Istina o zadnjem Balkanskom Ratu!?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.009
Čekaj, nije OPET o tome ko, koga i zašto!
Ovaj put me zanima rang lista zatucanosti pojedinih naroda i narodnosti po pitanju apsolviranja i usvajanja ZAJEDNIČKE istine o ovom zadnjem ratu na Balkanu.
Znači, koji će najteže, a koji najlakše pristati na to!? Hvala.
 
Naravno, pa ni oko njega mnogi Srbi, Hrvati te 'Bošnjaci' nemaju zajednički stav, bez obzira što je bio u Srbiji!:D
Mislim na sve od 1990-e na dalje!
Možemo ih podeliti na poglavlja, ili na 'ofanzive', da se lakše snalazimo!

ма не може то тако, чињеница је да су сви догађаји у прошлости повезани директно или индиректно (јел може неко да ми каже неко неки рат који и данас нема утицаја на свет? ма ако нађате и једну битку свака вам част.....значи морали бисмо да кренемо од освита цивилизације да би то било стварно објективно
 
ма не може то тако, чињеница је да су сви догађаји у прошлости повезани директно или индиректно (јел може неко да ми каже неко неки рат који и данас нема утицаја на свет? ма ако нађате и једну битку свака вам част.....значи морали бисмо да кренемо од освита цивилизације да би то било стварно објективно
Šta ne može!
Drastičan primer: Znaš kako su Nemci bili oduševljeni Hitlerom, a na kraju su se ipak pomirili sa prihvatljivom istinom za OBE strane!
U našem slučaju, prihvatanje zajedničke istine bi značilo da je svaki drugačiji stav zabranjen i kažnjiv na svim stranama!
Sloboda mišljenja i govora: *****ža, odi u Nemačku i javno hvali Hitlera:D
 
kakva plemena ti spominjes?

Nece EU da odredi, ili mozda hoce, ali koliko smo blizu EU pokazuje i suocavanje sa prosloscu izmedju ostalog.


OGLAS:

"psihijatar ce vam pomoci da se suocite sa SOBOM.... predsobljem i kupatilom" :-)

ti stvarno verujes da je to izvokano "suocavanje sa prosloscu" uslov za ulazak u EU?

i sa cim mi to treba da se suocimo? i gde su susedi u svemu tome?
 
Čekaj, nije OPET o tome ko, koga i zašto!
Ovaj put me zanima rang lista zatucanosti pojedinih naroda i narodnosti po pitanju apsolviranja i usvajanja ZAJEDNIČKE istine o ovom zadnjem ratu na Balkanu.
Znači, koji će najteže, a koji najlakše pristati na to!? Hvala.

Srbe van Srbije su vodili psihijatri. Srbe u Srbije je vodio njihov pacijent.
Hrvate je vodio JNA general-povjesničar kojemu je uniforma stajala ka krivom ***** šuškavac.
Bošnjake je vodio nekad čistokrvni Srbin koji je od svih boja izabrao baš zelenu.

Jel dosta......
 
Btw. Čini mi se da u nekim novokomponovanim državama postoje određene strukture kojima paše da se lagano održava međunacionalna netrpeljivost, tako se raja zabavlja tim glupostima dok oni na miru i dalje krčme države i uživaju na lovorikama svoga 'rada'
Dobra stara: Zavadi pa Vladaj!?:D
 
A ko je to igde rekao? Stvarno. Bili bi blizi EU. Pored tog uslova postoje mnogi drugi. Ali je ovaj jedan od bitnijih.
Ma jok, trebali bi da se polijemo kofom g..ana i da se izbičujemo po leđima, i minimum jedno sto puta ponovimo mantru "Srbija je kriva za sve", i onda ćemo onako usrani da doživimo katarzu i ujedno postanemo pravi evropljani. Izgleda da su neki počeli sa tim receptom, zato su naši ervropejci tako s*****ni, da ne kažem us..ni.
 

Back
Top