Najglas....

$helobina:
David Coverdale
Axl Rose (covek kao da ima(o) gitarske zice umsto glasnih)
James Hetfield (iz mladjih dana,,tesko mi da priznam da sad nije)
Tarja Turunen
Toni Kakko
i onaj pevac iz Faith no More ,,ne znam mu ime...
Taj pevac se zove Mike Patton i ima fenomenalan glas!!!
 
Al stvarno ne volim kad vidim fore najbolji glas ima Snoop :) Mislim daj bre pa mogu i ja playgirl glasom da odradim Drop it like it's hot... :)
Takodje ne volim da vidim kad neki klinci ispishu pevace njima omiljenih bendova...to je preterivanje, kad jos nisu zasli u svet muzike kako treba. E sada:

Po meni, iliti kako bih rekao moj uzor i tata glasa je Joe Lynn Turner - Fandango, Deep Purple, Rainbow, Yngwie Malmsteen i HTP. Takodje se uzima Glenn Hughes - Deep Purple, John Norum Band, HTP.
Jeff Scott Soto - JSS Band, Yngwie Malmsteen.
Od zenskih vokala definitivno pevacica iz After Forever cije ime ne znam, i Sabine Edelsbacher iz Edenbridge-a.
Ali oath druze pa gde izvuce Mike-a Vesceru....ne bih rekao da ima neki preteran glas, pa kad sam cuo Rising Force uzivo kako je otpevao slogirao sam se.....kresti mnogo....zao mi je al tako mislim.
David Coverdale ce uvek biti bog glasa...to ostaje, onda Andi Deris, pa Ralf Scheepers mozda....
Od novijih je li metal pevaca, tu je Roy Khan iz Kamelota

A sad pitanje...ko je po vama jedan od losijih. E tu ja ubrajam recimo Kotipelta iz Stratovariusa....ima visinu ali nema neki lep glas da bi mogao da ga izdvojis kao poseban. Tu je takodje pevac Falconera(Sta god to bilo :)) :)) :)))....sramota!
Ponekad mi se ne svidja pevanje Tobiasa Sammeta iz Edguy ali u isto vreme ga i obozavam u nekim pesmama...tako da....pisite i na ovu temu :)
 

Back
Top