivati!
Da li se nekome od vas desilo slicno...moje iskustvo nije bilo ni hororicno,a ni brkato :D
 
:shock: Kao na filmu :)

:roll: da razmislim, da, bilo je...samo sto je on odavde...i da, bilo je sexa, 2 psa pustena s lanca :D difno je bilo, rado ga se secam(sexa)...
Naravno, morala sam da prekinem jer su pocele da se javljaju moje emocije :roll: ..bla. ...
 
Ne valja :roll: , cekaj...ja sam osoba od krvi i mesa :shock: :lol: ...ne mogu da se sexam tek tako, i nisam, valjda osecas nesto prema nekome i sex je slag na tortu, or what :roll: ok, moze i sex, pa se razvijate :lol: Lupam.
 
... jel' predlazes da prekinem? Ja kao vezala emocije za radijator ali se jedan zvrk oslobodio... u Jugi je,videli smo se....uffffffff sto mi je bilo tesko kad sam odlazila! :cry:
Hajde ispricaj...bas me interesuje....
 
Charobnjak36Bgd:
To su fantasticna iskustva jer su ljudi na netu-chatu-forumu... prilicno opusteniji i otvoreniji i posle nekog vremena stice se utisak da osobu vec dugo poznajete...

upravo tako, kazete neke stvari otvoreno, koji inace ko zna da li bi rekli, mozda i ne nadajuci se da cete se ikada sresti... A zato, ako se sretnete.... hehehe...
 
zagor:
Charobnjak36Bgd:
To su fantasticna iskustva jer su ljudi na netu-chatu-forumu... prilicno opusteniji i otvoreniji i posle nekog vremena stice se utisak da osobu vec dugo poznajete...

upravo tako, kazete neke stvari otvoreno, koji inace ko zna da li bi rekli, mozda i ne nadajuci se da cete se ikada sresti... A zato, ako se sretnete.... hehehe...
... ako se sretnemo, onda: charolija :wink:
 
Charobnjak36Bgd:
zagor:
Charobnjak36Bgd:
To su fantasticna iskustva jer su ljudi na netu-chatu-forumu... prilicno opusteniji i otvoreniji i posle nekog vremena stice se utisak da osobu vec dugo poznajete...

upravo tako, kazete neke stvari otvoreno, koji inace ko zna da li bi rekli, mozda i ne nadajuci se da cete se ikada sresti... A zato, ako se sretnete.... hehehe...
... ako se sretnemo, onda: charolija :wink:

hehehe... carolija.... pa tako nekako...
 
typhoon:
Devilishgirl:
Sta :roll: :?[/quot
Nemoras da detaljises... nego jel" se kod doticnog pojavilo neko zrno emocija ili je bio samo cist sex?
Koliko je to vase trajalo....ima li kontakta jos uvek (without sex)?

Rekoh ja kod mene nema cistog sexa :twisted: ..salim se, da, bilo je emocija i s njegove strane, za mene nedovoljno. Mesecima, ne znam tacno. Stavila sam tacku, posle tacke pocinje nova recenica - nema kontakta, nema sexa. Nema zezanja :lol:
 

Back
Top