Igrate li košarku?

trenirao sam ja ali nema turnira sta ja dodjem medju nekim "kosrakasima" i od sale im dadnem vise od 15 poena . Isprva je bilo dobro to ali kasnije sve vise postaje bezveze.Sve onako postane zezancija pa i ja nekad izgubim smisao za dobru igru
 
Lepo je videti da se ljudi bave sportom , a naročito mi je drago što je to baš košarka !
Da li je to rekreacija ili aktivno bavljenje košarkom u nekom od naših KK klubova nije toliko bitno , koliko ono što nam košarka daje . Smatram da kod mladih ljudi ovaj sport utiče na sazrevanje ličnosti i povećanje samopouzdanja u privatnom životu, a naročito na to da razlikuju dobro od zla.
Možda sam subjektivna. Ne mogu pisati tako nešto za neki drugi sport , kada ne znam kakav je osećaj pripadnosti timu u tim (timskim) sportovima i ne znam koliko se oni razumeju u igri . Na košarkaškoj utakmici valjda svako zna šta mu kolega misli i iz toga izlaze dobri bodovi - ako je tako .
Volim košarku , pa šta ću , a tako sam je davno igrala . Sada to prepuštam mlađima ...:))))
 
beba:
Volim košarku , pa šta ću , a tako sam je davno igrala . Sada to prepuštam mlađima ...:))))
Basket ću prestati da pikam kada više ne budem
mogao da trčim...
Onda ću u "matine" vremenu šutirati na koš... dokle god budem mogao da dobacim...
...i pokušavati unuke da naučim basketu... :)
... i dokle god budem mogao da izdržim 10-12 minuta bez WC-a ići ću na košarkaške utakmice... :)
 

Back
Top