Exit '08

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.064
Pošto nisam video da je neko pokrenuo temu, neka ovo bude 'zvanični' topik za razgovore o najboljem evropskom festivalu (jao kako je samo divno ovo napisati :D ).

Za sada su svoje nastupe potvrdili punk bogovi Sex Pistols i finske metal legende Nightwish.


Pošto lično nisam ljubitelj punka Pistolsi mi nisu prioritet, ali Nightwish su obilježili jedan deo mog života, tako da ću ih sigurno gledati.

Komentari, vesti, špekulacije, želje... papir (virtuelni u ovom slučaju) trpi sve :D
 
Mene licno Exit vise uopste ne uzbudjuje, a godinama sam redovno isla i verovatno cu iz tih razloga ici i ove godine. Volim tu atmosferu, to odusevljenje i skitanje po tvrdjavi, ali nakon proslogodisnjeg razocarenja... Iskreno, isla sam samo zbog The Prodigy, jer ih slusam i volim otkad znam za sebe i bila sam u prvom redu i dozivela nesto sto sam dugo zelela (nisam bila na certu u BG, nesto mi iskrslo). Ne znam... Nije Exit vise sto je nekad bio. To je prosto neki osecaj koji imam. Nightwish sam nekad obozavala i volela bih da ih vidim, bez obzira sto je Tarja tu tu pa pa. Tako da osim ako ne procitam u novinama npr. "Velvet Revolver na Exitu" ili neki drugi rock band :lol:, ostajem ravnodusna. Ali dobro, ima jos vremena. Mozda me iznenade.
 
da, dolaze Nightwish, potvrdjeno na sajtu :arrow: http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2025&Itemid=87

chekaju se josh zvanichne potvrde za Bjork http://www.mtsmondo.com/entertainment/music/text.php?vest=86460, Foo Fighters, Finley Quaye i Ministry

pricha se neshto i za korn, justice i moby-a, al' vidjecemo vec...

josh kad bi doveli Manu Chao, RATM, Mogwai, Manson-a, Killerse, Isis, Interpol, 65daysofstatic, Explosions In The Sky, Portishead (bar jedno od ovoga) i ja bih bila preprezadovoljna :D 8-)

http://www.last.fm/event/445952
 
Foo Fightersi su verovatno odvukli doooosta novca,a oni me stvarno ne odusevljavaju....
Sex Pistolsi...ok...uvek ima mesta za jedan dinosaurus bend....
NIghtwish....ok....verovatno su bili dzabe....
Bjork i Mobyja zaista,ali ZAISTA ne znam ko ce da slusha...
bash bix voleo da dozive fijasko,da bude prazan main,pa da vide oce jos dovoditi te "dive" kao sto su prosle godine onu....kako se vec zove....killing me softly....


definitivno treba bomba....u ovom trenutku su to samo

Linkin Park
Korn
RATM
Metallica
Green Day


i tu se prica zavrsava....ukoliko neko od njix ne dodje,to ce biti promasen festival....
 
Ne,sada su josh veca bomba....
Zato sto ix vishe ne slushaju deca....njihova muzika je zrelija....
Ochigledno niko nije preslushao MTM....
'ebemu misha.... :P
 
Tako da osim ako ne procitam u novinama npr. "Velvet Revolver na Exitu" ili neki drugi rock band :lol:, ostajem ravnodusna..
Scott ide na rehabilitaciju a nakon toga imaju zakazano mnogo koncerta u Australiji pa ne verujem da ce (ove godine) biti icega od njih u Srbiji:-(

Aza Bjorg,Bjork ili kako vec,sto je neko vec rekao,stvarno ne znam ko ce doci da nju gleda.Pola ljudi je ne voli a ostala polovina ne zna ko je ona:lol:
 
Da, cula sam za Scotta. A mogli su komotno da ih dovedu prosle godine. Ljudi su molili, oni imali u jednom momentu slobodne termine oko Exita... 'bem ti zivot.

Ma ima ko ce njih da gleda, ali to nismo mi. Neee ne to nissmmoooo miiiii *pevam* la cucaracha la cucharacha, no puede caminar! :shock: to je to. Zvanicno sam prosvikala...:-D
 
pa to ti pricham...
aj da probamo da chujemo kako to zvuchi....
aj neko upucen neka da nazive pesama....best-of,jedno 5 komada,pa kad preslusham reci cu svoje misljenje....
 
idem zbog pistolsa i cekam jos veca iznenadjenja ....
inace....i dalje smatram da je Marilyn Manson rodjen za nastup na EXITu,stoga.....cekamo kralja .
 
inace....i dalje smatram da je Marilyn Manson rodjen za nastup na EXITu,stoga.....cekamo kralja .

dadada
d035.gif



pricha se neshto i za My Dying Bride (...mada me to neshto bash i ne interesuje...)
 
Foo Fightersi su verovatno odvukli doooosta novca,a oni me stvarno ne odusevljavaju....
Sex Pistolsi...ok...uvek ima mesta za jedan dinosaurus bend....
NIghtwish....ok....verovatno su bili dzabe....
Bjork i Mobyja zaista,ali ZAISTA ne znam ko ce da slusha...
bash bix voleo da dozive fijasko,da bude prazan main,pa da vide oce jos dovoditi te "dive" kao sto su prosle godine onu....kako se vec zove....killing me softly....


definitivno treba bomba....u ovom trenutku su to samo

Linkin Park
Korn
RATM
Metallica
Green Day


i tu se prica zavrsava....ukoliko neko od njix ne dodje,to ce biti promasen festival....

ТИпични представник новог шугавог звука. Претпостављам да од Металике волиш једино последња 3 албума. небитно...

Најтвиш... Вредело би отићи... Фу Фајтеси имају мнгоо добре наступе уживо, и иако их не волим нешто, вредело би видети... Није лоше. Можда доведу још неког, па да идем 100%. :-P
 
ТИпични представник новог шугавог звука. Претпостављам да од Металике волиш једино последња 3 албума. небитно...

Најтвиш... Вредело би отићи... Фу Фајтеси имају мнгоо добре наступе уживо, и иако их не волим нешто, вредело би видети... Није лоше. Можда доведу још неког, па да идем 100%. :-P




Znaci Nightwish vredi vise od Linkin Parka,Green Daya i RATMa?
ako je tako,radije cu ostati "tipicni predstavnik novog sugavog zvuka"....
 
naravno....Slayer nije bomba...Niti Children...Niti Canibal Corpse....niti Hammerfall....niti Slipknot....niti....ma ni jedno od tix metal gov.ana....imate svoj stage pa tu zacrnite do mile volje,prizivajte vestice,vampire,vukodlake,gobline i ostala izmisljena sr.anja kojima se divite kroz tu muziku....pustite ljude na mainu da slushaju kvalitetnu muziku....***...kako me nervira metal....
 
naravno....Slayer nije bomba...Niti Children...Niti Canibal Corpse....niti Hammerfall....niti Slipknot....niti....ma ni jedno od tix metal gov.ana....imate svoj stage pa tu zacrnite do mile volje,prizivajte vestice,vampire,vukodlake,gobline i ostala izmisljena sr.anja kojima se divite kroz tu muziku....pustite ljude na mainu da slushaju kvalitetnu muziku....***...kako me nervira metal....

mrs keru
 
naravno....Slayer nije bomba...Niti Children...Niti Canibal Corpse....niti Hammerfall....niti Slipknot....niti....ma ni jedno od tix metal gov.ana....imate svoj stage pa tu zacrnite do mile volje,prizivajte vestice,vampire,vukodlake,gobline i ostala izmisljena sr.anja kojima se divite kroz tu muziku....pustite ljude na mainu da slushaju kvalitetnu muziku....***...kako me nervira metal....

glas razuma!
 

Back
Top