estetska hirurgija(korekcija nosa)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

articoka

Početnik
Poruka
5
zelim da se podvrgnem estetskoj hirurgiji ,korekciji nosa...zelio bih da mi uopstenije kazete kako se to odradjuje,koliko se krecu CIJENE te operacije,koliko traje ,nakon koliko vremena su pregledi ,kao i PREDLOZI NAJBOLJIH KLINIKA (doktora) jer dolazim iz druge zemlje..Sve ove informacije su mi potrebne da bih uspjesno organizovao vrijeme i valjano odradio navedenu korekciju.Unaprijed zahvalan na vasim preporukama.
 
preporucujem ti da to uradis u privatnoj klinici zbog sveukupnog tretmana i ambijenta koji deluje vrlo smirujuce...ja sam to uradio pre nekoliko godina u jednoj privatnoj klinici u Nisu ali koja na zalost vise ne radi tamo...cene su oko 1000-1500 evra ako se lomi kost (a 90%intervencija su takve) a ako ne onda je jeftinije...operacija traje oko 3-4 sata,posle intervencije budis se sa gipsom na licu...gips se skida posle nedelju dana...otok se primecuje jos nekoliko meseci (meni je potpuno spao otok posle 5 meseci) ali na ulicu mozes vec posle par nedelja i niko te nece zagledati ...spoljnih oziljaka nema... operacija je bezbolna, ja sam zaspao i probudio se u krevetu i pojma nemam sta su mi radili u medjuvremenu...posle budjenja iz narkoze nema nikakvih bolova (bar ih ja nisam imao) naravno pod uslovom da ne dodirujes gips...zadrzace te da prespavas na klinici jednu noc da bi te posmatrali i sutradan izlazis...sve u svemu, ja sam vrlo zadovoljan rezultatom intervencije...ukucaj u pretrazivac "klinike za estetsku hirurgiju beograd" i onda pogledaj njihove sajtove,imas tamo brojeve telefona pa ih pozovi i raspitaj se o svemu i zakazi pregled...u nekim klinikama pregled se naplacuje a u nekim ne...posle intervencije moras da izbegavas sportske aktivnosti par meseci...najneprijatnije mi je bilo sto sam do skidanja gipsa morao da spavam u polusedecem polozaju (to je stvarno neprijatno) da se nos ne bi iskrivio na jednu stranu, takodje, dok ti ne skinu gips tj. 10-ak dana dok ti ne spadne otok neces moci da dises kroz nos tako da sva hrana ce ti biti totalno bezukusna...eto to je to,ukratko...pozdrav i srecno !
 
lomljenje kosti...sad mi vec nijesvejedno..:)
objasnite mi malo ``poblize`` kako to ide..
ja sam mislio samo malo vrh nosa da podignem... a kost mi jeste ali vrlo malo naglasena pri pocetku nosa...ali podizanjem vrha nosa to izgleda nekako mnogo bolje...:)
rezime:nemam pojma oko ovoga,dajte jos korisnih savjeta.xvala unapred
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top