poklon za godisnjicu veze

Marina:
:?: Sa deckom se zabavljam vec skoro godinu dana i zaista ne znam sta da mu kupim za godisnjicu nase veze!Ako ste kreativni ili jednostavn imate dobru ideju pomozite!?
krni ma takvu zvaku da ostane bez pameti pa ce zaboraviti na poklon :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
To sa slikom nije losa ideja,a mozes i da mu napravis kao album u koji ces staviti zajednicke slike,bioskopske ulaznice,autobuske karte,bilo sta sto te podseca na zajednicke trenutke,na mesta koja ste zajedno posecivali.Naravno,ako si cuvala takve stvari... :?: E,a mozes i da mu snimis kasetu ili narezes CD sa vasim omiljenim pesmama.Otpevaj mu nesto,odsviraj,napisi mu pesmu,bitno je da je od srca...A sto se poljupca tice,pa to se podrazumeva!!!Nadam se da ces nesto smisliti
 
Marina:
:?: Sa deckom se zabavljam vec skoro godinu dana i zaista ne znam sta da mu kupim za godisnjicu nase veze!Ako ste kreativni ili jednostavn imate dobru ideju pomozite!?
Kako te nije smorilo(GODINU DANA!!!!!!!)
Inace ja ti predlazem da skinesh sve sa sebe,da se slikash i poklonish mu tu fotku,e to ce ga sigurno raspametiti(koga ne bi........)!!!!!!!!!!!! :lol:
 
R.S.:
Marina:
:?: Sa deckom se zabavljam vec skoro godinu dana i zaista ne znam sta da mu kupim za godisnjicu nase veze!Ako ste kreativni ili jednostavn imate dobru ideju pomozite!?
Kako te nije smorilo(GODINU DANA!!!!!!!)
Inace ja ti predlazem da skinesh sve sa sebe,da se slikash i poklonish mu tu fotku,e to ce ga sigurno raspametiti(koga ne bi........)!!!!!!!!!!!! :lol:
ili dobar seks :twisted:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 

Back
Top