TAČI POKLONIO TRAKTOR SRBINU

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.604
LIPLJAN - Kosovski premijer Hašim Tači izjavio je juče da Srbi na Kosovu „nemaju razloga da se plaše dana nezavisnosti“ On je juče uručio traktor porodici Slaviše Slavkovića u multietničkom selu Rabovce kod Lipljana. „Ovim činom, predajom traktora, potvrđujem da ću sva obećanja ispuniti i da će se danu nezavisnosti Kosova radovati svi građani“, rekao je Tači.
Slavković je rekao da je traktor, vrednosti 8.200 evra, velika pomoć njegovoj porodici.
„Hvala premijeru, hvala njegovoj vladi. Ovo je potvrda da Srbi mogu da žive na Kosovu i da će ovde i živeti, poručio je on.


E,pa to znaci samo jedno.Evo vam prevoz i mozete sada da se vratite u Srbiju

BRUKA
 
Ja stvarno neznam sto se ljudi lepo nespakuju,svi koji su dosli sa Kosova i pravac svojo kuci.Nemoj te pogresno da me shvatite ali nek EU vidi koju gresku pravi kad kolona ljudi dodje do granice i da vidimo da li ce Premijer da bude toliko velikodusan da vrati sve te ljude koji su pobegli sa svojih ognjista.Ja licno mislim da bi to bilo jako dobro resenje za sve njih.
 
Ja stvarno neznam sto se ljudi lepo nespakuju,svi koji su dosli sa Kosova i pravac svojo kuci.Nemoj te pogresno da me shvatite ali nek EU vidi koju gresku pravi kad kolona ljudi dodje do granice i da vidimo da li ce Premijer da bude toliko velikodusan da vrati sve te ljude koji su pobegli sa svojih ognjista.Ja licno mislim da bi to bilo jako dobro resenje za sve njih.

Otishli Junaci...
 
Oko Kosova je dzaba toliko priche na svim ovim temama.Svi znamo da se ti shiptarski divljaci nikada nece civilizovati.Lek je svima poznat-vojna intervencija i likvidacija svih OVK teroristichkih lidera koji su sada"kosovarski politichari" i to je jedini nachin da se tamo zavede red i trajni mir.Ko i kada ce sprovesti akciju chishtjenja terena je jedino pitanje nakon shto ih Ameri budu pustili niz vodu,a pustice ih kad tad-za 5 10 ili 20 godina.Da li ce NATO da ih trebi kada krenu da im ubijaju vojnike ili c emozda isto i tada da se pozivaju na"ljudska prava naoruzanih civila"....neshto sumnjam.
 
Dakle ovaj Tači me dirnuo - treba mu dići spomenik ...

Samo, problem je što je živ ...
e136.gif
 
Sto ste, bre, tako nezahvalni! X(
Covek, pokusao da uradi nesto lepo!
A Dren Maliqi ce mu verovatno odraditi jedan gratis custom paint-job na traktoru - s leve strane Vorholovog Elvisa, a s desne - Jasharija, pa nek' se neko usudi da puca na takvu umetnicku vrednost! :lol:
 
Sto ste, bre, tako nezahvalni! X(
Covek, pokusao da uradi nesto lepo!
A Dren Maliqi ce mu verovatno odraditi jedan gratis custom paint-job na traktoru - s leve strane Vorholovog Elvisa, a s desne - Jasharija, pa nek' se neko usudi da puca na takvu umetnicku vrednost! :lol:

haha svaka cast na duhovitosti

a ispred traktora ce tribinu da odrze brkata borka pavicevic zajedno sa natasom kandic i sonjom liht i da nam sve skupa zajedno lamentiraju i pustaju suze nad tacijevom velikodusnoscu :shock:
 
To je stvarnost. traktor je poklonjen coveku koji je ostao da zivi na svom imanju . znam ljude koji su se vratili u Knin a deca im ostala i rade u Beogradu .to su prihvatili kao normalno imaju putovnice,placaju kunama... Albanci pak jos uvek drze poslasticarnice po Srbiji a da li je taci premijer neke drzave to neznam.
 
Pa Srbi sa Kosova navikli da im politicari iz BGD donose samo ''moralnu podrsku'', i to obicno pred izbore, pa i nije nista neobicno da im njihov premijer Hashim Thaqi daruje traktor....Traktore je darivao i Agim Ceku...
Doduse traktor nije made in Rakovica...

Kad je Kostunica & Co darivao nesto ? Osim ''bisera'' sa unutrasnju upotebu...
 
To je stvarnost. traktor je poklonjen coveku koji je ostao da zivi na svom imanju . znam ljude koji su se vratili u Knin a deca im ostala i rade u Beogradu .to su prihvatili kao normalno imaju putovnice,placaju kunama... Albanci pak jos uvek drze poslasticarnice po Srbiji a da li je taci premijer neke drzave to neznam.

Pa taj koji drzi poslasticarnice sada po bgd je drzao i pre.Ikod mene u mom gradu ima koji drze pekare pa sta sad si stim htela da kazis.:shock:
 

Back
Top