26.02.2004 godine

oxi

Ističe se
Poruka
2.580
Аааааааааааааааааааааааааааааааааа
Да ти ***** све...
Ову допола проспавану ноћ
Ово јутро, и дан што тече...
***** живот и све у њему!
И ко га измисли и све то...
***** ти и смисао његов.
Циљеве и задатке, препреке и искушења,
Радости и туге, ситне сладости и грубости...
***** ти и оне што кажу...не јеби ме.
Оне што би да се јебу а да им не уђе.
И оне што хоће па неће.
Оне што се јебу и само им ****** у глави.
И оне што не воле да се јебу.
***** ти ******.
И дркање.
***** ти све!

***** ти овај посао, што га радим
А не знам ни зашто...***** и онога што ми то срање ували!
Као мораш,
Да зарадиш,
Да имаш,
Да једеш,
Обучеш.
Да имаш,
Да *****.
И онда одјебеш у пензију.
И то је ок а?
Радиш аааааааааааааа, шта бре радиш и зашто?
Еј бре!
***** ти ...
Шефове и директоре,
Што су школе обилазили док сам ја кафане.
А глупи су.
Ма можда и не...али отупели дефинитивно!
И колеге,
А посебно колегинице,
Неуредне,
Ружне,
Аљкаве,
Које сваки Божији дан гледам.
Што прљавим рукама балаве по буреку са месом и онда по цео дан цокћу због лука међу кварним зубима...
Ух!
И ти њихови јефтини парфеми,
Које стављају на смрдљиве пазухе,
Пре него што оду да се нађу са неким јебачем.
Мааааа,
***** ти и те јебаче.
И ***** ти оне што су удате,
И неудате.
Оне невеселе.
И веселе.
Оне удате,
Што им се живот претворио у мртву трку,
За нечим,
Што као мораш.
Њих су их маме училе,
Да тако ваља и тако мора.
Да их ***** баш!
И оне неудате.
Које стале су на стартну позицију за удавање.
Па као неће.
А оно само то хоће.
И оне клинке...
Ни нос не умеју да обришу а у кревету пуше курчеве боље него Ћићолина, Мадона... или шта ти ја знам!
Е ту Ћићолину ...
Оно, баш би јебо :)
А има једна што је не *****.
И то ми жао.
Као волим је...
И ко је бре ****!

И ***** ти оно што знам.
И што не знам.
А ништа не знам!

***** ти нервозне возаче београдских аутобуса,
И путнике у њима.
Све крмељиве идиоте што изјутра журе на посао.
***** ти ...
Ено ***** ти баш овај смрдљив Београд.
И све у њему,
Без изузетака.
Ето,
Нека ти ***** и прљаве улице,
Изроване од неуспелих инвестиција...
И бесправне стамбене јединице,
Трафике,
Локале,
Кафиће и пословне просторе...
Ух што сам љут!
И све оне што као руше и изнова то исто граде.
И фенси биоскопе.
***** ти лепа позоришта.
Дискотеке изграђене од продавања екстазија... марихуане... и ...све те дроге!
Продавце,
Продавачице,
Трафиканткиње,
Просјаке, што баш знају где да стану....
И глумце и глумице.
Наравно, оне лепше
Песнике и алкохоличаре, новинаре и економисте, докторе и пекаре...инжењере...
Све паметне и глупе...
Као хтели су нешто...
Као нашли се,
Па то раде.
И гле,
Срећни су!
Они бре,
Нису срећни.
Лажу се!
Јер једино им то успева


***** ти лаж
Превару
Прељубу
Похлепу
Похоту
Страх
Разврат и блуд
***** ти страх!

Све грехе и људске глупости...
Ситне слабости и то, као немоћни смо!

И ***** ти што морам...
А нећу!
И што хоћу,
А не могу!

***** ти што некад не могу.
А желим!
И што желим а не умем.

***** ти што ово пишем.
И за кога и зашто.
***** све овакве тренутке
А има их!

И даааааааај испричај ми неки виц!

Ма ***** ти све!

26.02.2004 године
 
Svaka cast, smucilo mi se sve, i sto muvam istu ribu 1000 godina, i sto se budim jutro za je*enu skolu da me tamo je*u profesori, i sto se vracam kuci sav izje*an, sve mi se smucilo majke mi. Ceo zivot samo te neko je*e i mucis se i radis kao konj, i sve to samo da te ne bi je*ali na kraju, a onda vidis da te ipak neko je*e: zena i deca, unapred znam sta me ceka. To je neizbezno. I imam druge ribe, i lepse i bolje i vole me, ali nju ne mogu da izbacim iz glave, smucilo mi se, kazem opet. Njoj sam najbolji drug, MA KOJI JE TO KU*AC BRE? Najbolji drug joj uvek bio tu kad god joj zatrebao, ni jednu jedinu sansu nisam dobio. A sa kim je sve bila, sa najvecim debilima i probisvetima, sa najobicnijim pandurom, prasinarom(to su oni sto peske idu, ni do patrole nisu dogurali), a tek joj 19. Pita me: Ajd da mi ucinis ovo, ono. Ajde, vazi, sto da necu samo da mi budes blizu, iako mislis da me iskoriscavas ja sam taj koji tebe koristi: Ucinim ti, sednes pored mene, dovoljno sam naplatio, blizu si. Samo da mogu da se vratim godinu dana unazad kad sam je prvi put tako pogledao i da joj jos tad kazem: MARS U PI*KU MATERINU DROLJO JEDNA? Ni to mi ne bi pomoglo. Druge sam imao/cu imati ali samo na nju misliti. Kad se zavrsi ovo poslednje polugodiste u mom zivotu i skolu pocnem da brojim semestrima, necu je vise vidjati, a ako je vidim moze da mi trazi sa mosta da skocim znam da bih to uradio koliki sam debil. Nek' ide sve u ku*ac krasni kad ne mogu da je zagrlim kad pozelim. Idi bre oxi i ti u ku*ac sto si ono napisao jel znas, samo da nestane iz moje glave, to je sve sto trazim
 
A ti drugi sa kojima je bila/jeste, po pola godine je izvode u isti kafic, svakog petka slusam:"Veceras izlazim sa njim u kafic?"
"Koji?"
"Pa znas, standardno?"
Izvedi ti njega negde kad taj debil ne zna tebe da izvede Mrzim je
 
Luc:
Svaka cast, smucilo mi se sve, i sto muvam istu ribu 1000 godina, i sto se budim jutro za je*enu skolu da me tamo je*u profesori, i sto se vracam kuci sav izje*an, sve mi se smucilo majke mi. Ceo zivot samo te neko je*e i mucis se i radis kao konj, i sve to samo da te ne bi je*ali na kraju, a onda vidis da te ipak neko je*e: zena i deca, unapred znam sta me ceka. To je neizbezno. I imam druge ribe, i lepse i bolje i vole me, ali nju ne mogu da izbacim iz glave, smucilo mi se, kazem opet. Njoj sam najbolji drug, MA KOJI JE TO KU*AC BRE? Najbolji drug joj uvek bio tu kad god joj zatrebao, ni jednu jedinu sansu nisam dobio. A sa kim je sve bila, sa najvecim debilima i probisvetima, sa najobicnijim pandurom, prasinarom(to su oni sto peske idu, ni do patrole nisu dogurali), a tek joj 19. Pita me: Ajd da mi ucinis ovo, ono. Ajde, vazi, sto da necu samo da mi budes blizu, iako mislis da me iskoriscavas ja sam taj koji tebe koristi: Ucinim ti, sednes pored mene, dovoljno sam naplatio, blizu si. Samo da mogu da se vratim godinu dana unazad kad sam je prvi put tako pogledao i da joj jos tad kazem: MARS U PI*KU MATERINU DROLJO JEDNA? Ni to mi ne bi pomoglo. Druge sam imao/cu imati ali samo na nju misliti. Kad se zavrsi ovo poslednje polugodiste u mom zivotu i skolu pocnem da brojim semestrima, necu je vise vidjati, a ako je vidim moze da mi trazi sa mosta da skocim znam da bih to uradio koliki sam debil. Nek' ide sve u ku*ac krasni kad ne mogu da je zagrlim kad pozelim. Idi bre oxi i ti u ku*ac sto si ono napisao jel znas, samo da nestane iz moje glave, to je sve sto trazim

u eboteeeeeeeeeeeeeeee :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Luc:
A ti drugi sa kojima je bila/jeste, po pola godine je izvode u isti kafic, svakog petka slusam:"Veceras izlazim sa njim u kafic?"
"Koji?"
"Pa znas, standardno?"
Izvedi ti njega negde kad taj debil ne zna tebe da izvede Mrzim je
Citam ovo kao da gledam sebe- ne mogu da verujem!
Ti si jos mlad(pomenuo si da ides u skolu), oteraj je u P.M.! Bice strasno ako budes dospeo u moje godine i jos budes "drugar" sa njom(a svi ostali debili se redjaju..)
...isto sam i ja doziveo...kad je stisnes a ona kaze:"pa mi smo drugari.."
oteraj je dok nisi skroz prs`o! :twisted:
 
vodolija77:
Luc:
A ti drugi sa kojima je bila/jeste, po pola godine je izvode u isti kafic, svakog petka slusam:"Veceras izlazim sa njim u kafic?"
"Koji?"
"Pa znas, standardno?"
Izvedi ti njega negde kad taj debil ne zna tebe da izvede Mrzim je
Citam ovo kao da gledam sebe- ne mogu da verujem!
Ti si jos mlad(pomenuo si da ides u skolu), oteraj je u P.M.! Bice strasno ako budes dospeo u moje godine i jos budes "drugar" sa njom(a svi ostali debili se redjaju..)
...isto sam i ja doziveo...kad je stisnes a ona kaze:"pa mi smo drugari.."
oteraj je dok nisi skroz prs`o! :twisted:
Ni predstavu nemas koliko sam puta to sebi rekao ali i sam znas koliko je to nemoguce. Stvarno ne zelim nikakvu pomoc, samo skidam planinu(ne kamen) sa srca.
 
...i ova moja se vukla sa pandurima(ali sa saobracajcima).Non stop su me legitimisali, zamalo bez dozvole da ostanem(vozikao sam je svuda-jer sam bio DOBAR DRUG)!
Srecom sam se otresao nje, ona je nakon par godina postala mama(ima vanbracno dete sa ko zna s kim).
Ja sam se ohladio, naisle su neke druge cure-izlecio sam se! 8)
 
Jos dva-tri meseca i svako na svoju stranu, dabogda je nikad vise ne video niti na nju pomislio. Znam je 12 godina, eeeeej, 12, od sedme godine, od osnovne skole a ne bi mi bilo zao da je nikad vise ne sretnem.
 
oxi:
Аааааааааааааааааааааааааааааааааа
Да ти *¼ све...
Ову допола проспавану ноћ
Ово јутро, и дан што тече...
***** живот и све у њему!
И ко га измисли и све то...
***** ти и смисао његов.
Циљеве и задатке, препреке и искушења,
Радости и туге, ситне сладости и грубости...
***** ти и оне што кажу...не јеби ме.
Оне што би да се јебу а да им не уђе.
И оне што хоће па неће.
Оне што се јебу и само им *ње у глави.
И оне што не воле да се јебу.
***** ти *ње.
И дркање.
***** ти све!

***** ти овај посао, што га радим
А не знам ни зашто...*¼ и онога што ми то *е ували!
Као мораш,
Да зарадиш,
Да имаш,
Да једеш,
Обучеш.
Да имаш,
Да *ˆ.
И онда од*ˆ у пензију.
И то је ок а?
Радиш аааааааааааааа, шта бре радиш и зашто?
Еј бре!
***** ти ...
Шефове и директоре,
Што су школе обилазили док сам ја кафане.
А глупи су.
Ма можда и не...али отупели дефинитивно!
И колеге,
А посебно колегинице,
Неуредне,
Ружне,
Аљкаве,
Које сваки Божији дан гледам.
Што прљавим рукама балаве по буреку са месом и онда по цео дан цокћу због лука међу кварним зубима...
Ух!
И ти њихови јефтини парфеми,
Које стављају на смрдљиве пазухе,
Пре него што оду да се нађу са неким *чем.
Мааааа,
***** ти и те *че.
И *¼ ти оне што су удате,
И неудате.
Оне невеселе.
И веселе.
Оне удате,
Што им се живот претворио у мртву трку,
За нечим,
Што као мораш.
Њих су их маме училе,
Да тако ваља и тако мора.
Да их *¼ баш!
И оне неудате.
Које стале су на стартну позицију за удавање.
Па као неће.
А оно само то хоће.
И оне клинке...
Ни нос не умеју да обришу а у кревету пуше курчеве боље него Ћићолина, Мадона... или шта ти ја знам!
Е ту Ћићолину ...
Оно, баш би јебо :)
А има једна што је не *¼.
И то ми жао.
Као волим је...
И ко је бре *!

И *¼ ти оно што знам.
И што не знам.
А ништа не знам!

***** ти нервозне возаче београдских аутобуса,
И путнике у њима.
Све крмељиве идиоте што изјутра журе на посао.
***** ти ...
Ено *¼ ти баш овај смрдљив Београд.
И све у њему,
Без изузетака.
Ето,
Нека ти *¼ и прљаве улице,
Изроване од неуспелих инвестиција...
И бесправне стамбене јединице,
Трафике,
Локале,
Кафиће и пословне просторе...
Ух што сам љут!
И све оне што као руше и изнова то исто граде.
И фенси биоскопе.
***** ти лепа позоришта.
Дискотеке изграђене од продавања екстазија... марихуане... и ...све те дроге!
Продавце,
Продавачице,
Трафиканткиње,
Просјаке, што баш знају где да стану....
И глумце и глумице.
Наравно, оне лепше
Песнике и алкохоличаре, новинаре и економисте, докторе и пекаре...инжењере...
Све паметне и глупе...
Као хтели су нешто...
Као нашли се,
Па то раде.
И гле,
Срећни су!
Они бре,
Нису срећни.
Лажу се!
Јер једино им то успева


***** ти лаж
Превару
Прељубу
Похлепу
Похоту
Страх
Разврат и блуд
***** ти страх!

Све грехе и људске глупости...
Ситне слабости и то, као немоћни смо!

И *¼ ти што морам...
А нећу!
И што хоћу,
А не могу!

***** ти што некад не могу.
А желим!
И што желим а не умем.

***** ти што ово пишем.
И за кога и зашто.
***** све овакве тренутке
А има их!

И даааааааај испричај ми неки виц!

Ма *¼ ти све!

26.02.2004 године


Jel' smo mi to dobili inspiraciju posle gledanja filma "25. sat"?
 
Luc:
Svaka cast, smucilo mi se sve, i sto muvam istu ribu 1000 godina, i sto se budim jutro za je*enu skolu da me tamo je*u profesori, i sto se vracam kuci sav izje*an, sve mi se smucilo majke mi. Ceo zivot samo te neko je*e i mucis se i radis kao konj, i sve to samo da te ne bi je*ali na kraju, a onda vidis da te ipak neko je*e: zena i deca, unapred znam sta me ceka. To je neizbezno. I imam druge ribe, i lepse i bolje i vole me, ali nju ne mogu da izbacim iz glave, smucilo mi se, kazem opet. Njoj sam najbolji drug, MA KOJI JE TO KU*AC BRE? Najbolji drug joj uvek bio tu kad god joj zatrebao, ni jednu jedinu sansu nisam dobio. A sa kim je sve bila, sa najvecim debilima i probisvetima, sa najobicnijim pandurom, prasinarom(to su oni sto peske idu, ni do patrole nisu dogurali), a tek joj 19. Pita me: Ajd da mi ucinis ovo, ono. Ajde, vazi, sto da necu samo da mi budes blizu, iako mislis da me iskoriscavas ja sam taj koji tebe koristi: Ucinim ti, sednes pored mene, dovoljno sam naplatio, blizu si. Samo da mogu da se vratim godinu dana unazad kad sam je prvi put tako pogledao i da joj jos tad kazem: MARS U PI*KU MATERINU DROLJO JEDNA? Ni to mi ne bi pomoglo. Druge sam imao/cu imati ali samo na nju misliti. Kad se zavrsi ovo poslednje polugodiste u mom zivotu i skolu pocnem da brojim semestrima, necu je vise vidjati, a ako je vidim moze da mi trazi sa mosta da skocim znam da bih to uradio koliki sam debil. Nek' ide sve u ku*ac krasni kad ne mogu da je zagrlim kad pozelim. Idi bre oxi i ti u ku*ac sto si ono napisao jel znas, samo da nestane iz moje glave, to je sve sto trazim

Prijatelju,tako nesto sto se tebi desava moze samo zansko da uradi!Jesmo bre mi zenske glupe kao tocila,plitke kao plekani tanjir(sto bi rekao Djole)...Sigurna sam da kad budes prestao da joj budes "tu" za sve i kad je svi ti njeni debili,probisveti,panduri budu zajebali,onda ce ona poceti tebe da juri!!!To ti obecavam!
Jesam zensko i svesna sam nasih nedostataka i sve priznajem... :?
 
Ebo te oxi...kakaF hit! Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!Ebo te oxi...kakaF hit!

SFaka chast, sFaka chast! :wink
 
yebite se bre svi
svi se yebite bre
bre svi se yebite
se yebite svi bre
svi se bre yebite
yebite se svi bre
se bre svi yebite
yebite bre se svi
se bre yebite svi
bre yebite se svi
svi bre se yebite
se yebite bre svi
bre svi yebite se
svi bre yebite se

uh, nek se svako yebe kako mu se svidja
 

Back
Top