Da li je normalno i ozbiljno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
Da jedna drzava u situaciji u kakvoj je Srbija a mislim prvenstveno na Kosovo, za ministra inostranih poslova ima klinca od 33-34 godine koji pre svega lici na prepadnuto pile? Meni je to jako ne ozboljno, treba neko obrazovan jako obrazovan, sa velikim iskustvom. Neko ko svojom pojavom uliva postovanje. Ovaj mali krenuo da preti Amerikancima "suocice se sa posledicama", mislim da mu nisu ni odgovorili ocito su pomoslili "pusti ga ko ce sad da se smara sa njim"
 
Da jedna drzava u situaciji u kakvoj je Srbija a mislim prvenstveno na Kosovo, za ministra inostranih poslova ima klinca od 33-34 godine koji pre svega lici na prepadnuto pile? Meni je to jako ne ozboljno, treba neko obrazovan jako obrazovan, sa velikim iskustvom.

Kako naterati neku stranku da predloži svog poslanika za ministra ako to sama ne želi?
Ne možete čak naterati ni jednu stranku da iznese platformu za dalji rad vlade.
Pogotovo ako ih zanimaju samo pare.

Osoba od 33-34 nije klinac ni pubertetlija već zreo čovek. Sad dalje su stereotipi.
 
Kako naterati neku stranku da predloži svog poslanika za ministra ako to sama ne želi?
Ne možete čak naterati ni jednu stranku da iznese platformu za dalji rad vlade.
Pogotovo ako ih zanimaju samo pare.

Osoba od 33-34 nije klinac ni pubertetlija već zreo čovek. Sad dalje su stereotipi.


Covece 33-34 godine? To je za takav posao klinac. Tu treba neko od 50 pa navise sa iskustvom, velikim iskustvom. Da li ti vidis da niko njega ne svata ozbiljno. Jedino ako neko mnogo iskusniji ne vuce konce a on ide i samo prica sta mu kazu.
 
To da je Jeremic nedorastao za tu funkciju apsolutno stoji.Na stranu to sto je diplomirani fizicar,u tim godinama ga niko ne moze uzimati za ozbiljno pa ljudi to je bar ocigledno.Za tu funkciju treba iskusan diplomata,dakle sve i da je Jeremic novi Tesla(sto slozicete se da nije) on ne moze biti na toj funkciji.No to ipak nista ne iznenadjuje ako imamo u vidu da je Tadicev djak,Tadic mu bio razredni staresina u gimnaziji u kojoj je uzgred u to vreme direktorka bila Jeremiceva mama.Kada Tadic 2004.postaje predsednik,svog bivseg ucenika imenuje za sopstvenog savetnika.Tako Jeremic postaje savetnik predsednika sa celih 28-29 godina.U ulozi savetnika Jeremic se "proslavio" cuvenom javnom podrskom Keriju na predsednickim izborima 2004.na kojima je Bus pobedio cime je naneo veliku stetu nasim odnosima sa SAD.
O njegovim "uspesnim" nastupima u novije vreme mislim da je svim forumasima poznato(mrzi me da kucam).
 
Da jedna drzava u situaciji u kakvoj je Srbija a mislim prvenstveno na Kosovo, za ministra inostranih poslova ima klinca od 33-34 godine koji pre svega lici na prepadnuto pile? Meni je to jako ne ozboljno, treba neko obrazovan jako obrazovan, sa velikim iskustvom. Neko ko svojom pojavom uliva postovanje. Ovaj mali krenuo da preti Amerikancima "suocice se sa posledicama", mislim da mu nisu ni odgovorili ocito su pomoslili "pusti ga ko ce sad da se smara sa njim"
Nemorate sa sobom uporedjivati druge..
 
Politika je kur.va pa je za nju potrebno i iskustvo i znanje.....Znanje imaju samo mlađi ljudi otprilike gorepomenutih godina a iskustvo stariji ljudi ali iskustvo iz komunizma tako da može biti samo dve varijante:

1. Japi sa neiskustvom i znanjem ili

2. Matorac(jagnjeće brigade) sa iskustvom i neznanjem............:lol::lol::lol:
 
Pa naravno da je nenormalno i neozbiljno da fizicar od 33 god bude ministar spoljnih poslova, posebno u situaciji u kakvoj je nasa drzava.

Дипломирао је теоретску и експерименталну физику 1998. године на Кембриџу.
Магистрирао је државну администрацију и међународни развој 2003. године на Харварду.

http://sr.wikipedia.org/wiki/Вук_Јеремић

Da li vas, gospodo, treba podsećati da su ova dva navedena univerziteta najbolja na svetu? Samim tim što je završio državnu administraciju na perjanici američkog obrazovanja mu daje potpuni legitimitet za njegovu poziciju. Ne vidim da bilo ko može da poznaje svetski diplomatski puls bolje od njega. Usput, Jeremiću je samo 32 godine i treba da služi svima kao uzor kako se mlad i sposoban čovek vraća u svoju zemlju i radi na njenom razvijanju.

Uostalom, nije li bilo nenormalno da jedan bravar vodi jednu veliku zemlju 40 godina?! :confused:
 
Sta si ti uradio u zivotu i ko za tebe zna?
Jeremic sprovodi politiku drzave i rukovodstva te drzave. I to radi prilicno pristojno. Zna kada da cuti a kada da kaze to sto treba da kaze. Zna kada treba da talasa i kada ne treba da talasa.
E moj Iznogude, Iznogude...8-)
 
Da jedna drzava u situaciji u kakvoj je Srbija a mislim prvenstveno na Kosovo, za ministra inostranih poslova ima klinca od 33-34 godine koji pre svega lici na prepadnuto pile? Meni je to jako ne ozboljno, treba neko obrazovan jako obrazovan, sa velikim iskustvom. Neko ko svojom pojavom uliva postovanje. Ovaj mali krenuo da preti Amerikancima "suocice se sa posledicama", mislim da mu nisu ni odgovorili ocito su pomoslili "pusti ga ko ce sad da se smara sa njim"

Osoba od 33-34 godine nikako ne može da bude klinac. S našeg aspekta to možda i jeste tako, s obzirom na to da naši "klinci" od 33 godine i dalje žive sa roditeljima i od njih očekuju pomoć, ali u civilizovanom svetu stvari ne stoje tako. Ljudi se osamostaljuju sa 18-19 godina i postaju apsolutno odgovorni za svoju sudbinu. Tako da do 33 godine imaju dovoljno vremena da završe školu i da još steknu i pristojno radno iskustvo. Očigledno je da je to slučaj i sa ministrom Jeremićem. Ali, u Srbiji nisu popularni uspešni mladi ljudi, nama su daleko prihvatljiviji ostareli komesari sa stomakom kao da su u 9-om mesecu trudnoće, sa obaveznom zubnom protezom i vrlo sumnjivom školskom spremom.

Ovo je zaista socijalistički način razmišljanja koji nije prihvaćen u razvijenim zemljama. A nadam se da će i u Srbiji doći vreme kad će komesari otići u "zasluženu" penziju i posao prepustiti školovanim mladim ljudima, svesnim političke realnosti u ovom ludom svetu.
 
.....Ovo je zaista socijalistički način razmišljanja koji nije prihvaćen u razvijenim zemljama. A nadam se da će i u Srbiji doći vreme kad će komesari otići u "zasluženu" penziju i posao prepustiti školovanim mladim ljudima, svesnim političke realnosti u ovom ludom svetu.

Kad si već kod komesara nadam se da će i Solana uskoro u zasluženu penziju.
 
To da je Jeremic nedorastao za tu funkciju apsolutno stoji.Na stranu to sto je diplomirani fizicar,u tim godinama ga niko ne moze uzimati za ozbiljno pa ljudi to je bar ocigledno.Za tu funkciju treba iskusan diplomata,dakle sve i da je Jeremic novi Tesla(sto slozicete se da nije) on ne moze biti na toj funkciji.No to ipak nista ne iznenadjuje ako imamo u vidu da je Tadicev djak,Tadic mu bio razredni staresina u gimnaziji u kojoj je uzgred u to vreme direktorka bila Jeremiceva mama.Kada Tadic 2004.postaje predsednik,svog bivseg ucenika imenuje za sopstvenog savetnika.Tako Jeremic postaje savetnik predsednika sa celih 28-29 godina.U ulozi savetnika Jeremic se "proslavio" cuvenom javnom podrskom Keriju na predsednickim izborima 2004.na kojima je Bus pobedio cime je naneo veliku stetu nasim odnosima sa SAD.
O njegovim "uspesnim" nastupima u novije vreme mislim da je svim forumasima poznato(mrzi me da kucam).

Mozda mu je Tadic i tata ko ce ga znati :D:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top