"Zašto je ubijen Zoran Đinđić".

Na HRT 1 na "Latinici" o temi govore Vasić, Beba, Banac, Pusićka i Kuljiš.

Pored njih (koji su u studiju) snimljene su i biće puštene izjave i Latinke Perović, Žarka Koraća, Zorana Živkovića, te Ružice i Mile Đinđić.

Eeee.... sto nemam HRT. ALi da odgovorim na pitanje.... ubijen je zato sto Srbija nije bila spremna za njega. Pitanje da li hoce za 50 godina. Bio je ispred vremena i to se srednjevekovnoj Srbiji koja je u vecini nikako nije svidelo. Oni su ga i ubili. A bio je veliki covek. Vecina zapadno-evropskih zemalja nam je mogla zavideti na premijeru.
 
Zoranu Dj. Pokoj duse i laka mu zemlja.............

A emisiju sam gledao sve do kraja izlaganja "biznismena u liku prevaranta i hostaplera belosvetske klase" Bebe............. i bivseg saobracajca a sada priskolovanog putem kursa novinara" M.Vasica i zakljucio da su oni ono sto su..................a oni to najbolje znaju sta su.........
 
Суштину је изрекао З. Живковић
И после 5 година су изјаве З. Ђинђића политичке јаче и смисленије од свих изјава које се чују данас.
А паралела о издајнику, локатору и плаћенику 90-тих и мафијашу и нарко дилеру после промена је круцијална јер је одраз немоћи и политичке мизерије оних који то пласирају.
 
Казао, не казао, знамо шта мислиш. :twisted:

И за такво "мишљење", би требало да те "линчује", свако, ко поседује и милиграм здравог разума.

Pa ne znas ti sta mislim. Ja sam nekad verovao u tog Zorana vise nego svi vi koji se danas zaklinjete u njega. Samo, kad vidim da to nije to, onda ne vredi da mi bilo ko prica.

Tako su u S.A.D. i od Martina Lutera Kinga napravili vecitu legendu iako su se pred kraj njegovog zivota njegovi sledbenici razocarali u njega, a njegovi skupovi postajali sve manji.

Meni je smesno kako se danas ljudi dive njegovim ,,dubokim" govorima, dok su se svi grohotom smejali njegovim glupim komparacijama za njegovog zivota. Otprilike ista opcinjenost sa kojom su clanovi KPJ upijali svaku Titovu rec.
 
Zoranu Dj. Pokoj duse i laka mu zemlja.............

A emisiju sam gledao sve do kraja izlaganja "biznismena u liku prevaranta i hostaplera belosvetske klase" Bebe............. i bivseg saobracajca a sada priskolovanog putem kursa novinara" M.Vasica i zakljucio da su oni ono sto su..................a oni to najbolje znaju sta su.........

...a taj kurs košta 200 evra...pa koliko para, toliko i muzike, tj. novinarskih ...khm..."sposobnosti" i "umeća" , dotičnog...:confused::lol:

Ja ovo ne mogu da gledam...naprosto ne mogu..a još više da slušam....:mad:
 
Суштину је изрекао З. Живковић
И после 5 година су изјаве З. Ђинђића политичке јаче и смисленије од свих изјава које се чују данас.
А паралела о издајнику, локатору и плаћенику 90-тих и мафијашу и нарко дилеру после промена је круцијална јер је одраз немоћи и политичке мизерије оних који то пласирају.

Samo neko ko nema pojma ko su Zivkovic i njegov brat Stakleni, moze da citira takvog coveka.

Cuveni vodja niskih protesta, koji je pozivao demonstrante na bojkot drzave i ne placanje struje, a onda se, po dolasku na vlast, javno obratio nislijama rekavsi, ,,Pa vi ste neozbiljni, ako ste mislili da ne treba da placate struju. Pa gde ste vi culi za drzavu u kojoj se ne placa struja?!" :D
 
Samo neko ko nema pojma ko su Zivkovic i njegov brat Stakleni, moze da citira takvog coveka.

Cuveni vodja niskih protesta, koji je pozivao demonstrante na bojkot drzave i ne placanje struje, a onda se, po dolasku na vlast, javno obratio nislijama rekavsi, ,,Pa vi ste neozbiljni, ako ste mislili da ne treba da placate struju. Pa gde ste vi culi za drzavu u kojoj se ne placa struja?!" :D

није реч о Зорану Живковићу, ни као политичару ни као човеку, већ о томе шта је рекао у емисији.
кад данас неко слуша нешто што је Зоран Ђинђић изјавио пре 5 или 6 година, то је живо, примењиво без обзира на проток времена.
А што се неук свет смејао његовим метафорамам, па много чему се свет смеје, па се после покаје. Светина никад није била мерило.
 
Milanne
Pa ne znas ti sta mislim. Ja sam nekad verovao u tog Zorana vise nego svi vi koji se danas zaklinjete u njega. Samo, kad vidim da to nije to, onda ne vredi da mi bilo ko prica.
Identičan slučaj.
Meni je smesno kako se danas ljudi dive njegovim ,,dubokim" govorima, dok su se svi grohotom smejali njegovim glupim komparacijama za njegovog zivota. Otprilike ista opcinjenost sa kojom su clanovi KPJ upijali svaku Titovu rec.
Ma sve je to komunizam....u svojim različitim oblicima.
Teško da ćemo se ikada ratosiljati komunjarstva.
 
Samo neko ko nema pojma ko su Zivkovic i njegov brat Stakleni, moze da citira takvog coveka.

Cuveni vodja niskih protesta, koji je pozivao demonstrante na bojkot drzave i ne placanje struje, a onda se, po dolasku na vlast, javno obratio nislijama rekavsi, ,,Pa vi ste neozbiljni, ako ste mislili da ne treba da placate struju. Pa gde ste vi culi za drzavu u kojoj se ne placa struja?!" :D
A taj Žile je bio Đikijev zamenik....njegova desna (i leva) ruka...naslednik.
Od Žileta je gori samo legenda....Miloljub Albijanić..... šta je sve taj rek'o,odvalio. Tip je.... drška poklopca na budale.
 

Back
Top