Telefonska sednica?

marrisa

Zainteresovan član
Poruka
107
Evo novog termina u nasoj politici,telefonska sednica.Sta je to ,zasto? Jel to nekom isod casti da se gleda u lice dok sedi za stolom? Velika nam drzava pa je ekonomicnije preko zice ili mozda prodor nove tehnologoje kod nas?
 
Pa ministar inostranih poslova ti je klinac od 33 godine koji je pri tome zavrsio fiziku i nema diplomatsko iskustvo...sta dalje reci?

Probaj sa : "Evo, ljudi, ja znam ko bi mogao da bude bolji ministar inostranih poslova...jeste da nisam skolu zavrsio ali nema veze, nece vam biti bolje ako mene izaberete a ja cu samo 700 m2 da obezbedim sebi na Dedinju, necu vise, keve mi Nevenke..." 8-)
 
Probaj sa : "Evo, ljudi, ja znam ko bi mogao da bude bolji ministar inostranih poslova...jeste da nisam skolu zavrsio ali nema veze, nece vam biti bolje ako mene izaberete a ja cu samo 700 m2 da obezbedim sebi na Dedinju, necu vise, keve mi Nevenke..." 8-)

Imas daleko iskusnije ljude za ta mesta. Ako ces nekog mladjeg imas dosta njim koji su zavrsili smer za diplomatiju na politickim naukama. Ali u situaciji u kojoj je srbija na tom mestu treba da je neko prekalje sa velikim diplomatskim iskustvom.

I posto si spomenuo moje obrazovanje, ovde se ne govori o mom obrazovanju, ali se veoma jasno vidi da nemas argumenata, pa primanjujes niske udarce, to psihologija vrlo jasno objasnjava da neki ljudi kad ostanu bez argumenata i svate da je suprotna strana u pravu pokusavaju da umanje vaznost suprotne strane niskim udarcima tj. da diskredituju suprotnu stranu.
 
Ђелић: Ало Динкићу за колко да продамо, кажу стручњаци да "Бор" вреди 1-2 милијарде са налазиштима...Динкић:за двеста триста милиона, зато што је у кешу ...Ђелић:колко смо добри...Динкић: Ти си прошли пут узео 10-11 милиона,на мене је сад ред исто толико ...Ђелић:И бре Млађо.., ајд добро али ја узимам следећи пут..Динкић:следећи је ЕПС...то је крупан залогај...ту ће мо да делимо фифти-фифти, ћао
 
Телефонска секретарица, пардон седница, није то господо лоше уопште...као прво уштеди се на струји, киселој води, кафама, и осталим стварима које се налазе за округлим столовима мудраца из владе нису за потцењивање!Ето, да сам данас умро, не бих знао за овакве седнице, човек може да буде на САФАРИЈУ у КЕНИЈИ, или на пословном путу и КИНШАСИ, и да се уредно отамо јави моблним апаратом и да прода БОР, КРАГУЈЕВАЦ или ПИРОТ све једно, и то све у име владе разуме се.Генијално!
 
Imas daleko iskusnije ljude za ta mesta. Ako ces nekog mladjeg imas dosta njim koji su zavrsili smer za diplomatiju na politickim naukama. Ali u situaciji u kojoj je srbija na tom mestu treba da je neko prekalje sa velikim diplomatskim iskustvom.

I posto si spomenuo moje obrazovanje, ovde se ne govori o mom obrazovanju, ali se veoma jasno vidi da nemas argumenata, pa primanjujes niske udarce, to psihologija vrlo jasno objasnjava da neki ljudi kad ostanu bez argumenata i svate da je suprotna strana u pravu pokusavaju da umanje vaznost suprotne strane niskim udarcima tj. da diskredituju suprotnu stranu.

Nego, sta kaze psihijatrija za ljude koji iz sigurnosti anonimnog nadimka na jednom od milijardu foruma na netu kritikuju javne licnosti a ne nude drugo resenje?

Argument - ima 32-33 godine ?!?!
Nego da vidimo : http://www.mfa.gov.yu/Officials/jeremic_e.html
to dobijes kada ukucas "Vuk Jeremic" u pretrazivac...
[SIZE=-1]Argument? Ma kakav argument , to na sajtu vlade lazu cim zinu...
nego zar nije istina da "[/SIZE][SIZE=-1]Skola nije NAJVAZNIJA u zivotu. Naj vazniji su sreca i psihicka stabilnost..." 8-)[/SIZE]
 
Evo novog termina u nasoj politici,telefonska sednica.Sta je to ,zasto? Jel to nekom isod casti da se gleda u lice dok sedi za stolom? Velika nam drzava pa je ekonomicnije preko zice ili mozda prodor nove tehnologoje kod nas?

Sramota. Toliko o premijerovoj dobroj volji i želji da učini nešto dobro za Srbiju. Očigledno mu je interes da Srbija nikada ne krene napred, da ispoštuje želju svojih tajkuna da Srbiju vrati u devedesete, da bi svi zajedno od Srbije napravili pašaluk u kome će se i ponašati kao paše.

Sramota.
 
Sramota. Toliko o premijerovoj dobroj volji i želji da učini nešto dobro za Srbiju. Očigledno mu je interes da Srbija nikada ne krene napred, da ispoštuje želju svojih tajkuna da Srbiju vrati u devedesete, da bi svi zajedno od Srbije napravili pašaluk u kome će se i ponašati kao paše.

Sramota.
A bar imaju zajednicku dobru volju da uprkos ogromnim medjusobnim neslaganjima postigu zajednicki jezik kad su stotine miliona evra u pitanju :-D
 
Ђелић: Ало Динкићу за колко да продамо, кажу стручњаци да "Бор" вреди 1-2 милијарде са налазиштима...Динкић:за двеста триста милиона, зато што је у кешу ...Ђелић:колко смо добри...Динкић: Ти си прошли пут узео 10-11 милиона,на мене је сад ред исто толико ...Ђелић:И бре Млађо.., ајд добро али ја узимам следећи пут..Динкић:следећи је ЕПС...то је крупан залогај...ту ће мо да делимо фифти-фифти, ћао

Ovo bas zvuci poznato "Halo Bing kako brat?...On uvek napravi neki cirkus...slusaj, imam ceo basen..."
 
Mislim ... sta reci
Kad je tesko, MTS ...
Jedino sto je gore od te vesti je ona od pre par dana kad su ministri pisali peticiju premijeru da sazove sednicu vlade.
Ali mi nije bas najjasnije kako se odvija ta sednica, kako se sprecava da svi ne pocnu da govore istovremeno.

Zato bih predlozio vladi da otvori chat room, prvo krajnje je vreme da se modernizuju, drugo rasprava bi im bila mnogo preglednija. A i kad npr. Kostunica zeli da kaze Velji nesto u poverenju on bi samo napisao "Veljo ajd na pwt"
Priznajem da bi i takav sistem imao mane, verovatno bi se vrlo cesto pojavljivalo
"Nickname Velja banned 3.min upotreba nedozvoljene rec jeb* ...
ili nesto slicno.
 
Probaj sa : "Evo, ljudi, ja znam ko bi mogao da bude bolji ministar inostranih poslova...jeste da nisam skolu zavrsio ali nema veze, nece vam biti bolje ako mene izaberete a ja cu samo 700 m2 da obezbedim sebi na Dedinju, necu vise, keve mi Nevenke..." 8-)


A ako i jesam, kao i da nisam, kada sam kao i svi lds/ovci nepismen, jadan, kukala mi majka koja me se odrekla...samo sam nastavila misao koja treba da im bude u glavi, pacenicima...:lol::lol::lol:

Inace ovde je evidentno koliko su isti neobrazovani i nepismeni...tuga jedna.:cry:
 

Back
Top