Muževi, riješite me dileme

Salima

Početnik
Poruka
7
Da li mene moj muž voli. 8 godina smo u braku, imamo divnog sina, sve je do prije dva dana izgledalo ok a onda mi nije kupio ni cvijet za 8 mart. Kupio ga je kolegicama iz kancelarije, učiteljicama u vrtiću meni ništa. Kaže, ne znam što , jednostavno nisam. Bijesna sam. Da li je moguće da me još uvjek voli a da to ne učini?
 
Pa znas sta. Cvet je najmanji problem u celoj situaciji. Problem je sto njemu nije stalo. Nije nasao za shodno kada si se ti vec naljutila da nesto uradi povodom toga. Moras imati dovoljno 'zenske' pameti da preokrenes situaciju u svoju korist. Da mu postanes ponovo zanimljiva. Ne znam kako to da uradis. Seti se kako si ga 'ulovila' na pocetku veze... Mala bracna kriza koja se uz malo pameti lagano prevazilazi.
Samo molim te ne nasedaj na price feministkinja tinejdzerki, jer ako budes isuvise zategla u drugu stranu moze i da pukne... I sama znas da je brak jedan veliki kompromis (kad si vec osam godina u braku) :lol:
 
Vaznije je da svakoga dana dobijas ljubavi i paznje od voljenog muskarca, a ne samo za taj jedan dan.
A kavaljeri?!
Zao mi je sto razbijam iluzije, ali, umrli su sa Napoleonom!
Idi lepo i prosetaj gradom, kupi sebi nesto sto vec dugo gledas i odmeravas i eto uzivanja! Kome uopste trebaju muskarci?!
 
devojka u krizi:
Vaznije je da svakoga dana dobijas ljubavi i paznje od voljenog muskarca, a ne samo za taj jedan dan.
A kavaljeri?!
Zao mi je sto razbijam iluzije, ali, umrli su sa Napoleonom!
Idi lepo i prosetaj gradom, kupi sebi nesto sto vec dugo gledas i odmeravas i eto uzivanja! Kome uopste trebaju muskarci?!

Ma trebaju nam svima! Zbog toga se toliko i nerviramo :D
 
SimpleMe:
devojka u krizi:
Vaznije je da svakoga dana dobijas ljubavi i paznje od voljenog muskarca, a ne samo za taj jedan dan.
A kavaljeri?!
Zao mi je sto razbijam iluzije, ali, umrli su sa Napoleonom!
Idi lepo i prosetaj gradom, kupi sebi nesto sto vec dugo gledas i odmeravas i eto uzivanja! Kome uopste trebaju muskarci?!

Ma trebaju nam svima! Zbog toga se toliko i nerviramo :D

Ma, bez nerviranja-samo UZIVANJE!!!!
 
Salima:
Da li mene moj muž voli. 8 godina smo u braku, imamo divnog sina, sve je do prije dva dana izgledalo ok a onda mi nije kupio ni cvijet za 8 mart. Kupio ga je kolegicama iz kancelarije, učiteljicama u vrtiću meni ništa. Kaže, ne znam što , jednostavno nisam. Bijesna sam. Da li je moguće da me još uvjek voli a da to ne učini?

...RESICES TI SEBE DILEME-SALIMA-SALJIVICE JEDNA...SLATKA TI DILEMA-RAZDILEMICEMO TE ODMAH:
-razdilemljenje prvo:TVOJ MUZ TE ITEKAKO VOLI-PA ON TE OBOZAVA SALIMA!
-razdilemljenje drugo:TO STO JE KUPIO CVECE KOLEGINICAMA U VRTICU I UCITELJICAMA U KANCELARIJI-TO SVAKI PRAVI MUZKARAC I TREBA DA URADI!
posle razdilemljenja:I DALJE JE SVE OK SA TVOJIM MUZEM,NO RECI TI MENI DEDER-STA ONO BI PRE DVA DANA?!!! :wink: :idea:
 
Ona što žali za Napoleonom neka ga se priseti i zapita se da li bi da bude u njegovom haremu.
A da nas dinosaurusa ima, ja sam dokaz, mada ni jednoj, ali ni jednoj jedinoj nisam već ohohooo osmih martova kupio nešto. Sedmog marta, svake godine, ulazim u hibernaciju i budim se kad se ženske horde rastrezne.
A Salimi poručujem da od komarca ne pravi magarca nego se malo dotera i ne čeka svog lovca sa viklerima u kosi, nego ga malo razbudi. Usnuo čovek, pa i na cvet, možeš misliti, zaboravio. A jesi li ti Salima spremila vazu.
 
djidjo:
Ona što žali za Napoleonom neka ga se priseti i zapita se da li bi da bude u njegovom haremu.
A da nas dinosaurusa ima, ja sam dokaz, mada ni jednoj, ali ni jednoj jedinoj nisam već ohohooo osmih martova kupio nešto. Sedmog marta, svake godine, ulazim u hibernaciju i budim se kad se ženske horde rastrezne.
A Salimi poručujem da od komarca ne pravi magarca nego se malo dotera i ne čeka svog lovca sa viklerima u kosi, nego ga malo razbudi. Usnuo čovek, pa i na cvet, možeš misliti, zaboravio. A jesi li ti Salima spremila vazu.

Ne, ja bih da budem Zozefina!
 
Da li mene moj muž voli. 8 godina smo u braku, imamo divnog sina, sve je do prije dva dana izgledalo ok a onda mi nije kupio ni cvijet za 8 mart. Kupio ga je kolegicama iz kancelarije, učiteljicama u vrtiću meni ništa. Kaže, ne znam što , jednostavno nisam. Bijesna sam. Da li je moguće da me još uvjek voli a da to ne učini?
gotovo vara te dosta je bilo
 
Da li mene moj muž voli. 8 godina smo u braku, imamo divnog sina, sve je do prije dva dana izgledalo ok a onda mi nije kupio ni cvijet za 8 mart. Kupio ga je kolegicama iz kancelarije, učiteljicama u vrtiću meni ništa. Kaže, ne znam što , jednostavno nisam. Bijesna sam. Da li je moguće da me još uvjek voli a da to ne učini?

Bas bi volio da te cujemo sta danas mislis o svemu tome ... pogotovo ako ste jos u braku :D


Odlican refresh :D
 
Poslednja izmena:
Пун ми је куфер тих дана, те 8. март те њен рођендан, те годишњица нашег брака, те дан кад смо се први пут упознали, целе године сам под стресом да ми неки дан не промакне..
 

Back
Top