Prodajem ''World of Warcraft: The Burning Crusade'' account
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Prodajem ''World of Warcraft: The Burning Crusade'' account

Početnik FreakInC@ge (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prodajem ''World of Warcraft: The Burning Crusade'' account

Pozz svima! Zelim da prodam acc sa charom po imenu Vegètto lvl70 Bloodelf rogue...shto se tiche opreme mozete ga pregledati na http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Agamaggan&n=Veg%C3%A8tto shto se tiche itema itd. u banci ima nekih stvarchica ne vishe vredne od 200g ukupno...sam char ima neshto malo golda...ali poshto sam platio 126.25e za sam wow i dve kartice ukupno...prodajem acc po min ceni od 300e...dogovor SAMO ali SAMO mailom na bloodelfincage@hotmail.com ... uz to ima i neki shamman medipack http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Agamaggan&n=Medipack njega dobijate gratis xD

josh jedna stvar...uz moj acc i nalazak za novac dobijate i wow i tbc cd-ove (dobro ochuvano) + neke karte shto sam kupio bzvz...tako da chekam nekoga da se javi! THX

PS. DOBIJATE FISKALNI RACHUN I SECURITY QUESTION! takodje ja sam u bg-u i neidem nigde za razmenu (lokacija razmene ''Hotel Moskva kod zelenog venca'')...shto se tiche menjanja maila na acc-u i security question-a garantujem vam da ce sve biti izmedju nas sachuvano i niko sa moje strane nece dobijati informacije koje delimo ako ih budemo delili...vi sami mozete promeniti neke stvari shto se tiche informacija acc-a...

za vishe informacija i dogovora javite mi se na msn-u! chim acc bude prodan ja cu to ovde objaviti..thx

Učlanjen
    09.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Prodajem ''World of Warcraft: The Burning Crusade'' account

a mozemo i da se dogovorimo za neshto drugo...ako moze neko da mi skine ili nabavi serijale serije ''LOST'' dacu mu WoW za 160e!!! ajde ljudi ocu da kupim http://www.skymusic.co.yu/prodaja/gitare/pedal_efekat/

Učlanjen
    09.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

OK ovako! cena nije 300e nego 50% manja! ne mogu da chekam vishe ocu da uzmem Aria MAC-30 i Marshall RF-1 Reflector (Stereo Reverb/Hall) (elektrichna gitara i pedal efekat!) brzoooooooo plzzz

Poznat
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Covece, prekini da spamujes. Ako neko hoce da kupi javice se.
    I sto uzimas Aria gitaru? Uzmi bre Ibaneza kao sav normalan svet. Uzmes neku distorziju/overdrive (Metal Zone ako imas para) i neki lud procesor da se igras sa efektima i to ti je to...znam kakav je osecaj kad si nestrpljiv kod instrumenta
    Poslednji put ažurirao/la markoca : 10.02.2008. u 16:52

Ističe se ndjordje91 (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Ja imam LOST!!!

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5782

ali nemas 150€
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Zainteresovan član Registrovan Korisnik (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

au kako može tako sa 300 evra opušteno da spusti na 150 znači da je roknuo mnogo veću cenu od zaslužene..imam osećaj da je prava cena akaunta 50 evra

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Imam i lost i 150e za gitaru isto, ali ti ne dam jer imam već WoW

Učlanjen
    09.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio markoca Pogledaj poruku
    Covece, prekini da spamujes. Ako neko hoce da kupi javice se.
    I sto uzimas Aria gitaru? Uzmi bre Ibaneza kao sav normalan svet. Uzmes neku distorziju/overdrive (Metal Zone ako imas para) i neki lud procesor da se igras sa efektima i to ti je to...znam kakav je osecaj kad si nestrpljiv kod instrumenta
    a u chemu je razlika? imash neki sajt za ibaneza gitare gde mogu da ih kupim u bg-u itd.?

Početnik FutureTrunks (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ovako mi je bolje ovde mi odma prikazuje...stari account...ja sam FreakInC@ge...ok cena je 150e i nishta vishe...*** zuri mi se za gitaru boli me kita za vishe kinte...sry za spam gore jer nisam znao da sad moram da chekam da moderatori prochitaju shta sam postovao -.-' ...markoca poslao sam ti pm za msn ako bi mogao/la da mi objasnish neke stvari...
    Poslednji put ažurirao/la FutureTrunks : 10.02.2008. u 18:06

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Realno, lik ti ne vrijedi toliko...
    Sada je WoW+BC u Battlechestu 3k dinara...

Učlanjen
    04.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da ali to su samo acc bez charova tako da ja prodajem sa charom...*** treba mi kinta a mislim da sam platio i 2 kartice i gde je tu moje vreme...mislim 150e bi trebalo da bude ok...to je samo 25e vishe nego shto sam platio igru...eto toliko...i josh dobije neke karte shto sam uzeo odkud znam al dobro to je gratis ali ima vrednih itema u banci *** dosta bg markica itd...reputacija sa bloodelfom mi je exalted od 50lvla *** radio sve questove za uc od 1og lvla...bilo je tu truda...jebesh 300e tolko vredi negde drugde a ovde jedva ko da moze da skupi i 100...a shto je najbolje imam Black War Kodo,raptor,frost wulf-a,uc konja,i flying mounta...*** bilo je tu svega...teshko mi je chak da odustanem od wow-a ali ocu jer je bolest...
    Poslednji put ažurirao/la FutureTrunks : 10.02.2008. u 18:27

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

onda idi na ebaj i prodaj

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ndjordje91 Pogledaj poruku
    Ja imam LOST!!!
    онај серијал после овог што је сад био на Пинку?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Izabrao si najgore vreme za prodaju! Itemi vise ne vrede nista posto pvp setove dobijes kko hoces! za 50 evra kupis novi wow! A smanjeno je vreme za budzenje na 60. lvl i to znacajno!Srecno sa prodajom, ali inace srbin ti nikad nece kupiti to, jer mu nece pasti napamet da da 2/3 plate za wow akaunt! Probaj nekom glupom nemcu ili englezu da uvalis!(i ta reputacija nista ne znaci posto uzmes 3 puta bolji item za 10k honora za koje ti treba 5 dana po sat vremena igranja!)

Ističe se ndjordje91 (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio вождовац Pogledaj poruku
    онај серијал после овог што је сад био на Пинку?
    Mislis 4 sezona?

Reci koji 1,2,3?

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

E, kad smo vec kod losta ako neko ima trecu i cetvrtu sezonu sa prevodom bez bagova ikakvih ili trecu samo ili cetvrtu samo neka me kontaktira na pm...rad sam kupiti

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

btw:

Kupio sam gitaru i pojačalo i procesor za 400e

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ivan015 Pogledaj poruku
    E, kad smo vec kod losta ako neko ima trecu i cetvrtu sezonu sa prevodom bez bagova ikakvih ili trecu samo ili cetvrtu samo neka me kontaktira na pm...rad sam kupiti
    ја сам заинтересован за цео пакет

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio вождовац Pogledaj poruku
    ја сам заинтересован за цео пакет
    ja sam imao prve dve sezone a treca je bagovala... u sredini svake epizode je bilo iseceno 10-15min filma a titl nije bio sredjen...velike sam muke imao i na kraju odustao...sad cekam 3. i 4. ili dokle je vec stiglo...

Aktivan član
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio FreakInC@ge Pogledaj poruku
    Pozz svima! Zelim da prodam acc sa charom po imenu Vegètto lvl70 Bloodelf rogue...shto se tiche opreme mozete ga pregledati na http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Agamaggan&n=Veg%C3%A8tto shto se tiche itema itd. u banci ima nekih stvarchica ne vishe vredne od 200g ukupno...sam char ima neshto malo golda...ali poshto sam platio 126.25e za sam wow i dve kartice ukupno...prodajem acc po min ceni od 300e...dogovor SAMO ali SAMO mailom na bloodelfincage@hotmail.com ... uz to ima i neki shamman medipack http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Agamaggan&n=Medipack njega dobijate gratis xD

josh jedna stvar...uz moj acc i nalazak za novac dobijate i wow i tbc cd-ove (dobro ochuvano) + neke karte shto sam kupio bzvz...tako da chekam nekoga da se javi! THX

PS. DOBIJATE FISKALNI RACHUN I SECURITY QUESTION! takodje ja sam u bg-u i neidem nigde za razmenu (lokacija razmene ''Hotel Moskva kod zelenog venca'')...shto se tiche menjanja maila na acc-u i security question-a garantujem vam da ce sve biti izmedju nas sachuvano i niko sa moje strane nece dobijati informacije koje delimo ako ih budemo delili...vi sami mozete promeniti neke stvari shto se tiche informacija acc-a...

za vishe informacija i dogovora javite mi se na msn-u! chim acc bude prodan ja cu to ovde objaviti..thx
    Voleo bi ti

Učlanjen
    04.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Registrovan Korisnik Pogledaj poruku
    au kako može tako sa 300 evra opušteno da spusti na 150 znači da je roknuo mnogo veću cenu od zaslužene..imam osećaj da je prava cena akaunta 50 evra
    ne nego je poenta u tome shto ne mogu da chekam da mi neko ponudi 300e u srb. shto se tiche cene mogu da je spustim i na 70e poshto mi samo toliko fali sada...pa ako oce neko...

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5782

Citat Original postavio Ivan015 Pogledaj poruku
    cetvrtu ne moze niko da ima jer su do sada emitovane samo epizode 1 i 2 (i te mogu da se nadju na netu) (a snimljeno je svega 8 od 16 epizoda)
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tab503 Pogledaj poruku
    cetvrtu ne moze niko da ima jer su do sada emitovane samo epizode 1 i 2 (i te mogu da se nadju na netu) (a snimljeno je svega 8 od 16 epizoda)
    јел би могао да ми кажеш где могу да се нађу на нету са преводима......Мислим знам ја енглески него овако ми је боље.....

Zainteresovan član denikarabenc (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Limunovo_Drvo, Pogledaj poruku
    btw:

Kupio sam gitaru i pojačalo i procesor za 400e
    sta si uzeo? Koju gitaru, koje pojacalo i koji procesor?

Slične teme

1. The Burning Crusade mountovi
    Autor V.K. u forumu Video igre
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.11.2006., 13:54
  2. World of Warcraft : The Burning Crusade
    Autor dead_man u forumu Multiplayer
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 08.08.2006., 14:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor