Reakcija VS na proglasenje nezavisnosti drzave Kosovo
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 217

Tema: Reakcija VS na proglasenje nezavisnosti drzave Kosovo

Primećen član SS88 (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Reakcija VS na proglasenje nezavisnosti drzave Kosovo

Da li ce i kako VS reagovati 17.2. kada Kosovski parlament proglasi nezavisnost, i da li cemo im se pridruziti u proslavi povodom usvajanja deklaracije o nezavisnosti, ili cemo im prekinuti zabavu vatrometom?

nindza52 nije na forumu
    isteruje pravdu - like Don Kihot... www.namestuvoljno.com, www.agropromet.com
    Zainteresovan član nindza52 (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Reakcija VS na proglasenje nezavisnosti drzave Kosovo

nece i necemo prekidati nista
    Najbrži način da zaustavite rat je da ga izgubite ...

Dachapbg nije na forumu
    Step aside for the nightmare,Pure destruction stands before you
    Zainteresovan član Dachapbg (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio nindza52 Pogledaj poruku
    nece i necemo prekidati nista
    U pravu je covek!!
    Nema sanse da ce biti novog rata!!
    Srbija treba da resi taj problem dugorochno,posto je nemoguce da se Kosovsko pitanje resi jednim ratom!!
    A da vas ja pitam nesto----
    Zamislite da dodje do rata-i Vojska Srbije oslobodi KiM!
    -STA BI RADILI SA 2.000.000 ALBANACA U GODINI 2008!!
    I zato je nemoguce da se sve resi ratom!!!!!Da necete da pokoljete tolike vandale
    Malo sutra!!!
    Ali pre svega NEMA TEORIJE da bi Vojska Srbije ratovala samo sa Siptaraima i Albancima!!!

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma naravno.
    Naša moćna armada grunuće sa 500 aviona, 4000 tenkova, 250.000 vojnika.
    Snažnim raketnim udarima iz podzemnih baza, sa nosača aviona i podmornica, uz precizno lasersko navođenje projektila sa naših 30 satelita u orbiti, u roku od 2 sata sravnićemo ih sa zemljom.

Moćni bombarderi srpske armade zastrašujućim bombama razvijenim u našim tajnim institutima, potpuno će poraziti neprijatelja.
    A onda će nahrupiti naše dobro obučene kopnene trupe. U silovitom jurišu zbrisaće divlje horde separatista i zaustaviti se kod Drača i Valone i to samo jer su naišli na more.

A potom će naši voždi zapretiti strašnim kontraudarima i nuklearnom kataklizmom biblijskih srazmera svim onim stranim državama koje se usude da pomisle da na ovo vojno reaguju.

Narednog dana, na Kosmetu zavladaju mir, red i rad, a iz naših naftnih bušotina nesmanjenom žestinom kulja nafta i šišti zemni gas....

Primećen član
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Mislim da je ovakva tema već bila, samo sa drugim datumom

Primećen član SS88 (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

...mozda,ranije...ali je sada datum preciziran i imamo obecanja i uveravanja separatista da ce definitivno ugroziti teritoriju,nezavisnost i ustavni poredak nase zemlje! Hocemo li bar uzbunu dobiti? Ranije smo uzbune dobijali zbog mnogo beznacajnijih i bezazlenijih situacija!
    P.S.: Nije nikome do rata, pa ni meni...ali, valjda ima neka granica kada se ne sme dozvoliti da nas gaze i ponizavaju, kada diplomatija postane nemocna, kada reci druga strana ne cuje!

Primećen član
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ama mrzećemo ih intenzivno par meseci... a posle će se političari utrkivati u demokratiji.

Primećen član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Nikakvog rata i nikakvih "akcija" od strane VS nece biti. Zasto? Pa obzirom na brojno stanje VS kao i na cinjenicu da je potreban odnos snaga 3:1 u korist onih koje napadaju a obzirom na prosecnu starost Srbina od oko 40 godina a kosovskog Albanca od (nisam siguran ali mislim) 27 godina nije tesko zakljuciti sta ce, to jest, STA NECE BITI!

I hteo bih da ovde napisem jedno svoje uverenje u vezi pomenute teme a to je da

AMERIKA NIKADA NECE PRIZNATI KOSOVO KAO NEZAVISNU DRZAVU!!!

Ne pratim politiku, ne citam novine, nisam aktivista nijedne stranke, ne "naginjem" ni istoku ni zapadu vec samo pokusavam da donesem svoj sud na osnovu onoga sto oko sebe vidim. Ukoliko se ovaj moj gore izneseni zakljucak (nazalost) pokaze netacnim mislim da to u Srbiji nista nece promeniti i da se niko posebno nece zbog toga potruditi iz prostog razloga sto trenutno NIKO U SRBIJI I NE MOZE NISTA DA URADI PO TOM PITANJU!

A sad, molim unapred da mi ne zameri neko ako ga bude pogodilo ovo sto cu reci:

Prosecnog coveka koji je izbegao sa Kosova nesto bas i "zabole" da se vraca tamo i da na svojoj kozi trpi osvetu (mislim na opravdano nezadovljstvo korektnog Albanskog naroda koje je izazvano akcijama vojske i policije, ne mislim na Albanske ekstremiste i kriminalce).
    Srbin sa Kosova koji bi se tamo vratio je onaj koji bi tamo imao bolji zivot nego sto ga ima ovde (a ovde velika vecina tog postenog sveta mislim da bedno zivi) a kako god da mu je ovde ipak mu je bolje nego sto bi mu tamo bilo.

Ono na cemu smo mi Srbi "pali" nisu Albanci ili teroristi ili Amerika. Mi smo "pali" na ispitu morala, ljudskosti, postenja, vere, ljubavi i svega drugog sto nas cini LJUDIMA.
    Ono sto znam je da i danas u ovoj zemlji ima ljudi bez i jedne jedine mrlje na svom obrazu i da su upravo ti ljudi oni koji su ovoj zemlji i ovom narodu obezbedjivali kakav takav mir i spokoj ali nazalost, velika vecina NAS je po gore navedenim pitanjima OTISLA U PIZDU MATERINU, da se slikovito izrazim.

Pricati sada prosecnom Srbinu da treba da uzme pusku i da odbrani Kosovo je cista utopija. Ali traziti od prosecnog Srbina da se samo svojim klimanjem glave slozi da jeste za odbranu Kosova je sasvim izvodljivo i iz tog razloga se upravo tako i radi a tako ce i dalje da se radi, sve dok nas jednog dana iznutra ne "izjede"
    sopstveno licemerje ili ne shvatimo da su nam ukinute i te "mrvice sa stola" za koje se tako ladno prodasmo.

Kad me budu pitali jesam li za odbranu Kosova i metohije moje pitanje njima ce biti:

A SA KIM???

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Koliko znam SAD su izjavile da ce prve priznati nezavisnost Kosova.

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio Rade012 Pogledaj poruku
    Ama mrzećemo ih intenzivno par meseci... a posle će se političari utrkivati u demokratiji.
    Tacno tako..I ne bi me cudilo da nam uskoro prezentuju neke svoje pevacke zvezde i da ih sve nase televizije i narod svesrdno prihvate...Kao sto je slucaj sa npr. Severinom koja je svojevremeno nosikla majicu sa Tudjmanovim likom, Hankom Paldum i slicnima

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

VS ce reagovati iskljucivo u skladu sa odlukama nadleznih organa a to su predsednik i skupstina RS! Niko sigurno nece reagovati na svoju ruku! Ako se naredi da se ratuje, onda Ljubinka sine ide tata u rat! Mada moje licno misljenje je da nema nista od toga! Pa vidite kakva smo mi demokratija! Adem Jasari izlozen u centru BG-a, to je zaboga kultura koja nema veze sa politikom! Kao gad bi neko stavio sliku Bin Ladena u Vasingtonu i rekao tako! Gulio bi taj zatvor desetak godina!

Dachapbg nije na forumu
    Step aside for the nightmare,Pure destruction stands before you
    Zainteresovan član Dachapbg (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Ma naravno.
    Naša moćna armada grunuće sa 500 aviona, 4000 tenkova, 250.000 vojnika.
    Snažnim raketnim udarima iz podzemnih baza, sa nosača aviona i podmornica, uz precizno lasersko navođenje projektila sa naših 30 satelita u orbiti, u roku od 2 sata sravnićemo ih sa zemljom.

Moćni bombarderi srpske armade zastrašujućim bombama razvijenim u našim tajnim institutima, potpuno će poraziti neprijatelja.
    A onda će nahrupiti naše dobro obučene kopnene trupe. U silovitom jurišu zbrisaće divlje horde separatista i zaustaviti se kod Drača i Valone i to samo jer su naišli na more.

A potom će naši voždi zapretiti strašnim kontraudarima i nuklearnom kataklizmom biblijskih srazmera svim onim stranim državama koje se usude da pomisle da na ovo vojno reaguju.

Narednog dana, na Kosmetu zavladaju mir, red i rad, a iz naših naftnih bušotina nesmanjenom žestinom kulja nafta i šišti zemni gas....

Stvarno si kralj !!!!!!
    Ovo cu sachuvati na kompu (kao word file)
    SVAKA TI CHAST!!!!!!!

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala, naišla mi inspiracija zbog besmislenih pitanja.
    Sad sam to kopirao kao odgovor na slicnu temu na pdf Politika.
    Mislim....

Domaćin DukeofSerbia (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Smile 2 мелеона

Citat Original postavio Dachapbg Pogledaj poruku
    I zato je nemoguce da se sve resi ratom!!!!!Da necete da pokoljete tolike vandale
    Malo sutra!!!
    Ali pre svega NEMA TEORIJE da bi Vojska Srbije ratovala samo sa Siptaraima i Albancima!!!
    Као прво нема их 2 милиона.

П.С.
    Па имају Албанци своју домовину - Албанију.
    Велика депресија II почиње у 2009!

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Dachapbg Pogledaj poruku
    U pravu je covek!!
    Nema sanse da ce biti novog rata!!
    Srbija treba da resi taj problem dugorochno,posto je nemoguce da se Kosovsko pitanje resi jednim ratom!!
    Malo sutra!!!
    Budimo realni, zar ti misliš da bi u slučaju rata i naše pobede ostalo Šiptara na Kosovu?

Na stranu to što nemamo šanse za pobedu...

drzare nije na forumu
    има и паметнијих ствари да ради....
    Aktivan član drzare (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio dragonfromdarkness Pogledaj poruku
    Nikakvog rata i nikakvih "akcija" od strane VS nece biti. Zasto? Pa obzirom na brojno stanje VS kao i na cinjenicu da je potreban odnos snaga 3:1 u korist onih koje napadaju a obzirom na prosecnu starost Srbina od oko 40 godina a kosovskog Albanca od (nisam siguran ali mislim) 27 godina nije tesko zakljuciti sta ce, to jest, STA NECE BITI!

I hteo bih da ovde napisem jedno svoje uverenje u vezi pomenute teme a to je da

AMERIKA NIKADA NECE PRIZNATI KOSOVO KAO NEZAVISNU DRZAVU!!!

Ne pratim politiku, ne citam novine, nisam aktivista nijedne stranke, ne "naginjem" ni istoku ni zapadu vec samo pokusavam da donesem svoj sud na osnovu onoga sto oko sebe vidim. Ukoliko se ovaj moj gore izneseni zakljucak (nazalost) pokaze netacnim mislim da to u Srbiji nista nece promeniti i da se niko posebno nece zbog toga potruditi iz prostog razloga sto trenutno NIKO U SRBIJI I NE MOZE NISTA DA URADI PO TOM PITANJU!

A sad, molim unapred da mi ne zameri neko ako ga bude pogodilo ovo sto cu reci:

Prosecnog coveka koji je izbegao sa Kosova nesto bas i "zabole" da se vraca tamo i da na svojoj kozi trpi osvetu (mislim na opravdano nezadovljstvo korektnog Albanskog naroda koje je izazvano akcijama vojske i policije, ne mislim na Albanske ekstremiste i kriminalce).
    Srbin sa Kosova koji bi se tamo vratio je onaj koji bi tamo imao bolji zivot nego sto ga ima ovde (a ovde velika vecina tog postenog sveta mislim da bedno zivi) a kako god da mu je ovde ipak mu je bolje nego sto bi mu tamo bilo.

Ono na cemu smo mi Srbi "pali" nisu Albanci ili teroristi ili Amerika. Mi smo "pali" na ispitu morala, ljudskosti, postenja, vere, ljubavi i svega drugog sto nas cini LJUDIMA.
    Ono sto znam je da i danas u ovoj zemlji ima ljudi bez i jedne jedine mrlje na svom obrazu i da su upravo ti ljudi oni koji su ovoj zemlji i ovom narodu obezbedjivali kakav takav mir i spokoj ali nazalost, velika vecina NAS je po gore navedenim pitanjima OTISLA U PIZDU MATERINU, da se slikovito izrazim.

Pricati sada prosecnom Srbinu da treba da uzme pusku i da odbrani Kosovo je cista utopija. Ali traziti od prosecnog Srbina da se samo svojim klimanjem glave slozi da jeste za odbranu Kosova je sasvim izvodljivo i iz tog razloga se upravo tako i radi a tako ce i dalje da se radi, sve dok nas jednog dana iznutra ne "izjede"
    sopstveno licemerje ili ne shvatimo da su nam ukinute i te "mrvice sa stola" za koje se tako ladno prodasmo.

Kad me budu pitali jesam li za odbranu Kosova i metohije moje pitanje njima ce biti:

A SA KIM???

SA KIM?!

Aktivan član
    Učlanjen
    18.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio SiIent Bob Pogledaj poruku
    Budimo realni, zar ti misliš da bi u slučaju rata i naše pobede ostalo Šiptara na Kosovu?

Na stranu to što nemamo šanse za pobedu...
    Mislis li da su pomrli svi oni koji su guzili Shiptare do ' 99?
    Jedino smisleno u slucaju povratka je proterati Shiptare sa teritorije KIM.A ko ce to da nam dozvoli?!

Aktivan član
    Učlanjen
    18.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Kome se ne svidja moj recnik neka cita "gazili".

Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Људи уозбиљите се

Стварно неки људи немају мозга. Дођу на форум и отворе овакву тему и очекују да ће се појавити неки генерал и откуцати планове државе.

Чак кад би хипотетички и постојао некакав план за војну акцију у случају шиптарског насиља над неалбанцима, зар ико очекује да би се о томе говорило?

Primećen član Mirko_Vucinic88 (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Drugovi mene stric koji je specijalac u MUP Cg napricao prije neko vece nesto ,e sad dal je to neka njegova bajka ne znam

Dolazi mi majka iz prodavnice i kupila obicno ono mlijeko IMLEK 1l i zali se nekad bilo 0.60c a sad poskupljali na 0.95c a stric veli:
    -"To je Srbija drasticno smanjila izvoz prehrambenih namjernica pa je zato cijena skocila, cuvaju zalihe ako pukne rat"

Ima li ikakve istine u ovome ,sta mislite?

nindza52 nije na forumu
    isteruje pravdu - like Don Kihot... www.namestuvoljno.com, www.agropromet.com
    Zainteresovan član nindza52 (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    51

Provokatoru, Dezinformatoru, Izdajniče, Lažljivče, Lupetaro, Ubačeni elementu, Materijalisto, Neprijatelju..

" Jel Milane , oće l bit rata..
    Ma šta ti je...kakav rat ! "

( Lepa sela lepo gore )
    Najbrži način da zaustavite rat je da ga izgubite ...

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Citat Original postavio Mirko_Vucinic88 Pogledaj poruku
    Drugovi mene stric koji je specijalac u MUP Cg napricao prije neko vece nesto ,e sad dal je to neka njegova bajka ne znam

Dolazi mi majka iz prodavnice i kupila obicno ono mlijeko IMLEK 1l i zali se nekad bilo 0.60c a sad poskupljali na 0.95c a stric veli:
    -"To je Srbija drasticno smanjila izvoz prehrambenih namjernica pa je zato cijena skocila, cuvaju zalihe ako pukne rat"

Ne.Poskupelo je jer je jedna kompanija zadobila monopol i sada siše krv.Veze to nema sa ovom pričom.
    A najverovatniji scenario je onaj koji je napisao Rade012 8)

Aktivan član mshone (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Mirko_Vucinic88 Pogledaj poruku

stric ti je otelovljenje logike !

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

VOJSKA SRBIJE ce reagovati onako kako joj se s vrha naredi . . . onako kao sto je i do sada cinila. Mi smo samo figure u sahovskoj igri, a politicari vuku poteze
    Sergeant

Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Talking МУП

А због чега само Војска? Што нико не спомиње МУП Србије и они су се јуначки борили 1998-9. (не рачунам оне који су ишли да доносе телевизоре и сл.) !

Citat Original postavio mshone Pogledaj poruku
    stric ti je otelovljenje logike !
    Па зато је полицајац!

Citat Original postavio whitenicky Pogledaj poruku
    VOJSKA SRBIJE ce reagovati onako kako joj se s vrha naredi . . . onako kao sto je i do sada cinila. Mi smo samo figure u sahovskoj igri, a politicari vuku poteze

Ево мало политичке пропаганде, али мора се, Председник Републике је врховни командант Војске Србије :
    Serb army ready to protect Kosovo Serbs - President Tadic
    26/12/2007
    20:36
    BELGRADE, December 26 (RIA Novosti) - Serbia's Army is ready to assist in protecting Kosovo Serbs if Kosovo peacekeepers fail to halt violence in the province, the president said on Wednesday.

"If matters in Kosovo reach a violent stage, and if the international KFOR peacekeeping force is unable to adequately protect Serbs, the Serb Army is ready at any time to provide assistance in protecting the population from danger, with the approval of international organizations and in line with international law," pro-western Boris Tadic said.

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Proglasenje nezavisnosti Kosova
    Autor srkikg u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 19:10
  2. Odgovora: 212
    Poslednja poruka: 26.12.2007., 01:07
  3. Dan zastave - proglašenje "nezavisnosti"......
    Autor prof.Grof u forumu Politika
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 28.11.2006., 22:18
  4. Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.11.2006., 15:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •