Najpovoljini provajder za ADSL

Ja uplatio 256 kod Sezampro, bila KATASTROFA....
Povećam na 512, samo MALO bolje....
I onda kad su ono pre par meseci svi provajderi, odnosno Telekom častili i duplirali, sada je sa 1MB PERFEKTNO !

Nikada mi nije pukla veza, desi se jednom nedeljno da malo uspori, pa onda resetujem ruter.
Ceo dan radim, surfujem, u pozadini downloadujem bez prekida. Skinem 1GB dnevno.
Jedino kada uključim torrent, onda usporava, zato torrent uključujem samo noću i to je to !
 
Radilo je tako da se svako malo dešavalo zagušenje, odnosno prestane da radi, umrtvi se, a NIJE pukla veza .....

I tako SVAKIH pola sata....

A ja unosim podatke, odnosno prebacujem sa neta na moj sajt, i kad stane, SVE ispočetka, ako nisam u tom trenutku sačuvao podatke, a ko će se setiti da to stalo radi !?

Ili još gore, počnem download od 100 mb, stigne do 90, i onda stane. I ne mogu ništa, osim da resetujem ruter, pa ispočetka. A ne mogi da koristim download accelatore, pošto skidam sa Rapidshare itd ....
 
Pa neznam sta da ti kazem,osim da sam skoro siguran da ti je komp ili ruter zadavao probleme.Mnogo vece su sanse za to nego da je provajder.Kod sezama sam prilicno dugo,mnogo pre onog dupliranja u septembru.Nemogu se setiti da je neko imao takvih problema i da je na kraju dokazano da je problem bio do provajdera.Mozda ti nesto nije bilo u redu sa sistemom ili mozda sa ruterom.Menjajuci provajdera promenio si i ruter.Nemora da znaci da je provajder bio problem.

Ja da kucnem u drvo nemam problema.Stabilan protok,veza nepuca,uvek mi za par sekindi promeni IP.

Moja preporuka je definitivno sezampro.Uostalom pogledajte sami koliko je primedbi na telekom.neobee...i jos neke druge.O sezamu prakticno nista lose;)

sch lako je moguce da ti je nesto dugo pravilo probleme a ne provajder,recimo ruter...;)A moguce i tvoja centrala,tj opet onaj telekom ;)
 
He he ja bi ti reko ko je najbolji i najpouzdaniji ali se plasim da svi ne predju kod njega pa posle da puca konekcija od preopterecenja. Iskreno vec sam oko 2 god kod njih i nikad ama bas nikad mi nije pukla konekcija i kad skidam bilo sta sa neta skidam maksimalnom brzinom. A i ja se cesto pitam kako im uspeva obziro da u vecini slucajeva za pucanje konekcija je kriva posta a oni i to nekako premoscavaju
 
Kod telekoma kad saljem postu preko outlooka, imam problem i ne samo ja nego svi koje znam u mom gradu. Jednostavno, nece da krene sa slanjem. Reklamirao sam vise puta, ali kazu mi da saljem preko sajta. NECU tako i ljut sam na njih. Ako nesto placam (skupo), hocu to da mi i radi.
Raspitacu se za sezampro, hvala!
 

Back
Top