PROBLEM JEDAN U VEZI SA GARANTNIM PISMOM

Trebalo bi do kraja meseca da mi stigne garantno pismo iz USA od strane kumova.Stami jos od papira treba? Stalni posao nema, imamsuprugu i malu cerkicu!!
Dali neko zna kakve su mi sanse za dobijanje vize???
I kog tipa vize?


Ne verujem da iko moze da ti da ikakve informacije o tome kakve su ti sanse za dobijanje vize.Osim konzula naravno..
Sa garantnim pismom od kumova ne verujem da mozes da dobijes bilo kakvu drugu vizu osim turisticke.Ako ima onih koji se ne slazu,molim da me isprave!
Takodje,to sto nemas stalni posao moze da bude indikator toga kakvi su ti planovi u buducnosti vezani sa USA pa polako postajem malo pesimisticna.
Kako god,drzim ti palceve i zelim sve najbolje!!
 
ne mozes da radis kao turista (osim na crno, na primer da peres sudove u nekom restoranu ili na prolece na gradjevini i sl.); diskreciono pravo sluzbenika je i da ti odbije vizu, prosto mu se ne svidis, ali kao sto rekoh - dokaz da ces se vratiti je presudan, a kud ces veci od porodice?
svako prekoracenje ostanka ti je rizik da sledeci put budes odbijen za vizu (koje se izdaju na 6 ili 3 meseca): da li ti stvarno imas zenu i malu cerkicu?
 
Stvarno imam suprugu i cerkicu, Sta mi je potrebno od papira za dokaz za to?
Vencani list i izvod iz knjige rodjenih za cerkicu!!!
Ja bih pravo da ti kazem da odem tamo na neko vreme da zaradim neke pare, ako mogu da ostanem sto duze, moji kumovi zive tamo nekih 15 god, rade na aerodromu u chikagu, mogli bi mozda da mi nadju neki sezonski posao, ali mi je problem taj socijalni broj i ostalo sto ja nebi mogao da dobijem na osnovu turisticke vize.
Jel mogu kad sam vec tamo da produzim tu vizu nekako?
njihov sin ima firmu koja se bavi transportom, ima par kamiona i time se bavi!
jel moze on na osnovu te firme da mi produzi tu vizu kad sam tamo vec?
moze li ta turisticka viza da se prebaci na neku drugu, tipa studentske ako upisem tamo nesto na osnovu koje bi mogao legalno da radim?

imam jos jedno pitanje?

koliko se placaju ti poslovi na crno?
 
Stvarno imam suprugu i cerkicu, Sta mi je potrebno od papira za dokaz za to?
Vencani list i izvod iz knjige rodjenih za cerkicu!!!
Ja bih pravo da ti kazem da odem tamo na neko vreme da zaradim neke pare, ako mogu da ostanem sto duze, moji kumovi zive tamo nekih 15 god, rade na aerodromu u chikagu, mogli bi mozda da mi nadju neki sezonski posao, ali mi je problem taj socijalni broj i ostalo sto ja nebi mogao da dobijem na osnovu turisticke vize.
Jel mogu kad sam vec tamo da produzim tu vizu nekako?
njihov sin ima firmu koja se bavi transportom, ima par kamiona i time se bavi!
jel moze on na osnovu te firme da mi produzi tu vizu kad sam tamo vec?
moze li ta turisticka viza da se prebaci na neku drugu, tipa studentske ako upisem tamo nesto na osnovu koje bi mogao legalno da radim?

imam jos jedno pitanje?

koliko se placaju ti poslovi na crno?

Najbolje bi ti bilo da te oni uvezu kao svog radnika, tako ces dobiti legalnu radnu vizu na onoliko koliko trazis!! ako odes turisticki i ostanes na crno, pozdravi se sa sledecim odlaskom za ameriku, moj otac je u cikagu, vozi kamion, mozda bas za tu firmu??? kako se zove firma???
 

Back
Top