Gejts upozorava na opasnost cepanja NATO alijanse

немци могу данас, само интифаду да покрену...100 000 ммуслимана годишње добију...а УСА и НАТО наставише њихове експерименте..и како се данас понашају..прави нацисти...

Nije dobro, kada procenat muslimana u Nemačkoj bude jednak procentu Jevreja u Nemačkoj 33-e godine, onda će....ups...izvinjavam se, zaboravite:D
 
Nije dobro, kada procenat muslimana u Nemačkoj bude jednak procentu Jevreja u Nemačkoj 33-e godine, onda će....ups...izvinjavam se, zaboravite:D
Само се ти зезај..није могуће..Јевреји су били лојални грађани, и нису очекивали шта их је снашло...а мухамеданци..су држава за себе...и они ће покренути рат у немачкој
 
Пази, читао сам озбиљне војне анализе - треба 80 000 војника да би коначно могли да крену у офанзиву на Талибане на југу. АЛИ, и то не би вероватно било довољно, јер граница са Пакистаном не постоји и Талибани добијају помоћ 24 часа без проблема.

П.С.
На страну што су Талибани пореклом из Пакистана. :D


Ta cifra od 80.000 vojnika je smesna i vise sluzi NATO-u za umirivanje svoje savesti da nemoze tek tako da se skupi tolika vojna sila.
Ogromno prostranstvo,skoro 3 puta vece od bivse SFRJ i sama konfiguracija zemljista je takva da bilo kolika vojna snaga ne predstavlja nista a ako se tome doda da neprijatelj protiv koga se bori nema nameru i zelju za frontalnom borbom onda im je mala i 10 puta veca vojna sila.
Najpametnije sto bi Ametikanci i NATO sada trebali da urade je napad na Iran.
 
Јевреји су били лојални грађани, и нису очекивали шта их је снашло...

Mozda, ako bismo se pretvarali da taj sukob pocinje sa Hitlerom.

а мухамеданци..су држава за себе...и они ће покренути рат у немачкој

Nama je slicna situacija poznata, mada sam malo skeptican prema ovome. Oni su uvek bili orudje zapadnih sila. Sumnjam da ce se izdici iznad te uloge, ali ko zna.
 
Mozda, ako bismo se pretvarali da taj sukob pocinje sa Hitlerom.

Него?

Nama je slicna situacija poznata, mada sam malo skeptican prema ovome. Oni su uvek bili orudje zapadnih sila. Sumnjam da ce se izdici iznad te uloge, ali ko zna.

Нису већ дуго...запад је изгубио контролу...
 

Mrzi me sad da ulazim u tu pricu, mislim da je problem stariji i pretezno ekonomske prirode, a ne izmisljene rasne.


Нису већ дуго...запад је изгубио контролу...

Nisam siguran u to, mada mozda ja precenjujem njihovu moc. Jedino oruzje koje je protiv njih je natalitet, ali mislim da to nije dovoljno.
 
Nisam siguran u to, mada mozda ja precenjujem njihovu moc. Jedino oruzje koje je protiv njih je natalitet, ali mislim da to nije dovoljno.

Јесте, али треба натерати европу да престане са хедонизмом и окрене се Хришћанству за то...а то се тешко може сада догодити, јер је европа пуна себе..и нема појма шта јој се спрема..
 
Јесте, али треба натерати европу да престане са хедонизмом и окрене се Хришћанству за то...а то се тешко може сада догодити, јер је европа пуна себе..и нема појма шта јој се спрема..

Hteo sam da kazem zapravo da postoje nasilni nacini kontrole prirastaja. Ljudi ne veruju, ali mislim da nam tek predstoje najveci ratovi. Mislim da ce tragedija islamskog sveta biti velika.
 
Hteo sam da kazem zapravo da postoje nasilni nacini kontrole prirastaja. Ljudi ne veruju, ali mislim da nam tek predstoje najveci ratovi. Mislim da ce tragedija islamskog sveta biti velika.

мухамед губи на крају, сигурно, немају добор норужање..а пешадија се данас брзо троши.....а ратови стижу....ако већ и нису, код нас не још...али.....
 
Hteo sam da kazem zapravo da postoje nasilni nacini kontrole prirastaja. Ljudi ne veruju, ali mislim da nam tek predstoje najveci ratovi. Mislim da ce tragedija islamskog sveta biti velika.

A jedno od opravdanja za kontrolu naraštaja će možda biti:
Čemu dozvoliti da se neko rodi, odraste do 17-18 godina i onda sebe i okolinu raznese bombom!?
 
Јесте, али треба натерати европу да престане са хедонизмом и окрене се Хришћанству за то...а то се тешко може сада догодити, јер је европа пуна себе..и нема појма шта јој се спрема..


"Treba naterati evropu da prestane sa hedonizmom i okrene se Hriscanstvu" E u kom ti veku zivis ? :lol:

Ko je bio pametan otisao je odavde , jos malo pa cemo i pravoslavne inkvizitore da imamo u Srbiji .
 
Ta cifra od 80.000 vojnika je smesna i vise sluzi NATO-u za umirivanje svoje savesti da nemoze tek tako da se skupi tolika vojna sila.
Ogromno prostranstvo,skoro 3 puta vece od bivse SFRJ i sama konfiguracija zemljista je takva da bilo kolika vojna snaga ne predstavlja nista a ako se tome doda da neprijatelj protiv koga se bori nema nameru i zelju za frontalnom borbom onda im je mala i 10 puta veca vojna sila.
Ал' најгоре је што граница са Пакистаном не постоји.
Najpametnije sto bi Ametikanci i NATO sada trebali da urade je napad na Iran.
То би било нешто најглупље када би урадили.
 
Objasni. Nije što se ne slažem, već me zanima tvoje viđenje.
Успешна копнена инвазија је немогућа:
- огромна држава
- 70 милиона становника
- Револуционарна гарда има преко пола милиона припадника
- ужасна конфигурација терена
итд.

Напад на Иран би лансирао у небо цену нафте и то америчка економија не би могла да издржи.
 
Успешна копнена инвазија је немогућа:
- огромна држава
- 70 милиона становника
- Револуционарна гарда има преко пола милиона припадника
- ужасна конфигурација терена
итд.

Напад на Иран би лансирао у небо цену нафте и то америчка економија не би могла да издржи.

Dodajem - već prisutna (ne)popularnost postojećih ratova među stanovništvom NATO članica napadom na Iran bi verovatno prešla tačku ključanja. Dalje bi se destabilizovale ionako potresene zapadne zemlje. Došlo bi i do produbljivanja jaza između NATO sila, o kojem upravo i govorimo.
 
Dodajem - već prisutna (ne)popularnost postojećih ratova među stanovništvom NATO članica napadom na Iran bi verovatno prešla tačku ključanja. Dalje bi se destabilizovale ionako potresene zapadne zemlje. Došlo bi i do produbljivanja jaza između NATO sila, o kojem upravo i govorimo.


Sve što bi trebalo da uredimo sa svim ostalim slobodarskim narodima to je da ih po malo kljucamo i nagovaramo da to urade što pre.
Ako ništa drugo treba im servirati i kljucati u glavu da je Iran najveća opasnost za njih a tek kao buduća atomska sila .....
 
Dodajem - već prisutna (ne)popularnost postojećih ratova među stanovništvom NATO članica napadom na Iran bi verovatno prešla tačku ključanja. Dalje bi se destabilizovale ionako potresene zapadne zemlje. Došlo bi i do produbljivanja jaza između NATO sila, o kojem upravo i govorimo.
Чак и ваздушни напади као својевремено на СРЈ 1999. би довели до катастрофе јер би цена нафте скочила и у том случају.
Зато су брадоње из Ирана и агресивне јер знају да их не смеју напасти управо због цена нафте.
 
Sve što bi trebalo da uredimo sa svim ostalim slobodarskim narodima to je da ih po malo kljucamo i nagovaramo da to urade što pre.
Ako ništa drugo treba im servirati i kljucati u glavu da je Iran najveća opasnost za njih a tek kao buduća atomska sila .....

Pa to se već evo i radi. Zbog svih ovih ratova ti 'slobodarski' narodi imaju sve manje slobode u svojim zemljama...
 

Back
Top