volim ja vas, dečaci, ali..

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
zaista mi nije jasno šta je ovo! imamo 15 tema na prvim polovinama prvih strana o tome kako udovoljiti našim muškarcima, kako ih napaliti, kako ih zadržati, kako se obući ili svući za njih..
dobro žene, odakle ta potreba da se bude toliki poltron? i gde se izgubila misao da ja vredim onoliko koliko sam autentična, a ako se to nekome ne dopadne to ne znači da nisam vredna nego da nismo kompatibilni?
 
zaista mi nije jasno šta je ovo! imamo 15 tema na prvim polovinama prvih strana o tome kako udovoljiti našim muškarcima, kako ih napaliti, kako ih zadržati, kako se obući ili svući za njih..
dobro žene, odakle ta potreba da se bude toliki poltron? i gde se izgubila misao da ja vredim onoliko koliko sam autentična, a ako se to nekome ne dopadne to ne znači da nisam vredna nego da nismo kompatibilni?

Individualnost..tako retka osobina i ne shvacena..
 
Smajliji su bas gadni i vise ne kapiram sta ko hoce da mi kaze. : (

Tema: nekad sam se pitala da li sam bas u pravu sa stavom: ma to sam sto sam, ko hoce, hoce... pa sam se malo menjala, i... sad sam dovela sebe u nezavidnu situaciju...

(u sledecem postu cu mozda reci koju : ) )
 
Off topic:

Zar ne mozemo da dobijemo neke sladje smajlije... npr.,
viannen_54.gif
 
zaista mi nije jasno šta je ovo! imamo 15 tema na prvim polovinama prvih strana o tome kako udovoljiti našim muškarcima, kako ih napaliti, kako ih zadržati, kako se obući ili svući za njih..
dobro žene, odakle ta potreba da se bude toliki poltron? i gde se izgubila misao da ja vredim onoliko koliko sam autentična, a ako se to nekome ne dopadne to ne znači da nisam vredna nego da nismo kompatibilni?

zakoni trzista su neumoljivi, stani u red i ne talasaj. .inace ces vecno biti nesrecna. . da, da, nesrecna. . :-D
 
pa, nije to samo na forumu... pogledajte muske casopise... svi su 99% posveceni muskarcima... a, onda, na drugoj strani imamo zenske casopise koji opet dosta prostora posvecuju muskarcima... ja, inace, volim gloriju i blic zenu... i pored t... e, sad... stvarno... trebam da proverim nesto... ima na sajtu meridijana da se kupi kartica za on-lajn kladjenje... tako da vas rikan ne mora da izlazi iz kuce i da, u poluvremenu, trci do kladionice zato sto je osetio da ce real da zvizne sledeci gol... nego, lepo, od kuce... pa sta? imam ja internet kod kuce... a moze i iz kafane... pa preko dzi-pi-ar-esa... dok mi milena peva, ja se kladim na velikane domaceg i svetskog fudbala... mladost apatin,... cukaricki... herenven... gretna... kristal palas... i tako dalje, da ne nabrajam sad...
 
zaista mi nije jasno šta je ovo! imamo 15 tema na prvim polovinama prvih strana o tome kako udovoljiti našim muškarcima, kako ih napaliti, kako ih zadržati, kako se obući ili svući za njih..
dobro žene, odakle ta potreba da se bude toliki poltron? i gde se izgubila misao da ja vredim onoliko koliko sam autentična, a ako se to nekome ne dopadne to ne znači da nisam vredna nego da nismo kompatibilni?

slazem se. nema vise oblacenja, ima samo svlacenja ;).

ps. a sto ne apelujes na muskarce da postavljaju teme o tome kako se obuci ili svuci za nas, kako nas zadovoljiti i tako to..mislim, da ih malo prevaspitamo:D;)
 
zato što mi je ok to što se muškarci( u ovom trenutku, na forumu, da ne bude zabune) ne ponašaju kao poltroni ali mi nikako nije ok to što se žene tako ponašaju (u ovom trenutku, na forumu, da ne bude zabune).
kog će meni đavola neko ko će da radi samo ono što ja od njega očekujem? onda bolje da počnem da se bavim vuduom i gotova stvar.
 
zaista mi nije jasno šta je ovo! imamo 15 tema na prvim polovinama prvih strana o tome kako udovoljiti našim muškarcima, kako ih napaliti, kako ih zadržati, kako se obući ili svući za njih..
dobro žene, odakle ta potreba da se bude toliki poltron? i gde se izgubila misao da ja vredim onoliko koliko sam autentična, a ako se to nekome ne dopadne to ne znači da nisam vredna nego da nismo kompatibilni?
bzvz muskarci bez licnosti i zene koje ih prate...da je lakse,lakse je.a da je lepse nije nikako,bar meni.
sad naravno zene koje se ne ponasaju u skladu sa onim kako se pretpostavlja od strane izvesne grupe ljudi bivaju okarakterisane kao feministkinje,lezbace itd nastaviti vec niz trenutno mi nista drugo ne pada na pamet...ali i ti muskarci koji traze prilagodjavanje sebi su,bar po mom misljenju,podjednako neautenticni.
zato ja cenim svakog do jednog autenticnog muskarca koji takodje ceni autenticnu zenu.mozda je teze ali sta sad...svako bira svoje i uvek znas sta dobijas a sta gubis.ja proble ni ne vidim ako si upoznat sa pravilima igre : )
 
znao sam... ako volis autenticne, onda stvarno ne vidim ni najmanji razlog da ti i Koki nemate srecnu buducnost... kad je Ceda Markovic gostovao, rek'o je Kokiju: mali, sviraj mi sad 'zal za mladost'... i on pevao, pa kad je Koki opleo po trilerima, Ceda se odusevio... i rek'o mu posle: "Koki, ti si stvarno autentican"...
 
trenutno radi... sad ti je u austriji vreme kad se pravi mnogo svadbi... jer, kad dodje maj, posle oni dolaze kod rodjaka u srbiju... tad se u srbiji prave svadbe... mada ja mislim da je bolje u septembru da se pravi svadba... nije ni toplo ni hladno... nego taman... a i imas posle supruznika da te ugreje kad dodje zima... i da znas da ako cekas, nista od rabote... necu da mogu da ti zavrsim to... Koki je ipak idol mnogih devojaka... mada sam ja na tvojoj strani... pa da jedemo pecenje uz neki chil aut odsviran na harmonici...
 
zaista mi nije jasno šta je ovo! imamo 15 tema na prvim polovinama prvih strana o tome kako udovoljiti našim muškarcima, kako ih napaliti, kako ih zadržati, kako se obući ili svući za njih..
dobro žene, odakle ta potreba da se bude toliki poltron? i gde se izgubila misao da ja vredim onoliko koliko sam autentična, a ako se to nekome ne dopadne to ne znači da nisam vredna nego da nismo kompatibilni?

..........hor bechkih dechaka ........:lol:......volimo i mi tebe .......
 
zaista mi nije jasno šta je ovo! imamo 15 tema na prvim polovinama prvih strana o tome kako udovoljiti našim muškarcima, kako ih napaliti, kako ih zadržati, kako se obući ili svući za njih..
dobro žene, odakle ta potreba da se bude toliki poltron? i gde se izgubila misao da ja vredim onoliko koliko sam autentična, a ako se to nekome ne dopadne to ne znači da nisam vredna nego da nismo kompatibilni?
O mom slucaju znas..nemam pojma o zenama 8)
 

Back
Top