opisi sebe (ukratko )....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U poslednje vreme imam mnogo vishe mana nego vrlina....Postala sam losha osoba za jedan dan.Zakomplikovala sam i svoj a i mnogo tudjih zivota.Izneverila sam, slagala, prevarila....Preshla sam preko same sebe, preko onoga shto sam rekla da necu nikada uraditi. I zato sam nauchila : NIKAD NE RECI NIKAD....
A vrline.... imala sam i to.... tolerantna sam, druzeljubiva, vedra, uvek nasmejana, pesimista....
 
U poslednje vreme imam mnogo vishe mana nego vrlina....Postala sam losha osoba za jedan dan.Zakomplikovala sam i svoj a i mnogo tudjih zivota.Izneverila sam, slagala, prevarila....Preshla sam preko same sebe, preko onoga shto sam rekla da necu nikada uraditi. I zato sam nauchila : NIKAD NE RECI NIKAD....
A vrline.... imala sam i to.... tolerantna sam, druzeljubiva, vedra, uvek nasmejana, pesimista....

steta ...... sto si postala osoba sa puno mana ...:) jesi sigurna da je to bas tako ...???
 
wrline: uh... ne znam kako da kazhem, ali wolim da pomazhem drugima (ne znam tachno kako da opishem ono shto mislim)... da swima bude lepo i da se niko ne uwredi (dal' je to mana il' wrlina??:?)
mane: pa nekomunikatiwna, stidljiwa :-(, chesto smorena i twrdoglawa,lenja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top