Sa koliko godina...

Koliko god godina imale ako su cerke prijatelja ne treba ih gledati kao zene. Jedino slucaj fatalne ljubavi, jedne u 100 g opravdava i to ako su bar punoletne. Bolje gledati prijateljevu zenu u slucaju da si tako napaljen prijatelj pa reagujes na svaku *icku bez ustezanja...
 
Jednom mi je jedan mudri čovek rekao: Sa četrdeset će ti se sve razjasniti...Čekam da vidim...

magic number...de la soul....jeeee...

. ma ja mislim da sa godinama prestanu da nam boodu važne stvari koje su bile kad smo bili mlađi...........pa se to desi negde u 40-toj...malo osoostanemo....al to ne znači da smo zreli....

paćino...ne znam odgovor na pitanje....kad su deca...devojčice su stvarno nekako pametnije.....problem je samo što te pametne počnu da prave glooposti kad porastu.....sa na primer 20već popooste...od 30-40 bi trebalo da je neki full...šo bi rekla koočka....za žene....mada nisam sigooran...ša kaže po tom pitanju mens helt i maxim?.......
 
Fizicki, zensko telo dostize svoj vrhunac oko 15. godine, a kod onih koje su late bloomers, oko 17. To ne znaci da brze sazrevaju nego muskarci nego samo da kod njih jednostavno ima manje toga da se razvije.
Psihicki, tu postoje velike individualne razlike kao i kod muskaraca. Mada, rekao bih da nijedna ne moze biti zrela pre 21.
 
Ne bre, imaju daleko manje skeleta i misica. Muskom telu treba duze da se izgradi. Prosecna zena sa 50 kila je savrseno razvijena. Prosecan muskarac sa 50 kila ne moze ni da sluzi vojsku.
pa sad...moze 80kg i jedno i drugo vrlo lako da "razvije"
salu na stranu pitanje je nekako neodredjeno
mozda bi starac foco od 100inu leta mogao da odgovori jer meni se svake godine cini da sam najpametnija(a da sam prosle kad sam isto to mislila bila naivna i nezrela :lol: )
i zatim zrela za sta?za samostalnost?za sex?za decu?da bude predsednik?
ne mogu da odgovaram napamet jer svako moze da me poklopi,ja mislila na jedno a on mi pokaze na drugom primeru da nisam u pravu
 

Back
Top