Sta u vasem zivotu nije fer?

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
Administrator mi je skrenuo paznju da se ovakva tema ne otvara na forumu za kompijutere :)
mada su ljudi bas poceli lepo da pisu...
eevo pocetka...

uhvatila sam sebe kako u poslednje vreme stalno nekom nesto zameram,..u stilu __nije fer da mi se to desava,nije fer da mi ovaj uradi, ovo ili onaj ,ono,
a da li imam pravo ?
da li sam ja ispravna pa da mogu drugim ljudima suditi ,,sta je fer i ispravno a sta nije,,,i koloiko je to vazno?
mislim da prvo nije fer od mog decka da ode u prodavnicu da bi nama napravio rucak,i da tamo sretne svog kuma koji ga pozove na rucak i da on dodje i pita me sta da radi?
kada mu kazem radi kako hoces,,on se spremi i ode na rucak,,ostavi isecene kronpire ne isprzene i ode..
nije fer od moje majke da prodaje imovinu mog ocuha,u koju je ulozio ceo zivot
nije fer ,,sto su mi moja dva oca,,pravi otac i ocuh
otisli na onaj svet u razmaku od 10 dana
,,nije fer....
da li i drugi ljudi razmisljaju o ovome ili se sao ja ovim stvarima bavim?
 
Wow...dosta ogorcenosti u jednom umu. Opusti se...nisi jedina.
Ja stalno sebe nerviram pitanjem: Zasto...o,zasto mi je Bog dao ovu najgoru mogucu manu? LENJOST. Uz lenjost obicno ide i neodlucnost tako da sam sad upotpunjeni promasaj.Nije fer da drugi budu uspesni i srecni i bezbrizni a ja kreten da imam toliko briga na glavi.Nije fer da je moram da se borim protiv ove gnusne mane,a da drugi imaju samo probleme sa autoritetom...ili slicno.

Al...******...zivot ide dalje.Moje saucesce. Drzi se tamo. Nije jos gotovo. Nikad i nece biti.
:lol::lol::lol:;-);-);-)
 
Administrator mi je skrenuo paznju da se ovakva tema ne otvara na forumu za kompijutere :)
mada su ljudi bas poceli lepo da pisu...
eevo pocetka...

uhvatila sam sebe kako u poslednje vreme stalno nekom nesto zameram,..u stilu __nije fer da mi se to desava,nije fer da mi ovaj uradi, ovo ili onaj ,ono,
a da li imam pravo ?
da li sam ja ispravna pa da mogu drugim ljudima suditi ,,sta je fer i ispravno a sta nije,,,i koloiko je to vazno?
mislim da prvo nije fer od mog decka da ode u prodavnicu da bi nama napravio rucak,i da tamo sretne svog kuma koji ga pozove na rucak i da on dodje i pita me sta da radi?
kada mu kazem radi kako hoces,,on se spremi i ode na rucak,,ostavi isecene kronpire ne isprzene i ode..
nije fer od moje majke da prodaje imovinu mog ocuha,u koju je ulozio ceo zivot
nije fer ,,sto su mi moja dva oca,,pravi otac i ocuh
otisli na onaj svet u razmaku od 10 dana
,,nije fer....
da li i drugi ljudi razmisljaju o ovome ili se sao ja ovim stvarima bavim?


Uf, tacno znam na sta mislis- been there, done that! :wink:
Hm, mnoge stvari u mom zivotu nisu fer, i nekad mi bude jako krivo zbog toga, a najgore je kad je rec o necemu sto se ne moze popraviti... Nisi jedina, mislim da se svi ponekad zapitaju o tome sta je fer ili ne...
 
Nije fer sto imam ambicije a nemam mogucnosti... Nije fer sto radim ono sto mrzim, a ne ono sto volim. Nije fer mnogo toga... Nije fer sto kad sam zeleo da brzo zaspim nisam mogao, a sad zaspem stojeci, sedeci na radnom mestu, ponekad i dok vozim zaspem koji sekund... Nije fer prema drugima kad ja zaspem za volanom... Nije fer sto mi je trinesta plata 13 hiljada... totalni baksuz...
 
Nije fer sto kada god imam vremena da gledam TV, na programu nema niceg interesantnog ili se iznenada pokvari kablovska, kao recimo sada. Nije fer sto vec dva meseca planiram da odem u NS ali nemogu zbog posla, a kada nisam imala posla, nisam mogla da idem:evil: Monogo sto sta nije fer!
 
šta nije fer...hmmm..podseti me ovo na jednu pesmu...:)

If there's any justice in the world,
I would be your man,
You would be my girl,
Oh yeah,
If i'd found you first you know its true,
He would be alone,
I would be with you,

When you decide, dont let me down,
Coz there's nothing to be certain in my life,
And you've seen a thousand times
There's not much justice in the world

If I should lose you girl you know,
That theres not much justice in the world

If there's any justice in the world,
You're gonna be my baby,
You're gonna be my baby,
You're gonna be my baby!
 
šta nije fer...hmmm..podseti me ovo na jednu pesmu...:)

If there's any justice in the world,
I would be your man,
You would be my girl,
Oh yeah,
If i'd found you first you know its true,
He would be alone,
I would be with you,

When you decide, dont let me down,
Coz there's nothing to be certain in my life,
And you've seen a thousand times
There's not much justice in the world

If I should lose you girl you know,
That theres not much justice in the world

If there's any justice in the world,
You're gonna be my baby,
You're gonna be my baby,
You're gonna be my baby!

Wow,cool song.
Ko je autor?
 

Back
Top