TVOJE MESTO

Taisa

Domaćin
Poruka
3.239
Da li mislite da mesto koje je već neko zauzeo u vašem srcu (duši), može pripasti drugom. Recimo svako na svoj način ima određeno mesto u vašem srcu, milion miliona mesta i ni jedno nije isto. Svakog (koga volimo), volimo na drugačiji način.

O ovome sam razmišljala kad sam ljubomorno strepela da neka druga ne zauzima moje mesto u njegovom srcu, a onda sam shvatila da kao što niko ne može fizički stati na nečije mesto, tako ne može ni u srcu.

Dakle, vidim recimo kada se smejulji nekoj tamo, kada im je prijatno, zastrepim za trenutak, a onda znam, da me čeka moje mesto.
Ako ode sa njom zauvek, mog mesta tu nije ni bilo.

A za njega će u mojoj duši uvek biti njegovo mesto,..............., bilo ko da se pojavi..
 
Tacnije svoje svemire.....
icon_smile.gif
 
Svako ko je jednom bio u mom srcu, ne moze otici, a da ne ostavi trag, to posebno mesto koje ce uvek pripadati samo njemu...ljubav moze proci, ali ne i secanje na ljubav, i to koliko mi je nekad bio bitan, pa makar posle toga volela i hiljadu puta..
 
... ako se to pitam za bivseg, znaci da sam samo sujetna, posto me ne interesuje da li imam mesta kod njega...
A za sadasnjeg se to nikad ne pitam... Jednostavno, ne filozofiram mnogo, kao sto je i poznato, je l'... : )
 
Čovek je nesavršen, teško da može večno i bezuslovno voli..."da večno čuva odaju svog srca samo za nekog"...mora postojati interakcija..
Da, volimo svakog drugačije...lično, (da se pokušam izraziti kao ti), dajem veliki prostor drugima...nekom. Dugo ostaje rezervisano...ukoliko nema povratne sprege....mesto ispunjava neko drugi....praznina guši...

hmmm nešto mislim, možda jedina osoba,na Zemlji, koja može "večno" i bezuslovno voli je majka...ljubav majke prema detetu...
 
zagledah se juce u sliku coveka koga sam volela, a mislila sam da me je proslo...neki osecaji prema njemu nikad nece proci, to polako uvidjam...i jos proklinjem zivotne okolnosti koje su nas rastavile, i jos znam da nece s nikim vise biti tako da budem s njim a opet samo svoja....
 
1. samo sa njim sam se toliko smejala
2. ljubila cele noci
3. pila satima kafu i nikad mi nije bilo dosadno
4. volela i da se svadjam...itd
i uvek ce imati svoje mesto jer i dan danas pamtim njegove oci i taj osecaj koji sam imala sa njim ....
i samo sam sa njim bila romanticna sto nije tipicno za mene :D....
 
1. samo sa njim sam se toliko smejala
2. ljubila cele noci
3. pila satima kafu i nikad mi nije bilo dosadno
4. volela i da se svadjam...itd
i uvek ce imati svoje mesto jer i dan danas pamtim njegove oci i taj osecaj koji sam imala sa njim ....
i samo sam sa njim bila romanticna sto nije tipicno za mene :D....

Znam...potpuuuno taj osećaj...samo da me pogrešno ne shvatiš, ne želim da pobijam tvoje mišljenje, čisto se nadovezujem...već sam napomenula...dugo ostaje mesto upražnjeno za tog nekog...čak ne u nadi "čuvam možda mi se vrati", nego eto niko da ga zaseni...i eto dođe neko drugi...ne može da bude prazno...
Ok nismo svi isti...eto ja ti želim da dođe neko drugi, ako ne i on, i da to trajeeeee :-)
 
Znam...potpuuuno taj osećaj...samo da me pogrešno ne shvatiš, ne želim da pobijam tvoje mišljenje, čisto se nadovezujem...već sam napomenula...dugo ostaje mesto upražnjeno za tog nekog...čak ne u nadi "čuvam možda mi se vrati", nego eto niko da ga zaseni...i eto dođe neko drugi...ne može da bude prazno...
Ok nismo svi isti...eto ja ti želim da dođe neko drugi, ako ne i on, i da to trajeeeee :-)

ja sam to shvatila kao stvar proslosti, i nisam tuzna zbog svrsetka...i nemam zelju za trajanjem jer neverujem u vecnu ljubav....ali fino bi bilo da me neko opet malo pokrene, cisto da se podsetim kako je to biti romantican :lol:...
 

Back
Top