Bačena bomba na Merkator

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peaceful

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
331
Beograd -- Jutros oko pet sati bačena je eksplozivna naprava na parking zonu tržnog centra Merkator u Novom Beogradu.

Izlog prodavnice u prizemlju razbijen je eksplozijom. Na licu mesta nalazi se policija, koja vrši uviđaj. Ljudskih žrtava nije bilo, a pričinjena je manja materijalna šteta, rekla je za B92 menadžer za odnose s javnošću Merkatora Sanja Šegrt. Inače, Merkator će danas normalno raditi. Više detalja o tom događaju biće poznato pošto policija završi uviđaj.
 
Dinkic ima slovenacki pasoc.
Samo da znate , a trajna destinacija im je Wienneuhausen, predgradje Beca.
Pasos je dobio po ženi koja je slovenka. Inače oni kao državljani EU od 2007 imaju pravo da žive ali ne i da rade u Becu. Za sada po evropskim zakonima može da radi u Ljubljani, Londonu i Dublinu dok u ostalim državama to im nije omogućeno.
 
Kostunistan polako postaje Avganistan , treba ocekivati copore bezubih i odrpanih talibana iz Obraza, Dveri, Nasi ,Njini, NS i ostalih drazesnih organizacija da krenu da divljaju po ulicama, razbijaju nepodobne radnje , bacaju molotovljeve koktele , dozivljavaju zajednicke orgazme nad paljenjem zastava , mogli bi i ajatolaha nekog da proglasimo recimo Rista ili Voju koji ce da nas vode u svetliju buducnost.
 
ovo je prava stvar
masovna pljačka i palež je ono što nam treba
tako spašavamo "kolevku" i pokazujemo svima da sa nama nema zajebancije
Do jaja , trebalo bi samo da nas a vreme obaveste kad krecemo u akciju jer sam ja vec nameracio dve, tri radnje tu na Bulevaru kod mene. Napravio sam spisak potrebnih stvari pa da se na vreme pripremim ,da kazem komsiji da donese onu malu prikolicu sa vikendice da mogu odmah da tovarim robu i dam svoj doprinos borbi za svetu srpsku zemlju .
 
Вероватно се ради о "кашикари", најлакше је било даје неко извозила баци ка вратима "Меркатора", то је и вероватно случај.
Из овог можемо закључити:

1. Експлозивна направа мале снаге, највероватниеј ј е"кашикара", доступна скоро свуда, што наводи на закључак да је починилац локално лице, а не професионални терориста, може бити чак ваш комшија
2. Експлозија пред вратима говори о неискуству починиоца, без намере да уништи објекат већ "да баци бомбу на Меркатор", а то има минимално дејство
3. Почињено је у 5 ујутру када је починилац знао да неће бити никог у супермаркету, и тиме је желео да избегне цивилне жртве.
 
ПОЧЕЛИ НАПАДИ НА ЗАПАДНИ КАПИТАЛ!
SvetlostVostoka (Nasrtanje na vetrenjace) - 8. februar 2008. u 04.40

„Bačena bomba na Merkator

8. februar 2008. | 10:10 | Izvor: B92

Beograd -- Jutros oko pet sati bačena je eksplozivna naprava na parking zonu tržnog centra Merkator u Novom Beogradu.

Izlog prodavnice u prizemlju razbijen je eksplozijom. Na licu mesta nalazi se policija, koja vrši uviđaj. Ljudskih žrtava nije bilo, a pričinjena je manja materijalna šteta, rekla je za B92 menadžer za odnose s javnošću Merkatora Sanja Šegrt. Inače, Merkator će danas normalno raditi. Više detalja o tom događaju biće poznato pošto policija završi uviđaj.”

Као што сам рекао јуче, држава која ради на признавању зависног шиптарског Косова, не може да рачуна да ће да зарађује у Србији.

Западни капитал из земаља које раде на подржавању зависног шиптарског Косова мора да буде истеран из Србије.

Нико не сме да буде повређен, али власници западног капитала прво треба да буду упозорени да повуку свој капитал, а ако неће, онда тај капитал треба уништити.

НАПРЕД У СЛОБОДУ СРБИЈО!
 
ПОЧЕЛИ НАПАДИ НА ЗАПАДНИ КАПИТАЛ!
SvetlostVostoka (Nasrtanje na vetrenjace) - 8. februar 2008. u 04.40

„Bačena bomba na Merkator

8. februar 2008. | 10:10 | Izvor: B92

Beograd -- Jutros oko pet sati bačena je eksplozivna naprava na parking zonu tržnog centra Merkator u Novom Beogradu.

Izlog prodavnice u prizemlju razbijen je eksplozijom. Na licu mesta nalazi se policija, koja vrši uviđaj. Ljudskih žrtava nije bilo, a pričinjena je manja materijalna šteta, rekla je za B92 menadžer za odnose s javnošću Merkatora Sanja Šegrt. Inače, Merkator će danas normalno raditi. Više detalja o tom događaju biće poznato pošto policija završi uviđaj.”

Као што сам рекао јуче, држава која ради на признавању зависног шиптарског Косова, не може да рачуна да ће да зарађује у Србији.

Западни капитал из земаља које раде на подржавању зависног шиптарског Косова мора да буде истеран из Србије.

Нико не сме да буде повређен, али власници западног капитала прво треба да буду упозорени да повуку свој капитал, а ако неће, онда тај капитал треба уништити.

НАПРЕД У СЛОБОДУ СРБИЈО!


"Vojnici, junaci neprijateljski trgovinski lanac....." :lol: :lol: :lol:
 
Do jaja , trebalo bi samo da nas a vreme obaveste kad krecemo u akciju jer sam ja vec nameracio dve, tri radnje tu na Bulevaru kod mene. Napravio sam spisak potrebnih stvari pa da se na vreme pripremim ,da kazem komsiji da donese onu malu prikolicu sa vikendice da mogu odmah da tovarim robu i dam svoj doprinos borbi za svetu srpsku zemlju .

sad je važno što pre naći dobre lokacije na pijacama i buvljacima,
vezu u Istambulu i da obrćemo pare
tako se brani kolevka
 
Нико не сме да буде повређен, али власници западног капитала прво треба да буду упозорени да повуку свој капитал, а ако неће, онда тај капитал треба уништити.

НАПРЕД У СЛОБОДУ СРБИЈО!

a onda će toma zaposliti 500 ljudi koji rade u merkatoru kod miškovića.
jadni li ste
icon8.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top