Koliko zivotinja imate?

Maria_Uzice

Zainteresovan član
Poruka
155
Pozdrav svima
Koliko ukupno zivotinja sada imate?


Evo, ja imam:
8-)
1.Filinu ona ima 8. godina, i velika je prznica.Mesanac je fox terijera.
2.Shukriju, dobricu mog lepog.
3.Nikolicino No#1
4.Nikolicino no#2
Svi psi!
I povremeno svrate po neki da se ugreju i da "procaskaju" sa mojim zevgarama.
Imam i dve mace u selu.Prave su predatorke!
Cim smanjim slike postavicu da ih vidite!
 
E ovako,ja imam
1.pas-Dzeki,pas sa mog avatara
6.macaka!!!!Rega-prva i najstarija macka,Bela njena cerka,Imaju dve tigrase kojim jos nismo dali ime,a imaju i dva maaaaala maceta!Naravno tu kod moje kuce ima mnostvo maca lutalica,a najomiljenija mi je mace Tigar!On svuda ide zamnom gde ja tu i on!!A ima i njegova majka,sestra,pa ima jedna bela maca,jedna njena cerka,crno bela maca!I sve ja njih hranim!
 
Blago vama,ja imam samo jednu sijamku Bebanu,a volela bih da imam gomilu zivotinja jer ih obozavam (ali ne mogu zbog mame :() ali hranim mace oko zgrade :) neko je rekao da ima cincilu zanima me kako se odrzavaju i da li znate kako se slazu sa macama?
 
@aaaaaa..
Moje komsije u susednoj zgradi imaju pet macaka i cetiri psa, a zive u stanu koji ima otprilike 80m2. Do skora su imali tri psa, pa su oko nove godine usvojili jos jedno sa ulice, a sve su zenke. Ja ne znam kako njih troje zivi sa 9 zivotinjica, ali moram da priznam da im ne zavidim, pogotovo kad izvedu te pse u setnju pa svako vuce na svoju stranu, a plus su psi velicina kao one babuske, sve jedno drugom do uveta. :lol: Ma ludnica.. stvarno ne znam kako se snalaze. Tako da je mozda bolje zadrzati se na broju zivuljki koje moze da podnese i prostor i ukucani.
 

Back
Top