Prerana zenska "ejakulacija"

enrico

Zainteresovan član
Poruka
175
Zasto se niko ne bavi problemom preranog zenskog orgazma!? Evo, i ona se buni jer vam pominjem ovo! Na pocetku se ona ponekad jako uzbudi i brzo svrshi, mozda ubrzo i jos jednom, a ja posle rendaj li rendaj dok se ona pomalo i muci... Ja se ne bunim, ali moram da mislim i na nju!!!
 
To se, verujem, svima desilo bar jednom. Nekad je navala osecanja tolika da brze svrsimo od muskarca. Ipak, zenama "rendanje" moze da bude veoma neugodno i bolno, jer nisu vise toliko vlazne...
Zato postoje alternativni nacini da ona tebe dovede do orgazma u tim slucajevima. I onda oboje zadovoljni.
 
Princeza:
To se, verujem, svima desilo bar jednom. Nekad je navala osecanja tolika da brze svrsimo od muskarca. Ipak, zenama "rendanje" moze da bude veoma neugodno i bolno, jer nisu vise toliko vlazne...
Zato postoje alternativni nacini da ona tebe dovede do orgazma u tim slucajevima. I onda oboje zadovoljni.

Upravo tako! Malo mastovitosti, molim vas!!!Ne moras da "rendas" stalno.
 
ja drugu muku mucim: ona po pravilu brze zavrsi svoj posao od mene i - nece vise nista. njoj je dovoljno to jedanput, a meni ne. onda moram da budem mastovit ko sobarica sa titanika da joj nekim pricama ponovo podignem borbeni moral, ali ni to ne ide bas uvek.
zenski libido je u principu nekoliko puta veci od muskog (ili cak i nekoliko desetina puta), ali ovde to nije slucaj. sta bi gospodjica princeza rekla, u cemu je ovde problem?
 
daroviti:
ja drugu muku mucim: ona po pravilu brze zavrsi svoj posao od mene i - nece vise nista. njoj je dovoljno to jedanput, a meni ne. onda moram da budem mastovit ko sobarica sa titanika da joj nekim pricama ponovo podignem borbeni moral, ali ni to ne ide bas uvek.
zenski libido je u principu nekoliko puta veci od muskog (ili cak i nekoliko desetina puta), ali ovde to nije slucaj. sta bi gospodjica princeza rekla, u cemu je ovde problem?
pa pazi sex tj vođenje ljubavi (čitaj kako ti je milije) je u osnovi davanje i uzimanje... kad več niste sinhroni neko mora da se žrtvuje... sad tvoja žrtva bi ustvari bila velika u odnosu na njenu... ako se žrtvuješ ti oduzmeš sebi orgazam... a njoj... pa ako več nemože da 'istrpi' guranje... može ti pomoči na drugi način (oralno, masturbacija...)... mislim zvuči egoistično bar kako je ti tu opisujueš... možda je direktno ali baš me zanima dali si joj ikad to rekao tj u nekom razgovoru naveo da ti to smeta?

poz
 
blondi:
daroviti:
ja drugu muku mucim: ona po pravilu brze zavrsi svoj posao od mene i - nece vise nista. njoj je dovoljno to jedanput, a meni ne. onda moram da budem mastovit ko sobarica sa titanika da joj nekim pricama ponovo podignem borbeni moral, ali ni to ne ide bas uvek.
zenski libido je u principu nekoliko puta veci od muskog (ili cak i nekoliko desetina puta), ali ovde to nije slucaj. sta bi gospodjica princeza rekla, u cemu je ovde problem?
pa pazi sex tj vođenje ljubavi (čitaj kako ti je milije) je u osnovi davanje i uzimanje... kad več niste sinhroni neko mora da se žrtvuje... sad tvoja žrtva bi ustvari bila velika u odnosu na njenu... ako se žrtvuješ ti oduzmeš sebi orgazam... a njoj... pa ako več nemože da 'istrpi' guranje... može ti pomoči na drugi način (oralno, masturbacija...)... mislim zvuči egoistično bar kako je ti tu opisujueš... možda je direktno ali baš me zanima dali si joj ikad to rekao tj u nekom razgovoru naveo da ti to smeta?

poz
-ma pricaju oni o tome,i onda kada krenu na popravni ona napaljena od razgovora opet "to" uradi-dzukela :evil: gadno popaljiva zena...ostaje ti jedino da se samodovoljavash do pred ejakulaciju i onda pozovesh svoju popaljivu zenicu....mislim ako hocesh da budete sinhroni pusti jednu "pesmu" ranije..jeeeeee
 
goodday:
-ma pricaju oni o tome,i onda kada krenu na popravni ona napaljena od razgovora opet "to" uradi-dzukela :evil: gadno popaljiva zena...ostaje ti jedino da se samodovoljavash do pred ejakulaciju i onda pozovesh svoju popaljivu zenicu....mislim ako hocesh da budete sinhroni pusti jednu "pesmu" ranije..jeeeeee
pa pazi... stvar zapravo uopšte nije "ne-realna"... taj problem se pojavlja u mnogim vezama retko koji par je sinhroniziran u potpunosti... mada mislim da je češči slučaj da muškarac svrši pre žene... znam mnoge žene koje komentarišu: svršio, legao i zaspao... tužno... jeste da neki mogu više puta pa na taj način nadoknade 'gubitak' a šta ako je kao u gornjem slučaju? koliko njih razmišlja o 'davanju' koliko ih ima osečaj zadovoljenog ne kad zadovolje sebe več partnera?...
 
daroviti:
ja drugu muku mucim: ona po pravilu brze zavrsi svoj posao od mene i - nece vise nista. njoj je dovoljno to jedanput, a meni ne. onda moram da budem mastovit ko sobarica sa titanika da joj nekim pricama ponovo podignem borbeni moral, ali ni to ne ide bas uvek.
zenski libido je u principu nekoliko puta veci od muskog (ili cak i nekoliko desetina puta), ali ovde to nije slucaj. sta bi gospodjica princeza rekla, u cemu je ovde problem?

Zeni je teze da se uzbudi od muskarca (mozda ne svakoj zeni 8) ). Vi se uzbudite sok gledate slike, filmove, citate, nekad je dovoljano saputanje preko telefona ili sexi sms, ili ono vase jutarnje uzbudjenje i tako. Kod zena nije tako lako, al ne mora da znaci, nije pravilo 8) . U vecini slucajeva reaguju tek na poljupce, dodire...
Ne moze svako vise puta za redom. Ja sam tu situaciju imala sa jednim bivsim. On nije mogao posle prvog puta ... satima... Sa drugima ja nisam mogla drugi put odmah, tek posle sat-dva. Onda sam naletela na nekog sa kim sam to uradila 6 puta od 20h do 04 ujutru. I svaki put smo oboje bili veoma spremni! Sada sam nasla zlatnu sredinu. Po jednom ujutru, popodne i uvece... Cila, odmorna i puna snage! :wink: Ali nazalost samo vikendom. :?
I nemoj da zaboravis da u toku sexa zena moze da ima nekoliko orgazama... a vi samo jedan. Treba nam vise vremena da se odmorimo. Jos pogotovo ako je sex dugo trajao.
 
mislim zvuči egoistično bar kako je ti tu opisujueš... možda je direktno ali baš me zanima dali si joj ikad to rekao tj u nekom razgovoru naveo da ti to smeta?

poz[/quote]


Naravno da smo razgovarali. Ona kaze da jednostavno nema vise snage. A naravno da ima i egoizma u prici. Pa sad, uzmi ili ostavi. Zrtvujes se jednom, dva, tri puta, a onda kazes e sad je bilo dosta. Ima voca i na drugom drvecu. I obicno to upali.
 
Ovo jeste sebicno. Ako tako razmisljas znaci da ne volis devojku sa kojom si da si bitan samo ti. Najbolje je da je ostavis. Za njeno dobro. A ti nadji neku koja ce moci da te isprati.
A volela bih da naletis na neku koja ce te tolilko izmoriti i posle par minuta hteti jos, a ti ces onda reci "E ja nemam snage, ne mogu..." I onda neka ona tebe ostavi. A prvo da nam se pozali na forumu.
U sexu su bitni dvoje a ne jedan.
 
Zeni je teze da se uzbudi od muskarca (mozda ne svakoj zeni 8) ). Vi se uzbudite sok gledate slike, filmove, citate, nekad je dovoljano saputanje preko telefona ili sexi sms, ili ono vase jutarnje uzbudjenje i tako.


moja devojka se vise uzbudi od gledanja slika nego ja. ona je u mnogo cemu fenomen, pa i u tome sto ona vise uziva dok pruza oralni seks nego ja.



Kod zena nije tako lako, al ne mora da znaci, nije pravilo 8) . U vecini slucajeva reaguju tek na poljupce, dodire...
Ne moze svako vise puta za redom. Ja sam tu situaciju imala sa jednim bivsim. On nije mogao posle prvog puta ... satima... Sa drugima ja nisam mogla drugi put odmah, tek posle sat-dva. Onda sam naletela na nekog sa kim sam to uradila 6 puta od 20h do 04 ujutru. I svaki put smo oboje bili veoma spremni! Sada sam nasla zlatnu sredinu. Po jednom ujutru, popodne i uvece... Cila, odmorna i puna snage! :wink: Ali nazalost samo vikendom. :?
I nemoj da zaboravis da u toku sexa zena moze da ima nekoliko orgazama... a vi samo jedan. Treba nam vise vremena da se odmorimo. Jos pogotovo ako je sex dugo trajao.[/quote]


Ma ne, traje sasvim normalno, i ona dozivi taj jedan orgazam i to dosta brzo, i njoj je to knap. a meni je knap otprilike 2 ili 3 puta, kako kad.
Iz tvog odgovora naslucujem da to ipak ima veze sa privlacenjem. Mi jesmo veterani, ali ako je ovakav moj zakljucak istina, mozda treba da se zapitam da li sam joj jos uvek privlacan?

Gledao sam 1000 devojaka, ne znam sta si htela time da kazes.
 
Princeza:
Ovo jeste sebicno. Ako tako razmisljas znaci da ne volis devojku sa kojom si da si bitan samo ti. Najbolje je da je ostavis. Za njeno dobro. A ti nadji neku koja ce moci da te isprati.A volela bih da naletis na neku koja ce te tolilko izmoriti i posle par minuta hteti jos, a ti ces onda reci "E ja nemam snage, ne mogu..." I onda neka ona tebe ostavi. A prvo da nam se pozali na forumu.
U sexu su bitni dvoje a ne jedan.[/quote


Nepotrebni dramski zaplet, princezo. To je samo vaspitna mera, ukor, ali ne pred iskljucenje jos uvek. Nije ni ovo neki strasan problem, jer ja se u sustini lepo osecam i kad vidim da sam namirio svoju zenicu, drago mi je zbog nje. Ali, hmm, zivi smo ljudi, svako voli da bar ponekad dobije i onaj najsladji deo kolaca.
 
daroviti:
moja devojka se vise uzbudi od gledanja slika nego ja. ona je u mnogo cemu fenomen, pa i u tome sto ona vise uziva dok pruza oralni seks nego ja.
Ma ne, traje sasvim normalno, i ona dozivi taj jedan orgazam i to dosta brzo, i njoj je to knap. a meni je knap otprilike 2 ili 3 puta, kako kad.
Iz tvog odgovora naslucujem da to ipak ima veze sa privlacenjem. Mi jesmo veterani, ali ako je ovakav moj zakljucak istina, mozda treba da se zapitam da li sam joj jos uvek privlacan?
Gledao sam 1000 devojaka, ne znam sta si htela time da kazes.

Mozda bi trebalo nesto da menjate - poze, mesto, vreme... Ili da ne spavate neko vreme. Mozda ona i ne dozivi orgazam, ako kazes da ga dozivi dosta brzo i to svaki put. Mozda nece drugi put, jer joj se sve cini jednolicno i isto kao prethodni, nacin na koji se skidate, kako je ljubis, kako se mazite... ako to udje u neki klise... ode uzbudjenje. Odmah u zenskoj glavi krene repriza filma "Ah ovaj sam vec gledala i tacno znam koji je njegov sledeci pokret".
Htela sam da 100 devojaka da kazem kako je tamo lepo "naslikano" vodjenje ljubavi kada klinac kaze nije bilo onako kao u filmovima nego ovako... sa zvucima, sa udaranjem glavama, sa ovim sa onim..
 
Princeza:
Mozda bi trebalo nesto da menjate - poze, mesto, vreme... Ili da ne spavate neko vreme. Mozda ona i ne dozivi orgazam, ako kazes da ga dozivi dosta brzo i to svaki put. Mozda nece drugi put, jer joj se sve cini jednolicno i isto kao prethodni, nacin na koji se skidate, kako je ljubis, kako se mazite... ako to udje u neki klise... ode uzbudjenje. Odmah u zenskoj glavi krene repriza filma "Ah ovaj sam vec gledala i tacno znam koji je njegov sledeci pokret".
Htela sam da 100 devojaka da kazem kako je tamo lepo "naslikano" vodjenje ljubavi kada klinac kaze nije bilo onako kao u filmovima nego ovako... sa zvucima, sa udaranjem glavama, sa ovim sa onim..
jednoličnost zaista može biti problem... imam drugaricu koja je sledečim rečima objašnjavala:

"... mrzim ga jer mu znam svaki pokret... kad god je počeo ipak sam se napalila po najviše u nadi da če ovaj put uvesti bar malo promene... svojim pokretima sam mu crtala šta želim pomerala ga iz koloseka ali bez uspeha... ispočetka sam izdržala do kraja režiranog rituala kasnije ni to... nakon onih polovnih odnosa otišla sam da se zadovoljim maštajuči o nekom drugom... "

vredi razmisliti i o tome...
 
blondi:
Princeza:
Mozda bi trebalo nesto da menjate - poze, mesto, vreme... Ili da ne spavate neko vreme. Mozda ona i ne dozivi orgazam, ako kazes da ga dozivi dosta brzo i to svaki put. Mozda nece drugi put, jer joj se sve cini jednolicno i isto kao prethodni, nacin na koji se skidate, kako je ljubis, kako se mazite... ako to udje u neki klise... ode uzbudjenje. Odmah u zenskoj glavi krene repriza filma "Ah ovaj sam vec gledala i tacno znam koji je njegov sledeci pokret".
Htela sam da 100 devojaka da kazem kako je tamo lepo "naslikano" vodjenje ljubavi kada klinac kaze nije bilo onako kao u filmovima nego ovako... sa zvucima, sa udaranjem glavama, sa ovim sa onim..
jednoličnost zaista može biti problem... imam drugaricu koja je sledečim rečima objašnjavala:

"... mrzim ga jer mu znam svaki pokret... kad god je počeo ipak sam se napalila po najviše u nadi da če ovaj put uvesti bar malo promene... svojim pokretima sam mu crtala šta želim pomerala ga iz koloseka ali bez uspeha... ispočetka sam izdržala do kraja režiranog rituala kasnije ni to... nakon onih polovnih odnosa otišla sam da se zadovoljim maštajuči o nekom drugom... "

vredi razmisliti i o tome...


Seveda, Blondi, je to lahko mogoce.

Moram priznati da ste me vas dve virtuelne prijateljice navele na ozbiljno razmisljanje, i suocenje sa samim sobom. Posto sam jako prepotentan po pitanju sopstvene mastovitosti, nisam nikada ni pomisljao da je seksualni cin sa mnom mozda (postao) jednolican. Jer ja sam, jelte, dobar frajer, i imam jos dovoljno pluseva da nikada ni ne pomislim o tome.

Ali izgleda da je rec upravo o rutini. Mada nijedan problem nikada nije samo sa jednim uzrokom, pa tako ni ovaj - moja draga ima vrlo cudnovat libido, sto komplikuje stvari.

Kako razbiti rutinu? Da li je ona uopste zainteresovana za to? Mi smo utonuli u neke mastarije koje su nam zajednicke ali ih ne ostvarujemo (i pitam se da li da se i treba upustati u takve stvari *pogledati rubriku "3,4" - to mislim da ne bi nista dobro donelo). A nerviraju me one americke kornfleks akcije, seks na aerodromskoj pisti i slicno, to mi je isforsirano - to povodom princezine primedbe "vreme, mesto, nacin". Mislim, voleo bih da mozemo da na primer, menjamo svakog dana po jednu pustu plazu, ili bazen (eto Princezo, ako si gledala "Bazen" na Festu, u sta moze da se pretvori to akcijasenje).
Ja izgleda imam romanticno vidjenje tih stvari: bitno je da se mi volimo. A izgleda da su zenama bitne i neke druge stvari.

Mislim, ako joj smeta rutina, sto onda i ona nesto ne preduzme da se rutina razbije? Opste je poznato da je zenski mozak malo slozeniji za citanje od muskog - zasto onda mi moramo da izmisljamo kerefeke da bi vama bilo zabavno?
 
daroviti:
Seveda, Blondi, je to lahko mogoce.

Moram priznati da ste me vas dve virtuelne prijateljice navele na ozbiljno razmisljanje, i suocenje sa samim sobom. Posto sam jako prepotentan po pitanju sopstvene mastovitosti, nisam nikada ni pomisljao da je seksualni cin sa mnom mozda (postao) jednolican. Jer ja sam, jelte, dobar frajer, i imam jos dovoljno pluseva da nikada ni ne pomislim o tome.

Ali izgleda da je rec upravo o rutini. Mada nijedan problem nikada nije samo sa jednim uzrokom, pa tako ni ovaj - moja draga ima vrlo cudnovat libido, sto komplikuje stvari.

Kako razbiti rutinu? Da li je ona uopste zainteresovana za to? Mi smo utonuli u neke mastarije koje su nam zajednicke ali ih ne ostvarujemo (i pitam se da li da se i treba upustati u takve stvari *pogledati rubriku "3,4" - to mislim da ne bi nista dobro donelo). A nerviraju me one americke kornfleks akcije, seks na aerodromskoj pisti i slicno, to mi je isforsirano - to povodom princezine primedbe "vreme, mesto, nacin". Mislim, voleo bih da mozemo da na primer, menjamo svakog dana po jednu pustu plazu, ili bazen (eto Princezo, ako si gledala "Bazen" na Festu, u sta moze da se pretvori to akcijasenje).
Ja izgleda imam romanticno vidjenje tih stvari: bitno je da se mi volimo. A izgleda da su zenama bitne i neke druge stvari.

Mislim, ako joj smeta rutina, sto onda i ona nesto ne preduzme da se rutina razbije? Opste je poznato da je zenski mozak malo slozeniji za citanje od muskog - zasto onda mi moramo da izmisljamo kerefeke da bi vama bilo zabavno?
pa kako da ti kažem... ja bih ti rekla, ja bih predložila ali to sam ja... možda ona još uvek podleže konzervativnosti i naviki da je muškarac onaj koji mora da pomera svet oko nje...

3/4... videla sam tu temu tj tvoj post... moje mišljenje: uopšte nije ne zdravo probati ako oboje imate iste želje, to što te brine raspad 'emotivnosti' u vezi pitanje je samo dali ta treča osoba ulazi u odnos umesto 'igračke' ili čete odabrati nekoga ko može uticati i tretirati ga tako...
 
daroviti:
Seveda, Blondi, je to lahko mogoce.
Moram priznati da ste me vas dve virtuelne prijateljice navele na ozbiljno razmisljanje, i suocenje sa samim sobom. Posto sam jako prepotentan po pitanju sopstvene mastovitosti, nisam nikada ni pomisljao da je seksualni cin sa mnom mozda (postao) jednolican. Jer ja sam, jelte, dobar frajer, i imam jos dovoljno pluseva da nikada ni ne pomislim o tome.
Ali izgleda da je rec upravo o rutini. Mada nijedan problem nikada nije samo sa jednim uzrokom, pa tako ni ovaj - moja draga ima vrlo cudnovat libido, sto komplikuje stvari.
Kako razbiti rutinu? Da li je ona uopste zainteresovana za to? Mi smo utonuli u neke mastarije koje su nam zajednicke ali ih ne ostvarujemo (i pitam se da li da se i treba upustati u takve stvari *pogledati rubriku "3,4" - to mislim da ne bi nista dobro donelo). A nerviraju me one americke kornfleks akcije, seks na aerodromskoj pisti i slicno, to mi je isforsirano - to povodom princezine primedbe "vreme, mesto, nacin". Mislim, voleo bih da mozemo da na primer, menjamo svakog dana po jednu pustu plazu, ili bazen (eto Princezo, ako si gledala "Bazen" na Festu, u sta moze da se pretvori to akcijasenje).
Ja izgleda imam romanticno vidjenje tih stvari: bitno je da se mi volimo. A izgleda da su zenama bitne i neke druge stvari.
Mislim, ako joj smeta rutina, sto onda i ona nesto ne preduzme da se rutina razbije? Opste je poznato da je zenski mozak malo slozeniji za citanje od muskog - zasto onda mi moramo da izmisljamo kerefeke da bi vama bilo zabavno?

Sad cu da kazem onu najcesce koriscenu recenicu: Pricajte o tome! Razgovarajte gde biste to radili, kako biste to radili (mozda vas to tek napali)... Ne moras na aerodromsku pistu... tu je kupatilo, pod, kuhinja, uz prozor, na terasi (kada bude toplije), uplatite neki vikend za dvoje, iznajmite vikendicu na Durmitoru... Pisi joj sexi sms... kako bi voleo da te doceka kada dodjes ili kada dodje kod tebe, kako ces ti izgledati, sta ces da joj radis... opisi joj do detalja, gde da sedne, kakoda se namesti... drugi put neka ona tebi pise poruku... Predlozi joj da bude u suknji a da ispod ima halterke ili da nema gacice... (iako je bila zima, prosle godine sam ja isla takva ked decka)... Naravno tu je slag, med, eurokrem... Tu su razne uloge... Jao pa svasta ima... (napalicu sama sebe, jadan moj decko danas popodne :wink: )!
Nemojte to da radite onako kako inace radite, napr. ona dodje kod tebe i vi vec znate kako ce se to vece zavrsiti. Ako treba da prespavate tu noc, ti je samo zagrli i nemoj nista da joj radis... iskuliraj (nije tesko kao sto zvuci)... Ujutru ce ona potraziti tebe (iskustvo). Nisam procitala temu 3..4 procitacu...
Ako ne mozete sve da ostvarite ostvarite ono sto mozete.
Nije bitno da li si ti dobar frajer ili ne. (Sta danas znaci dobar frajer?) Moras da imas hemiju koja ce nju privuci da pozeli da samo zbog tvog nekog gesta pozeli da spava sa tobom. Poziv za sex nije samo poljubac, mrkli mrak u sobi i skidanje... Jok... Probaj da ucinis da se ona oseti zeljenom i u gradu, i u gostima, samo je skidajuci poglenom, ili koketirajuci sa njom. Zavodi je ponovo kao sto si to radio u pocetku (ako si to radio u pocetku). Ruza na jastuku ili latice... cak i buketic obicnog poljskog cveca ili ljubavno pismo u njenom sanducetu...
E bas zato sto se volite treba da razmislis o svemu ovome. Sex nije najbitnija stvar u vezi, ali je VEOMA vazna stvar. I ja sam romanticna osoba. Vrlo. Mozda se to ne vidi iz mog trentnog pisanja ali sada resavamo problem i treba da budemo prakticni. Na vezi mora uvek da se radi. To je kao biljka koju gajis, zalivas je, prehranjujes, menjas zemlju, stavljas na sunce, cistis listove... Ako preteras u bilo cemu od ovoga ona ce uvenuti - osusiti se ili istuliti.
Mozda ona ceka tebe da napravis prvi korak. Ja ti prva kazem da ko ceka zavrsi u starackom domu. Od tog prebacivanja loptice nema vajde. Samo se sve oduzi i tako moze doci do tvrdoglavosti i kraja, jer ljubav ne trpi to... a sto ne ona ili ona prva.
Ako imas ideju (a dala sam ti ih vidis koliko) onda u akciju. Iznenadi je. To moze da bude visestruko vraceno. Jer zena mora da oseti da je muskarcu stalo do nje i na druge nacine, nego sto je sex. I bez ucena. To je nezrelo i glupo. I nista ne dobijas time. Zar zelis da ona vodi ljubav sa tobom na silu?
Aj pa nam javi sta si uradio.
Uh, ala sam se raspisala.
 

Back
Top