Decki da li volite...

  • Začetnik teme Like a virgin
  • Datum pokretanja
Nikad to nisam voleo.Ebem li ga,nekako mi zao...Nekako mi je grehota...Mozda sam ebeni romantik...Morao sam stvarno da volim devojku da bih je razdevicio.A nekim devojkama to nije bilo vazno,mislile su da im je vreme i samo su cekale da ih neko razdevici...
 
nevine :twisted: nikako
treba da se mucis 5 dana da je nagovoris i ako je nagovoris taj sex ne lici na nista!!!
znate kako kazu sex sa nevinom traje 6 sati:
5 sati je nagovaras
kada je nagovoris traje minut
i onda se ostatak vremena izvinjavas!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
...postoji nepisano pravilo koje kaze:ukoliko spavash sa devojkom kojoj si prvi sa kojim je bila intimna,apsolutno mozesh ochekivati da ce se zaljubiti u tebe i da to sigurno nece olako shvatiti ukoliko ces to shvatiti ti...inache,mukotrpan proces,pogotovo ukoliko devojka voli da se necka pa morash da joj bukvalno sve stvari objashnjavash,kad jednostavno nema taj impuls koji ce je voditi u svemu tome...takodje,meni je retko kad uspevalo iz prvog puta/pokushaja da imam odnos sa nevinom devojkom,ali posto sam skapirao vremenom gore navedenu stvar,savetujem tipovima da ne rade to ukoliko nemaju ozbiljnije planove sa tom devojkom,jer je posle mnogo gadna situacija...dakle,lichno ne bih spavao sa nevinom devojkom.
 
Tacno, treba znati to uraditi. Ma zavisi s kim.

zabavljao sam se sa devojcicom tri godine mladjom
(imala je 18 god) bilo je, naravno, onih 5 sati nagovaranja da "to ljudi rade od kad je sveta i veka", da "nismo prvi" ; napeto mora se reci, ali sex nikad jaci. Totalno opusteno cak sam se i pitao da li je uopste bila intacta.(bila je :D)

dok mi se na drugoj strani zalila prijateljica, takodje virgo intacta, da ima 19 i da joj je vec vreme. da joj je to poceo predstavljati problem.Elem ja se dam u resavanje njenog problema; u mojoj gajbi opusteno, reklo bi se, ali sex je bio.....hmmmmmm doobar :?

Tako da za skidanje nevinosto mislim da mora biti emocije. Zato, braco, dalje ruke od toga.Evo i ja bezim od tad....Mozda je to my weakness ali meni se vise svidja kad devojka zna sta hoce
 
ONE KOJE NISU NEVINE SU BOLJE U SEXU JER SU ISKUSNIJE,A I NAMA JE PUNO LAKSE SA NJIMA>NE GRIZE NAS SAVEST AKO TO RADIMO,A NE PLANIRAMO DA SE VEZUJEMO NA DUGE STAZE,NEMA CIMANJA,NAGOVARANJA,PREGOVARANJA,OPUSTENIJE SU I ONE A I MI SA NJIMA I OBE STRNE VISE UZIVAJU 8)
 

Back
Top