Frizure

plava,duza,nemoguca,uzasna,neposlusna,kovrdjava,al se trudim da je izravnam,sto mi gotovo nikad ne uspe.Uzasno reaguje na vlagu....dovoljno je samo neko da pljune pored mene i odmah se utrsavi :evil:
 
plava,duza,nemoguca,uzasna,neposlusna,kovrdjava,al se trudim da je izravnam,sto mi gotovo nikad ne uspe.Uzasno reaguje na vlagu....dovoljno je samo neko da pljune pored mene i odmah se utrsavi :evil:

Jaoooo pa to je divno, sto ja nemam takvu
icon12.gif
 
ne farbam se,kosa mi je pojma nemam,malo trsava,malo cupava,skoro nikad ravna...malo kratka,malo dugacka,kako gde i tako...
ne koristim apsolutno nista sem blagog samopna i eventualno jednom nedeljno pakovanje...i sve sam rekla...
 
Crvena,polu duga,siske na stranu,prava.Sampon je najcesce neki za jacanje kose,a balzam je lorealov za farbanu.Ne posvecujem joj vremena koliko bi trebalo.
 
prirodno plava, extremno bujna, sa tendencijom da se kovrdza...tj. kovrdza se, ali kad se ocesljam, izgleda k'o griva...i vise onda nije bas toliko kovrdzava...dosta dugacka...ali ja bih da bude duza...preko celih ledja ...
 
smedja,svetlija....jako kovrdzava&chupava do pola ledja
brzo se zacupa i stvaraju se dredovi sami od sebe i zato je i ne cesljam neko samo raspravim prstima pre pranja,veoma bezobrazna kosa nikad nece da se namesti kako treba!
sampon sansilk zeleni,top-balsam ili nivea
 
Koje boje vam je kosa?
Duzha? Kratja?
Kovrdzava ili ravna? :arrow:

Moja je duža.... oko pola metra ,mada i wishe ....prawa ...nemam potrebe za feniranjem .... ponekada je uvijem ...i tada mi budu extra lokne...e da kosa mi je osisana ravno... boje je tamno smedja ...:) tj braon ... ne volim kada mi svakodnevno govore ... Natasa joj kako ti je divna kosa lepa ...cime je peres,sta joj radis da ti bude takva??? uf plasim se da mi ne ureknu .... :) :) :) ma shalim se ... a sada sam stavila cirkone ...niko nema kod mene u Valjevu...tako da sam POSEBNA ... ma ja se shalim naravno...
 
Trenutno kratka kosa,ali bas mi se svidza,nemam siske i nikad i necu nositi,ravna ali i dan danas zalim sto mi nije kovrdzava,crna,shodno mom tenu.Obicno je nosim pustenu,ne provodim mnogo vremena za ogledalom sredjujuci je.Nervira me sto mi se brzo masti.Mogu ujutro da je operem a vec je uvece masna.
 

Back
Top