Ode Maja Gojkovic iz Radikala?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Interesantno da vecina simpatizera DSa koje znam su Maju nazivali fasistom, a sada kad su culi da napusta SRS odjednom je postala 'jedina normalna' osoba iz SRS. Da se Vucic nesto posvadja sa strankom i ode, sutradan bi sve DSovke govorile kako vole njegove culne usne. :lol:
 
Interesantno da vecina simpatizera DSa koje znam su Maju nazivali fasistom, a sada kad su culi da napusta SRS odjednom je postala 'jedina normalna' osoba iz SRS. Da se Vucic nesto posvadja sa strankom i ode, sutradan bi sve DSovke govorile kako vole njegove culne usne. :lol:

Ja sam i pre čuo da je Maja normalna struja kod radikala i da uživa određeno poštovanje među demokratskim biračkim telom.
 
Interesantno da vecina simpatizera DSa koje znam su Maju nazivali fasistom, a sada kad su culi da napusta SRS odjednom je postala 'jedina normalna' osoba iz SRS. Da se Vucic nesto posvadja sa strankom i ode, sutradan bi sve DSovke govorile kako vole njegove culne usne. :lol:

da, bas tako, Maja je tada bila i fasista i neobrazovana i ubica i demon i sta jos sve ne... :lol:
 
ne vidim je...mora da ti je, kao u tvog Premijera, bez boje ukusa i mirisa...ah ta elokventnost...gde se dene, a bila je tu ...kod tebe...mozhda...jednom...:lol:

Brate, o cemu ti pricas to samo ti znas. :confused: Eto sta se desava kad spamujes po pet tema istovremeno. Pobrka ti se.


A sad je otisla IZ radikala, i verovatno ce da udje U "demokrate":roll:

Da, a posto je stranacka pripadnost izgleda merilo normalnosti i pameti, cim postane clan DS, inteligencija ce joj skociti na 175. :lol:
 
hahahaha evo to vam je ta novosadska tzv. "opozicija":

maja0000.gif


lik00000.gif


bitch000.gif


sanjalas.gif


majacrta.gif


majacrtb.gif


majacrtc.gif


egzit000.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top