КО ЈЕ ДОЗВОЛИО И КО ЈЕ ОДГОВОРАН???

Pa logicno je da se prodaju te karte ,posto na Kosovu srpski nazivi mesta gotovo da vise i ne postoje pa ukoliko bio neki putnik namernik koji ide na Kosovo uzeo neku kartu za srpskim imenima naselja nasao bi se u velikoim cudu kad bi stigao dole i shvatio da ono sto vidi na karti ne postoji ,mozda bi i zalutao ,a ne verujem ni da bi mu ljubazni domorodci tek tako pokazali put.
 
Pa logicno je da se prodaju te karte ,posto na Kosovu srpski nazivi mesta gotovo da vise i ne postoje pa ukoliko bio neki putnik namernik koji ide na Kosovo uzeo neku kartu za srpskim imenima naselja nasao bi se u velikoim cudu kad bi stigao dole i shvatio da ono sto vidi na karti ne postoji ,mozda bi i zalutao ,a ne verujem ni da bi mu ljubazni domorodci tek tako pokazali put.

А ти мислиш да је југ централне Србије у АП КиМ ???
 
Еремита, стварно ме чудиш! :shock: Па питај премијера.
Хоћеш да кажеш да се овде све дешава мимо премијера и владе, а да они нису ни о чему обавештени, а камоли одговорни?!


Od kako znam za proroka iz Koshtunjica, ON nikad nije bio obaveshten...
 
Еремита, стварно ме чудиш! :shock: Па питај премијера.
Хоћеш да кажеш да се овде све дешава мимо премијера и владе, а да они нису ни о чему обавештени, а камоли одговорни?!

За ово су пре свега одговорни МУП и БИА - колико знам Јочић је десетак дана у болници а то се десило ових дана и колико знам његов заменик је из ДС-а...
 
Куршумлија се за Српске Деспотовине звала Бела Црква, а не овако турски:roll:...

"There are a lot of historical sights in Kuršumlija from that era: Mara Tower, Ivan Tower, and many medieval churches. The name in that period was Bele Crkve (White Churches) and Toplica. After the invasion by the Ottoman Empire in the 14th century, the Ottomans gave the town its current name, simply by translating the old name, Bele Crkve (White Churches). Since 1878, Kuršumlija has been a part of the modern Serbian state."
 
"Pretpostavio je, naravno, da bi za takve uvozne mape za tržište Srbije morala da postoji uvozna deklaracija, što bi, opet, značilo da je merodavni organ u Srbiji njihovu prodaju dozvolio. Takve deklaracije na samim mapama, međutim, nema! I, bar za sada - nikom ništa!
Naš putnik je auto-mapu „Kosova“ kupio (pogledati fotokopiju računa)"

ako nema deklaracije - niko to zvanično nije odobrio.
ne vidim gde je fotokopija računa.
 
За ово су пре свега одговорни МУП и БИА - колико знам Јочић је десетак дана у болници а то се десило ових дана и колико знам његов заменик је из ДС-а...

Па добро, шта је МУП? Зар МУП није у надлежности Владе?
Еремита, премијер и влада су извршна власт у Србији, они сносе одговорност за рад свих министарстава.
Тако да је јучерашња изјава министарства културе око ове изложбе од прексиноћ, или у складу са ставом
владе, или је у супротности са ставом владе, па би премијер, уколико је у супротности са ставом владе,
морао да затражи оставку "непослушног" ресорног министра! Међутим, он нити је подржао ту изјаву
министарства културе, нити се од ње оградио (и затражио остваку министра)...
О чему је овде заправо реч?! Ко је овде луд, а ко збуњен?
 
Па добро, шта је МУП? Зар МУП није у надлежности Владе?
Еремита, премијер и влада су извршна власт у Србији, они сносе одговорност за рад свих министарстава.
Тако да је јучерашња изјава министарства културе око ове изложбе од прексиноћ, или у складу са ставом
владе, или је у супротности са ставом владе, па би премијер, уколико је у супротности са ставом владе,
морао да затражи оставку "непослушног" ресорног министра! Међутим, он нити је подржао ту изјаву
министарства културе, нити се од ње оградио (и затражио остваку министра)...
О чему је овде заправо реч?! Ко је овде луд, а ко збуњен?

Стрело, потпуно си у праву али у случају да је у овом тренутку Влада у нормалном стању - зар не уочаваш да је рад Владе потпуно блокиран јер је ДС ПОЧЕО ДА ПРЕГЛАСАВА а имају већину, тако да сам Премијер у овом тренутку НЕ ЗНАЧИ НИШТА. И ако се ова игранка настави - потпуно је сигурно да ће Влада пасти тј. да ће Коштуница поднети оставку.

Иначе, људи из северног дела Косовске Митровице ПОКРЕНУЛИ СУ ИНИЦИЈАТИВУ ДА СЕ КРЕТЕН ВОЈА БРАЈОВИЋ СМЕНИ... за мене је то што је урадио невиђени скандал.
 
Стрело, потпуно си у праву али у случају да је у овом тренутку Влада у нормалном стању - зар не уочаваш да је рад Владе потпуно блокиран јер је ДС ПОЧЕО ДА ПРЕГЛАСАВА а имају већину, тако да сам Премијер у овом тренутку НЕ ЗНАЧИ НИШТА. И ако се ова игранка настави - потпуно је сигурно да ће Влада пасти тј. да ће Коштуница поднети оставку.

Иначе, људи из северног дела Косовске Митровице ПОКРЕНУЛИ СУ ИНИЦИЈАТИВУ ДА СЕ КРЕТЕН ВОЈА БРАЈОВИЋ СМЕНИ... за мене је то што је урадио невиђени скандал.

Е видиш то његово "муљање", које неки сматрају врхунском политиком, је јако опасно по државу...
И нека оде већ једном, ако није способан да влада.
 

Back
Top