<< !!! ПРОТЕСТ ПРОТИВ МИСИЈЕ ЕУ !!! >>

cHeMiR

Početnik
Poruka
48
ПРОТЕСТ ПРОТИВ МИСИЈЕ ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ
ИСПРЕД АМБАСАДЕ СЛОВЕНИЈЕ
"МИСИЈА=ОКУПАЦИЈА"


Мисија Европске уније на Косову и Метохији је директно кршење суверенитета и територијалног интегритета Србије и почетак спровођења одбаченог Ахтисаријевог плана о надгледаној независности јужне српске покрајине. Мисија Европске уније без одобрења Србије и Уједињених нација је вид агресије и окупације. Европска унија се отворено спрема за признање независности Косова и Метохије чиме крши основна начела међународног права, нарушава кредибилитет међународних установа и дестабилизује читав регион. Мисија Европске уније охрабрује тероризам и активира сепаратистичке кризе у целом свету. Мисија Европске уније је коначни слом евроатлантских интеграција у Србији и повлачи преиспитивање свих односа према земљама ЕУ.

Крајње је време да станемо у одбрану поноса и достојанства српског народа и сваког грађанина Србије. Ко ако не ми – кад ако не сад? За нашу свету земљу! Будимо јединствени, будимо истрајни!

Протест ће се одржати у суботу 16. фебруара 2008. у 14 часова у Париској улици 15, испред Амбасаде Словеније, председавајућег Европске уније. Организатори протеста су: Српски народни покрет 1389, удружење Наши-Аранђеловац и Свесловенско књижевно друштво.
 
Ово је једна од последњих прилика да покажемо свету колико нам је стало до Космета, да покажемо да са Косметом нема трговине.Или ћемо сад изаћи и показати да нам је Космет у срцу да је то неодвојиви део Србије ,или ће с мисијом доћи и независност Космета.Сада је одсудан тренутак када морамо извршити притисак на нашу владу, да самим тим и она изврши притисак на чланице Еу да нема признавања независности Космета.Схватимо већ једном да смо ми ти који одлучујемо,да се ми питамо ,изађимо сви у суботу на протест или се сагнимо пред Европом и као Бранковићи од суботе живимо. Не желим никог да увредим већ само да свима ставим до знања да је ово одсудан тренутак у историји и да сваки појединац значи.
САМО СЛОГА СРБИЈУ СПАСАВА
Догодине у Призрену!
 
file.php
 
ok je taj protest...ali, imam utisak da nam to ništa neće vredeti. sve je već rešeno.
teši me jedino što ni turci, pre 200 godina, nisu imali pojma da ih ovde neće biti. tako, ko zna šta će biti za 200 godin na kosovu i metohiji. gde će uopšte biti šiptari?
a mi treba da se borimo koliko možemo, ali bez dobre zaleđine nam ništa to neće vredeti.
 
ok je taj protest...ali, imam utisak da nam to ništa neće vredeti. sve je već rešeno.
teši me jedino što ni turci, pre 200 godina, nisu imali pojma da ih ovde neće biti. tako, ko zna šta će biti za 200 godin na kosovu i metohiji. gde će uopšte biti šiptari?
a mi treba da se borimo koliko možemo, ali bez dobre zaleđine nam ništa to neće vredeti.
Da lepo receno...
Da su znali nebi doalzili
 
Izadjite na proteste. To je bas fin gest. Medjutim, sta predstavlja ta misija? Samo simbolican znak da je Kosovo evropsko a ne Americko. Ima to efekta. Po malo mi je i drago sto su pocele da se primenjuju takve sugestivne metode u svetskoj politici. To smenjuje politiku naoruzanja i sile. Mozemo nesmetano, Srbija moze nesmetano da navraca vodu na svoju vodenicu otcepljenjem Republike Srpske od BiH i prikljucenjem Srbiji. Misija Evropske unije na Kosovu je simbolicna.
 
Marge, најлакше је одустати и нада последња умире! а то што је наш председник одавно дигао руке од Космета, то не значи да ће цео народ да дигне руке од светинје!

наравно да ћемо постићи! и подржи нас ако желиш да Космет остане СРЦЕ СРБИЈЕ, а немој да одустајеш као што су ови ЛДП-овци и компанија...

КО АКО НЕ ТИ? КАД АКО НЕ САД ?
 
A mislim, vi stvarno mislite da cete tim protestima nesto postici?
Samo pitam, noemo' da me bijete

Naravno da se neće ništa tim postići..
Da smo u čorsokaku ,jesmo..
Ako praviš frku,mali smo, ima d anas satru..
Ovako lagano diplomatskim sredstvima..
Kosovo je ozgubljeno poodavno..
Ni Turci nisu uspeli da oduzmu teritoriju pa neće ni Albanci..
Ovo je samo trenutno tako...
 
Marge, најлакше је одустати и нада последња умире! а то што је наш председник одавно дигао руке од Космета, то не значи да ће цео народ да дигне руке од светинје!

наравно да ћемо постићи! и подржи нас ако желиш да Космет остане СРЦЕ СРБИЈЕ, а немој да одустајеш као што су ови ЛДП-овци и компанија...

КО АКО НЕ ТИ? КАД АКО НЕ САД ?

Prvo, moram da primetim da si ti prva osoba koju sam videla koja nije burno reagovala na politicke stavove koji su suprotni njegovim! I koliko god se meni ne svidjalo nesto kod tebe, postovacu to, zato sto si ti ispostovao moj stav i nisi odmah krenuo da me pljujes :smile:
A ja sam prema Kosovu , moram priznati, ravnodusna, jer ono je odavno prokockano, u bukvalnom smislu te reci... Kad je moglo mirno, mi nismo hteli mirno... Doduse, ovo nije pdf politika, pa necu da se rasplinem na tu temu....
 

Back
Top