applewoods
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: applewoods

Guest

Podrazumevano applewoods

zna li neko da li je ova kozmetika kvalitetna?

Guest

Podrazumevano

Ja sam je koristila i vrlo sam zadovoljna. Sve je dobro, pocev od balzama za usne pa do opustajucih kupki kupkih i mirislavih ulja. Jedini problem je sto kvalitet,koji je neosporan, prati i cena. Cela kolekcija je sjajna i preporucila bih je svima koji mogu da je priuste.
    Ana

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ja sam je koristila i vrlo sam zadovoljna. Sve je dobro, pocev od balzama za usne pa do opustajucih kupki kupkih i mirislavih ulja. Jedini problem je sto kvalitet,koji je neosporan, prati i cena. Cela kolekcija je sjajna i preporucila bih je svima koji mogu da je priuste.
    Ana
    e pa najzad da neko odgovori...
    puno ti hvala!

Guest

Podrazumevano

Ana
    e pa najzad da neko odgovori...
    puno ti hvala!
    U Beogradu postoji Applewoods prodavnica blizu Platoa, u Vasinoj ulici. Tamo mozes i sama sve da pogledas,ali kad se jednom navuces...

Guest

Podrazumevano

uh, sad sam dobila i vise informacija nego sto sa trazila! imas li nesto posebno da mi preporucis od applewoodsa?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •